•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
(2015/04/20, 11:12 PM)ali2000 نوشته است: سلام دو سه روزی هست که پای راستم سنگین شده بنظر شما ممکنه دوباره حمله برام ایجاد شده باشه

على آقا بهش اصلا فکر نکن شاد باش چون اگه باهاش دوست باشى خودنماييش کم ميشهagreement2
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : majid1
(2015/04/22, 02:31 PM)لیلی صبوری نوشته است: سلام به همه دوستان عزیزم
من بیمار نیستم اما دوستانی دارم که مبتلا به این بیماری هستند ما هیچ وقت نمیتوانیم دردو رنجی را که شما میکشید درک کنیم اما میتونیم همراه شما باشیم خواهش میکنم به اطرافیانتون اجازه بدید بهتون محبت کنن و کنارتون باشن فاصله گرفتن شما ازاطرافیان و عزیزانتون فکرنمیکنم دردی رو دوا کنه . امیدوارم به زودی همه بیماران خوب بشن و همه مشکلات حل بشه ممنون که وقت گذاشتید روزتون پرانرژی و شاد باشه
خانم لیلی برایتان ارزوی سلامتی دارم سالیان سال. ممنون از این پیغام زیبا و محبت امیز. گرمای محبت ناعلاجترین دردها را درمان میکند .چه برسد به سرماخوردگی ام اس. دنیا زنده است و نفس میکشید با وجود انسانهای خوب و مهربانی مانند شما که به این سایت با وجود سلامتی سری میزنند و با چند خط محبت امیز انرزی مثبت را به جریان می اندازند.
پاینده و سلامت باشید.
 تشکر شده توسط : fariba 68
با سلام خدمت دوستان قدیم و جدید
دوستان عزیز یه سوالی داشتم حالا ممنون میشم در حد امکان راهنمائیم کنی مرسی
میگم من بعد از یک ساعت پیاده روی پای چپم خیلی خسته میشه مجبور میشم کمی با خود بکشم از چی میتونه باشه البته به دکترم گفتم چیز خاصی نگفت و اینم بگم بعد از این که رسیدم خونه و یه چند دقیقه ای استراحت کردم میگم پاشم برم کوه زیاد نمیتونم ساکن باشم بعد عرض کنم خدمتتان که زیاد هم اهل کورتون نیستم حالا راه کار چی داری چی فکر میکنی چیکار کنم بهتره داروی ماروی بعد همین دیگه مرسی و ممنون

تشکر شده توسط : farda20032020
(2015/07/15, 07:16 PM)aztab نوشته است: با سلام خدمت دوستان قدیم و جدید
دوستان عزیز یه سوالی داشتم حالا ممنون میشم در حد امکان راهنمائیم کنی مرسی
میگم من بعد از یک ساعت پیاده روی پای چپم خیلی خسته میشه مجبور میشم کمی با خود بکشم از چی میتونه باشه البته به دکترم گفتم چیز خاصی نگفت و اینم بگم بعد از این که رسیدم خونه و یه چند دقیقه ای استراحت کردم میگم پاشم برم کوه زیاد نمیتونم ساکن باشم بعد عرض کنم خدمتتان که زیاد هم اهل کورتون نیستم حالا راه کار چی داری چی فکر میکنی چیکار کنم بهتره داروی ماروی بعد همین دیگه مرسی و ممنون

با توجه به تجربه شخصی خودم سعی کن خودتو بیش از حد خسته نکنی. من یکساعت پیاده روی برام خیلی زیاده و اذیت میشم. اگه هم میخوای بری کوه و پیاده روی سعی کن بینش استراحت کنی آب خنک بنوشی تا کمتر خسته بشی.
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : arezooo82 , farda20032020
مرسی از جوابایی که میدی دلگرم شدم مرسی
نظرات دوستان قبلی را که در این زمینه بود را خوندم ولی زیاد قانع نشدم یعنی جواب سوالم نبود تشکر ار همتون

تشکر شده توسط : یاسی , mohamad2214 , pinkrose , farda20032020
منم دو سه ماهه سنگینی پای چپ دارم ولی حقیقتش اینه که دکترم فکر میکنه من تشنج دارم
چون با
گرسنگی خستگی و بیخوابی تشدید میشه فعلا هم که داروهام قطع کردم
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : tinookhe , farda20032020
خب منم دستم این حس روداره مخصوصا پشت شونه هام خیلی ضعف میره مخصوصاتوخستگی امابمرورکمترمیشه اصلانگران نباشangel
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
(2015/07/18, 11:46 AM)tinookhe نوشته است: خب منم دستم این حس روداره مخصوصا پشت شونه هام خیلی ضعف میره مخصوصاتوخستگی امابمرورکمترمیشه اصلانگران نباشangel
سلام کجایی دختر؟
واسه ضعف عضلات انجیر ک مویز و خرما بخورید و از ماساژ غافل نشید
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : helli , niloofary , farda20032020
دست و پاي راست من هم اين حالت رو داره . تابستان امسال كمي بيشتر اذيت شدم كه فكر ميكنم گرما و آلودگي هوا اين موضوع رو تشديد ميكند.
انجام كارهاي زير به من كمك كرده :

إيمان و اعتقاد به لطف و مرحمت خداوند متعال كه مهمترين فاكتور براي سلامت و سعادت است و بعد

مصرف عسل طبيعي و خالص هر روز
مصرف آب ميوه طبيعي
مصرف ميوه و سبزيجات
تهيه و مصرف غذاي خانگي (غذاي بيرون و فست فود و مصرف ترشيجات تعطيل)
مصرف ويتامين ها و امگا ٣ و فراورده هاي سويا
تلاش براي دوري از عوامل استرس زا و عدم درگير شدن بيش از حد با موضوعات (يكم بيخيالي بعضي وقتها لازمه)
انجام حركات كششي و نرمش روزانه
تعامل بيش از پيش با إنسانها و ساير مخلوقات

و البته تزريق هفتگي آوونكس

شاد و سلامت باشيد
 تشکر شده توسط : برگ 7 , mojtabasalimi28 , laleh , niloofary , farda20032020
من که خدایی نمی دونم پام سنگینه یا یه احساس گرفتگی توی پای راست این حس سنگینی رو بهم میده در هر صورت یه احساس گزگز همیشه یا توی ران یا پشت ساق پا دارم
توی این دو سال که تشخیص سی آی اس داده شده دکترم دارویی نداده و کلا دارو رو شروع نکرده - الان هم روزی یه دونه ب کمپلکس می خورم - خودم گاباپانتین رو عشقی می خورم - نمی خوام بهض عادت کنم - تازه اونم دکتر اولا بهم داد که نخوردم ولی این اواخر بخاطر گزگز شروع کردم .
راستی یه موضوع جدید - من کف پای راستم حسش بیشتر شده یا بهتره بگم حساس تر شده - وقتی پای برهنه راه میرم احساس بدی دارم و ولی وقتی دمپائی می پوشم خیلی راحت تر و بهترم - شما همچین حسی تا حالا داشتید ؟؟
دم همتون گرم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,330 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,506 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,739 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان