نظرسنجی: چه ساعتي براي شروع مراسم ديدار مناسب است ؟
16
66.67%
10 66.67%
17
20.00%
3 20.00%
18
13.33%
2 13.33%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار بهمن ماه - تهران
سلام
حمید خان...
اقا شما یه سر بزن...25 از اون جایی شروع شد که...مهسای عزیز تارخ تولدش گفت...25 اومد وسط...دیگه صحبتی از تاریخ نشد تا..شما اصلاح کرد ی ..این صفحاتم که سریع پشت سرهم پر میشه...که دیگه برنامه ریزی برای اومدم نمیشد کرد...گذشت...دفعه بعد...
به هر حال قسمت نبود...همون خیلی سریع شده...مهم اینه که بهتون خوش گذشته...
خب انجمنی ها خیلی دوست داشتن ام اس سنتری ها رو ببینن... قصد اشناییه ...خب به قول شما99.9 ام اسی ها گلن...در ضمن وقتی بقیه خوشحالن ما هم خوشحالیم...شک نکنید...حالا این دفعه جور نشد...نوبت بعد
25 بهمن...من نوبت دکتر دارم...حالا مریمم از خوی میاد... محسن از خرم اباد...انجمنی ها اکثرا جمع اتد...احتملا یه رستوران تو پونک که همیشه همون جا همدیگر میبینیم...دقیق نیست...اما الان با اون وری ها صحبت مکیردم..گفتم یه اطلاعی داشته باشید...اگه شد...اگه جمع شدن...خوشحال میشیم...تشریف بیارین..به هرحال انجمنی ها شما رو بیشتر از بقیه میشناسن...تا ببینیم...
..مهم دیدنه این که دور هم جمع بشیم... همین...چون ام اسی ها همشون 100 درصد گل اند...
به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

شما لطف داري نگار جان مطمننا جاي شما و مابقي دوستان كه در ديدار حضور نداشتن خالي بوده
راجع به 25 هم همون طور كه خودتون اشاره كرديد مهسا گفته كه تولدمه ولي هيچ قراري واسه اين روز گذاشته نشد . به هر حال ديگه گذشته شايد كوتاهي از ما هم بوده كه واضح صحبت نكرديم

(2010/02/08, 09:39 PM)negar نوشته است: به هرحال انجمنی ها شما رو بیشتر از بقیه میشناسن...تا ببینیم...

منظورتون رو از شما نفهميدم !!‌ اگه منظورت منم كه بايد بگم با عرض معذرت من مسافرتم 25 بهمن . ولي اگه منظورت از شما مابقي دوستان عضو در ام اس سنتر هستند كه منم پيشنهاد ميكنم تا جايي كه ميتونند سعي كن به ديداري كه شما تدارك ديديد مشرف شوند.
مريم و محسن رو كه فكر كنم اكثر دوستان بشناسند ،‌من با چند نفر ديگه از دوستان هم صحبت كردم بازم به نتيجه گيري گل بودن ميرسيم love51
ما هم خوشحال ميشيم كه 2 گروه به يه ديدار مشترك برسند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
توی این مراسم دیدارتون از شهرهای دیگه هم می تونن شرکت کنن و آیا اصلا محدودیتی وجود داره یا نه . به هر حال این روزها فکر نمی کنم تهران حال و هوای درستی داشته باشه ولی من چون 22 برج پیش (بهمن ماه) عمل بای پس کردم البته توی بیمارستان بهمن شهرک غرب و باید حدود یک ماه دیگه برای معاینه مجدد برگردم خواستم بدونم می شه توی ملاقاتهاتون شرکت کرد یا نه .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/02/08, 10:21 PM)mojtaba2iran نوشته است: توی این مراسم دیدارتون از شهرهای دیگه هم می تونن شرکت کنن و آیا اصلا محدودیتی وجود داره یا نه . به هر حال این روزها فکر نمی کنم تهران حال و هوای درستی داشته باشه ولی من چون 22 برج پیش (بهمن ماه) عمل بای پس کردم البته توی بیمارستان بهمن شهرک غرب و باید حدود یک ماه دیگه برای معاینه مجدد برگردم خواستم بدونم می شه توی ملاقاتهاتون شرکت کرد یا نه .

نه مجتبي جان چه محدوديتي ؟ به قول كاجي ( بچه ها كاجي كجاست ؟‌) green card داشته باشي حله smiling ( گرين كارتم همون ام اس هست )
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
حمید عکسا را میرسونی یا پاشم
بیام>>>>
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
(2010/02/08, 05:49 PM)earth نوشته است: نكنه تو اون بودي كه من ازت پرسيدم نون داري؟
تو هموني كه جلوي قوها نشسته بودي؟
تا حدودی نزدیک شدی امااون بنده خدا نبودم من همونی بودم که در کنار دو قوووووووووووووووووولوها نشسته بودم و داشتن از سروکولم بالا می رفتن البته توی خونه!!!!! laughing3 laughing3
مجیدجون دستت درد نکنه که ما رو خیلی تحویل گرفتی!! love51 love51
آقاجان انشاءالله اگه خدا بخواد هفته بعد دارم میام تهران، کسی نمی خواد منو ببینه، من ستاره سهیلم فکر نمی کنم دیگه در زمان و عصر شما ظاهر بشم، الان گفته باشم که گله ای نباشه!! agreement2 agreement2
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

(2010/02/09, 08:08 AM)jafari5259 نوشته است: تا حدودی نزدیک شدی امااون بنده خدا نبودم من همونی بودم که در کنار دو قوووووووووووووووووولوها نشسته بودم و داشتن از سروکولم بالا می رفتن البته توی خونه!!!!! laughing3 laughing3
مجیدجون دستت درد نکنه که ما رو خیلی تحویل گرفتی!! love51 love51
آقاجان انشاءالله اگه خدا بخواد هفته بعد دارم میام تهران، کسی نمی خواد منو ببینه، من ستاره سهیلم فکر نمی کنم دیگه در زمان و عصر شما ظاهر بشم، الان گفته باشم که گله ای نباشه!! agreement2 agreement2

محمد جان من اگه شهرستان نباشم حتماً میام ببینمت ! دلم برات یه ذره شده ! icon_questionicon_questionicon_question

فینقیلی هات نمیان ؟!! :RolleyesRolleyes
 تشکر شده توسط : mohammad.ali
سلمان جون عصبی نشو
عکس ها رو با دوریبین مهسا خانوم انداختیم
مهسا هم اولش گفت من به کسی عکس نمیدم ... بعدش که من دو ساعت التماس کردم گفت ببینیم چی میشه
قول داده در اولین فرصت عکس ها رو بفرسته
..................
من نمیدونم چرا مهسا یه جوریه که آدم دلش میخواد فقط بهش گیر بده .... خیلی دختر باهالیه هاااااااااا
اصلا اونروز از دور که داشت میومد من یک لحظه مات و مبهوت راه رفتنش شدم .... همچین قدم برمیداشت که آدم یاده این دختر شایسته ها میافتاد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/02/09, 09:15 AM)سینا نوشته است: سلمان جون عصبی نشو
عکس ها رو با دوریبین مهسا خانوم انداختیم
مهسا هم اولش گفت من به کسی عکس نمیدم ... بعدش که من دو ساعت التماس کردم گفت ببینیم چی میشه
قول داده در اولین فرصت عکس ها رو بفرسته
..................
من نمیدونم چرا مهسا یه جوریه که آدم دلش میخواد فقط بهش گیر بده .... خیلی دختر باهالیه هاااااااااا
اصلا اونروز از دور که داشت میومد من یک لحظه مات و مبهوت راه رفتنش شدم .... همچین قدم برمیداشت که آدم یاده این دختر شایسته ها میافتاد

سينا جون اينقدر از اين تبليغا نكن واسه من! خوب آدم خجالت ميكشه يه ذرهBlush

من 4 تا عكس گرفتم 2 تاشو واسه حميد فرستادم اون دو تاي ديگه رو هم به زودي مي فرستم.

عاشق خنده هاتونم تو اين عكسا foodanddrink
(2010/02/09, 09:13 AM)مجـید نوشته است: محمد جان من اگه شهرستان نباشم حتماً میام ببینمت ! دلم برات یه ذره شده ! icon_questionicon_questionicon_question

فینقیلی هات نمیان ؟!! :RolleyesRolleyes
اگه قرار شد بیام شما باید حتما باشی فایده نداره التماسم نکن!! agreement2
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : Majid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,166 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سی و ششمین دیدار ام اس سنتر 2 بهمن 94 hamid 108 32,052 2016/01/26, 04:28 PM
آخرین ارسال: barzegar
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 34,941 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,220 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  دیدار در تهران... salman121 97 17,217 2011/11/08, 12:28 AM
آخرین ارسال: سـاناز
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 49,882 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  دیدار بهمن سال 1389 hamid 161 29,489 2011/03/03, 12:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار تهران (آذر 89) hamed 102 20,587 2011/01/08, 03:01 PM
آخرین ارسال: khatoon25
Wink قراری دوباره در تهران salman121 122 26,530 2010/08/02, 10:41 PM
آخرین ارسال: Matilat
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,476 2010/07/24, 11:40 AM