نظرسنجی: این سفر را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
52.17%
12 52.17%
9
21.74%
5 21.74%
8
17.39%
4 17.39%
7
4.35%
1 4.35%
6
4.35%
1 4.35%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 95
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماسوله - انزلی
نازنين جونم ببخشيد تورو خدا به خدا خيلي خودم هم ناراحت شدم. باور كن اصلا واقعا از دست من خارج بود خيلي هم حرص خوردم چون متنفرم كه اينجوري بدقولي كنم .sad2rolleyesعروسي هم اصلا بهم خوش نگذشت از بس دلم مي خواست با بچه ها باشم .دائم به امير مي گفتم الان بچه ها رسيدن الان اينجان الان اونجان ولي خب مجبور بوديم بريم. مهدي جون ممنون كه درك مي كني بازم مرسي از لطفت
همتون محبت داشتين واقعا من شرمنده شدم ببخشيدsad2rolleyesايشالله دفعه بعدي از خجالتتون در ميامlove51love51love51
 تشکر شده توسط : hamid , Prime , nazaninn , سحــــــــر
icon_biggrin خدارا شکر که خوش گذشته
 تشکر شده توسط : Prime , hamed , Majid , fireboud
وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی که چقد خوش گذشت.بچه ها از همتون ممنونم که این روزای به یاد موندنی رو واسم ساختید.از بهار عزیز به خاطر غذاهای خوشمزش.از فربد به خاطر اسپری که به پام زد.از فرشید و حسین به خاطر گلها و بلال.از جلال و نازنین به خاطر این که تو نگهداری وسایلم کمکم کرد.از حامد به خاطر این که تزریقمو یادم انداخت.از نرگس به خاطر این که خواهرشو اورده بود از نفیسه به خاطر این که با نرگس اومده بود.از مهدی و هانیه از بهار به خاطر این که تو چمع ما بود.از علیرضا به خاطر آقا گرگه و بز بز قندیش.از شهرزاد و پریا و احسان و مهسا و سلمان و سعید و مجید و سینا و حمید و سحر و شیرین و وای دیگه یادم نمیاد.اگه کسی رو از قلم انداختم ببخشید.همه این روزای خوشمو مدیون شما عزیزان هستم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , hamed , Majid , hamid , Matilat , Narges , farshid , Aram , pariya , hanie , بهــار , حمید , i3aran , سحــــــــر
چند صحنه از دیدار ماسوله - انزلی

ساعت 4 صبح پنج شنبه:

[تصویر:  3s2rx2uioh4coq8g19t.gif]
اولین نفر هایی که اومدن! من و فربد.
کم کم بقیه هم اومدن. و مسافرت ما آغاز شد.

ساعت 1 بامداد جمعه:

به بنده حمله شد! که همه ی جونم خیس شد و با لباس
بیرون و کفش تو دریا انداخته شدم.
[تصویر:  3846_picture_of_a_wet_man_whos_just_had_...on_him.jpg]
قابل توجه پریا خانوم.....

ماجرای گرگ ناقلا و بزبزقندی :
ساعت 3 صبح باز هم به ما در هتل (سینا حمید من و مهدی) حمله شد. یه مشت اراذل معروف (فرشید حسین میرعلی جلال و حامد)
تو اون هاگیر واگیر که منو داشتن از طبقه دوم پرت میکردن خون به مغز من نمیرسید و به سینا تذکر دادم که بزبزقندی پشت در نیست
[تصویر:  264542_i5TJeiX5.jpg]
و گرگ بد گنده ی ناقلاست.
(فکرشو بکن من اون موقع شب داشتم به سینا در مورد این تذکر میدادم)

همه چیز تمام

فربد واقعا مجهز اومده بود از پاستیل یک کیلویی نوشابه ای بگیر تا دستبند ضد حشره و اسپری ضد درد.
[تصویر:  g_cOK2.jpg]

جام دوستی
مسابقه ی فوتبال ساحلی بین دو تیم MScenter برگزار شد:
یک سوی میدان: علیرضا مهدی سینا حمید
سوی دیگر: فربد میرعلی حامد
که بازی بخاطر خشونت زیاد (تمارض میر علی و حامد) با نتیجه 4-3 به سود
ما در دقایق آخر نا تمام باقی ماند.

و اما دیگران
این جا باید از حامد تشکر کنم چرا که اونقدر برنامه ریزی و فکر کرده بود
که آدم مونده بود این آدم چقدر به جزئیات اهمیت میده.

از فرشید تشکر کنم که با اون همه دلیل که می تونست بیاره باز هم با ماشین
اومد همراهمون و برای همه گل خرید و بلال (ره) .

از حسین که اونقدر پایه است که یاد خودم می افتم و همیشه قوت قلب منه که آیا حسین هست؟

از میر علی که حاج آقا یی بود برای خودش و با اون تسبیحش ما رو در حرکات موزون هدایت میکرد.

از آقا جلال که با اضافه کردن "بدرد نخور" کلی ما رو خندوند.

از حمید که بخاطر اومدن سحر دست و پاشو گم کرده بود اما گاهی که حواسش به ما جلب میشد و نگران ما میشد. کلا وقتی این دو تا رو میدیدم
پر از احساس خوب میشدم.

از مهدی بخاطر اینکه مغز متفکر بود. بخاطر اینکه نتونستم براش مافیا راه بندازم و بخاطر اینکه دلش مث دریا می مونه.

از حمید (فارسی) که شخصیتش رو تازه شناختم چقدر بکر و دست نخورده است این آدم باید بری تو وجودش پیداش کنی.

از مجید که متواضع شناختمش کم حرف و احساسی با روحیه ی مرموز ...

از سعید هاشمی که صدای خیلی جالبی داره و روحیه ی جالب تر..

از احسان که به نظرم بعنوان شعار روز جهانی ام اس باید برش داریم ببریمش

از سلمان که بعد از حامد خوشتیپ ترین آدم جمع بود و من عاشق خنده های از ته دلش شدم که آدم کیف میکرد.

از فربد بخاطر بودنش! آرامشش مهربونیش خوابیدنش حرف زدنش رقصیدنش غذا خوردنش مجهز بودنش ... بخاطر اینکه میشه روش حساب کرد.
بخاطر اینکه دوس داشتنیه بخاطر اینکه شلوارکش رو بهم داد. بخاطر اینکه صبح ساعت 3 بهم زنگ زد بخاطر اینکه وقتی 10 دقیقه نبود نگرانش میشدم. و بخاطر همه چیز.

از سینا بخاطر عصبانی شدنش! بخاطر مهربونیش! بخاطر اینکه تشویقت میکنه (حسادت نمیکنه) بخاطر اینکه عیبت رو میگه! بخاطر اینکه جایی که همه دارن اشتباه میکنن حواسش هست. بخاطر اینکه همیشه مشغول مراقبت و مواظبت ما بود.

از دختر ها بخاطر حضورشون شیطونی هاشون... اینکه اگر چیزی میخواستی کسی دریغ نمی کرد. اگر کاری میخواستی کسی تو ذوقت نمی زد اگر مشکلی بود کسی غر نمیزد. خصوصا بهار ها که یکی خیلی همراه خوبیه و اون یکی با غذا هایی که درست کرد و لطف هایی که کرد منو یاد سفر قدیمی مون انداخت.

و از همه کسانی که اسمشون رو نیاوردم (خصوصا خانم ها) چون سرتون رو درد می آوردم.

تشکر میکنم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , hamid , Matilat , Narges , farshid , hamed , SSA , Mahdieh , pariya , havaars , hanie , بهــار , saharii , MAHDI , حمید , i3aran , سحــــــــر , Majid
واي كه چقدر خوشحالم كه انقدر بهتون خوش گذشته
من بحاي شما اينجا دارم ذوق ميكنم و كيفشو ميبرم icon_biggrin
دلمم براتون خيلي خيلي تنگ شده بود
همه ي سايتو با خودتون برده بودين confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , Sina , hamid , Prime , بهــار , i3aran , سحــــــــر , Majid
سلام به همسفرهای دوستداشتنی
جای اونای که نيومدن خيلی خالی بود
خيلی خوش گذشت . agreement2agreement2agreement2agreement2
از همه عواملی که با عث بياد موندنی شدن این سفر شدن ، تشکر ويژه دارمicon_question
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : fireboud , hamed , Sina , Aram , pariya , hamid , Prime , hanie , Matilat , بهــار , حمید , farshid , i3aran , سحــــــــر , Majid
شانس آوردين من نبودم!
وگرنه گوش بچه هاى شيطونو ميكشيدم!
مامان بزرگم ديگه!
بچه مردمو انداختين توى دريا، قليون كشيدين، گاوبازى كردين، بزبزقندى رو دادين به گرگ بدگنده، تمارض كردين، دست و پاتونو به دلايلى گم كردين، يك كيلو پاستيل نوشابه اى خوردين، حركات موزون از خودتون در وكردين، هيچ كس هم هيچى نگفت؟
اگه من بودم...!!

احتمالا براتون بستنى ميخريدم!
راستى عكس ننداختين؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : fireboud , anaram , hamid , Prime , Majid
[b]سلام دوستان عزیز من دلم برای همتون تنگ شده خیلی بهتون عادت کردم انشاءالله سفر بعدی همه کنار هم باشیمبی نهایت خوش گذشت از همه دوستانی که زحمت کشیدن و سفر خاطره انگیزی رو ترتیب دادن متشکر وممنون [/Heartb]
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , pariya , hamid , Prime , hanie , hamed , Matilat , حمید , Narges , i3aran , سحــــــــر , Majid
بچه ها واقعا از صمیم قلب خوشحالم که بهتون خوش گذشته

لحظه به لحظه مسافرتتون رو من از تهران به یادتون بودم

4 شنبه 2 نصفه شب خوابیدم

همین که خواستم بخوابم یادم افتاد اگه می خواستم منم برم الان دیگه نمی خوابیدم و باید کم کم آماده می شدم

بعد از ظهر هم که به هانیه جون زنگ زدم تا مطمئن بشم همگی سلامت رسیدین

وااااااای 5 شنبه عجب طوفان وحشتناکی بود خیلی خیلی ترسیده بودم می خواستم به یکیتون زنگ بزنم حالتون رو بپرسم ولی گفتم شاید نگرانتون کنم فقط خدا خدا می کردم اونجا این وضع نباشه که شما رو هتل نشین کنه

شنبه صبح هم به محض اینکه چشمام رو باز کردم گفتم آخــــــــــــــیش الان دیگه رسیدن واقعا خیالم راحت شده که سلامت رفتین و برگشتین

دوستون دارم
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : Prime , hanie , hamid , hamed , Matilat , Sina , fireboud , سحــــــــر , Majid
واااااای الآن به شدت دارم از حسادت می‌میرم rolleyes میرعلی گفتا اگر بخواهید شماره فلانی را بدهم هماهنگ کنید sad2 نمی‌دانم چرا گفتم نه angry3 وااااااااااااااای چیکار کنم الآن؟ ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : Prime , hamid , hamed , بهــار , fireboud , Narges , سحــــــــر , Majid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 95
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...