•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
با سلام دوست عزیز من هم همینطور میباشم

نگران نباش زندگی ادامه دارد به جلو نگاه کن

باور کن دروغی در کار نیست چشم چپم تار است

هر دو ران پا بی حس است پنجه پای چپ بی حس

است ولی تا دلت بخواد امید دارم باور کن ورزش روزانه

در خانه در حد توان با مید آینده ای روشن

هفته دیگر منتظر نتیجه کارت هستم

انجام بده نتیجه را ببین
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : niloofary , silent , farda20032020
صادق جان ممنون از جوابت راستی یعنی شما هم حس کف پات زیاده ؟؟
کلا چقدر پیاده روی می کنی و آیا توی پیاده روی اذیتت نمی کنه ؟
ممنونم
 تشکر شده توسط : یاسی , silent
من فکر میکنم کمبود ویتامینهای گروه Bروی سنگینی پا اثر دارهBlush
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : 111reza , niloofary , برگ 7
نمی دونم ولی فکر نکنم حس کف پا ربطی به ویتامین های گروه ب داشته باشه
 تشکر شده توسط : silent
چهار روز پیش که تزریق سینووکس رو داشتم با وجود خوردن استامینوفن 500 ، بازم شب لرز و ضعف و درد پا اومد سراغم که تا حالا کمتر پیش اومده بود.
فکر کردم اثر تزریقه ولی شبهای بعد هم ادامه پیدا کرد تا الان که چهار روز گذشته موقع خواب چه شب باشه چه روز این ضعف پا رو دارم که درد خاص خودشو داره .
چون قبلا اینطور نبودم ، تنها چیزی که جدید پیش اومده و میتونم تقصیر اون بندازم تغییر قرص ضد افسردگی و اضطرابه . به خواست خودم دکتر قرص سیتالوپرام رو که چند سال از مصرفش میگذشت تغییر داد و کپسول جدیدی داد به اسم Doxepin 25 شبی یکی تا 10 روز بعد یکی صبح یکی شب. طی این 5 باری که خوردم دچار خواب آلودگی و ضعف رفتن پا شدم .دیشب دیگه نخوردم ببینم چطور میشه ولی اصلا تا چند ساعت خوابم نبرد ولی دیگه اون دردپا رو نداشتم !

حالا سوالم اینه که کسی Doxepin 25 مصرف کرده ؟ چطور بوده براش. و اینکه ضعف رفتن پا دلیلش این میتونه باشه؟
این کپسول چون احتمالا وابستگی میاره و خواب آوره و ... من خوشم نمیاد ازش .نمیدونم چکار کنم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهید جان منم این حالات سنگینی و ضعف پا رو به دفعات توی چند ماه اخیر تجربه کردم
و اتفاقا قرصی دکترم بهم داده بود که اسمش شبیه به قرص شماس اما با نام دولوکستین
نمی دونم این دو قرص ربطی به هم دارن یا نه اما الان که دقت می کنم میبینم منم بعد از مصرفش اولا مدام حالت تهوع داشتم و بعدشم بی رمقی و ضعف و سفتی در پاهام
البته من دارو رو به دلیل چیز دیگه ای گرفتم که شامل بی حسیه پاهام و بدیه خلق و خوم بودش
دکترم این رو قطع کرد و جاش چیز دیگه ای نداد

البته علت اینکه چیز دیگه ای جاش نداد اینه که به دلیل استفاه م از از خانواده فینگولیمد(مارلا- فینگولید) مجاز به استفاده هر دارویی مثلا همین سیتالوپرام یا داروهای ضدافسردگیه دیگه نیستم و منع دارویی و تداخل دارم!

البته دوکسیپین و دولوکستین یکی نیستن و فقط اسمشون شبیه به همه ولی منم همچین حالاتی داشتم
و اینکه داروهای ضدافسردگی اعتیادآورن و ممکنه چون سیتالوپرام رو قطع کردی بدنت واکنش داده باشه
اما در کل همین دوکسیپین هم ضعف و بی حالی از عوارضشه
پس مثل همیشه فقط دکترت میتونه در مورد ادامه دادن یا ندادن یا جایگزینیش تصمیم بگیره wink2
گفتم تجربه م رو بگم icon_question

البته این تزریقا هم میبینی با بدن سازگارن ها، اما یه روز چنان عوارضی روی آدم میدن که تلافیه همه دفعات قبل رو در میارن!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid
سلام دوستای خوبم
من تا آذر ماه هیچ مشکلی نداشتم ولی با دیدن یه بیمار ام اس با وضعیت حاد که نمیتونست راه بره دچار مشکل شدم! وقتی بیشتر از نیم ساعت پیاده روی کنم، احساس ضعف و سنگینی توی پاهام دارم و تعادلم رو از دست میدم. توی ام آر آی هیچ نشانه جدیدی دیده نمیشه و بنابر تشخیص پزشک قرار شده 10 جلسه کاردرمانی برم
به نظرتون مشکلم با کاردرمانی حل میشه؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2015/09/17, 06:21 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستای خوبم
من تا آذر ماه هیچ مشکلی نداشتم ولی با دیدن یه بیمار ام اس با وضعیت حاد که نمیتونست راه بره دچار مشکل شدم! وقتی بیشتر از نیم ساعت پیاده روی کنم، احساس ضعف و سنگینی توی پاهام دارم و تعادلم رو از دست میدم. توی ام آر آی هیچ نشانه جدیدی دیده نمیشه و بنابر تشخیص پزشک قرار شده 10 جلسه کاردرمانی برم

سلام دوست عزیز خودتون میگید با دیدن یه فرد دیگه پاهاتون سنگین شده پس یه جور تلقین کردین که احتمال داره شما هم مثل اون بشید به نظر من به کار درمانی نیازی نباشه البته دکترتون هر چی گفته ارجهتره ولی خوب شدنتون دست خودتون اگر اراده کنید از همین فردا می تونید به خوبی راه برید فقط باید تلاش کنید و ارادتون رو تقویت کنید و ورزش کنید موفق باشید
 تشکر شده توسط : alireza1111
(2015/09/17, 06:21 PM)الی کوچولو نوشته است: سلام دوستای خوبم

به نظرم سعی کن به صورت مرتب و مداوم ورزش کنی. جدی بگیر قضیه رو در هر حال و به حرف دکترت گوش بده. ایشالا که مسالت زود برطرف میشه. Smile
 تشکر شده توسط : نازلی
ممنونم از راهنماییتون
واقعا این مشکل اذیتم میکنه! من آدمی بودم که خیلی زیاد پیاده روی میکردم و هیچ مشکلی برام پیش نمی اومد. حتی بعضی وقتها از صبح زود تا ظهر راه میرفتم. ولی الآن وقتی بیشتر از نیم ساعت راه برم دیگه پاهام در اختیار خودم نیست و باید اونا رو روی زمین بکشم! واقعاً بابت این موضوع ناراحتم

دعا کنید خوب بشم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : alireza1111 , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,332 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,508 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,740 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان