امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروغ گویی‌ !
(2010/09/07, 09:50 AM)pariya نوشته است: نازنین درست میگه، دروغ زن و مرد نداره! مهم اینه که دروغ نگیم!
ولی یه نگاه که به همین چند تا نظر بندازین یه جورایی صدق این پژوهش آشکار میشه هاlaughing3laughing3laughing3

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

ولي من يه نفر رو ميشناسم كه اصلا دروغ نميگه تحت هيچ شرايطي حاضر نشده دروغ بگه از همينجا صادقانه ازش تشكر ميكنم واسه اين همه اراده و در صداقت
به جون خودم ميشناسم
راست ميگم
هستند هنوز اين جور آدما
بابا راست ميگم اينو ديگهSmile (52)
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2009/09/27, 01:56 PM)khatoon25 نوشته است: مردان تقريبا شش بار در روز يعني 42 بار در هفته و دو هزار و 184 بار در سال دروغ مي گويند.اين در حالي است که زنان تقريبا سه بار در روز يعني 21 بار در هفته و يک هزار و 92 بار در سال دروغ مي گويند.

بابا این انگلیس بوده هااااااااا
اینجا مردان دو هزار و 184 بار در روز و زنان هم سه برابر این دروغ میگویند ...
.........
یعنی ببین صبح اول وقتی ساعت ۷ مامانا بیدار میکنن میگن پاشو ظهر شد ... ۱ ... بعد میره یه چایی میریزه از آشپزخونه داد میزنه ... دخترم چاییت یخ کرد ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

منم با سينا كاملا موافقم تو ايران برعكسه
خوب باشيد و خوب بمانيد
بازم فرعيات ...
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
دروغ برمیگرده به ذات آدما ایرانیو انگلیسی نمیشناسه
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

اين مطلب قديميه كه!!!!

تاريخ اين مطلبو نگاه كرديد اصلا؟؟؟ مال 1 سال پيشه

الان احتمالا مردا نسبت دروغگوييشون به زن ها 3 به 1 شده .
اما به نظر من زنها به خاطر احساساتی که دارن دوست دارن همیشه صادق باشن و این کارو نوعی وفاداری میدونن و اگه دروغ بگن باز به خاطر اون حس لطیفشون که فقط زنها ازش سر در میارن دچار عذاب وجدان میشن و بد اعتراف میکنن. در مردها هم این مسائل وجود داره اما کمتر
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : Sina , pariya
مطمئنا تو هر قشری خوب بد وجود داره
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
نه خدایی خود من قبول دارم که مردا نسبت به زن ها بیشتر دروغ میگن ... حتی توی ایران ...
آخه یه لحظه دوستای دور و بری خودم و چک کردم دیدم این انگلیسی ها همچین بی خود هم نمیگن
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

با توجه به مباحث اساتيد محترم كه در بلا قيد شد وبا عنايت به شاخص تورم و كاهش قيمت نفت و افزايش قيمت طلا و نرخ بيكاري و ...... نتيجه ذيل به تصويب رسيد:

مردان به هيچ وجه دروغ نميگويند و اگر دروغي گفته شود خانمها معادل 5 برابر بيشتر دروغ مي گويند.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

ختم دادرسي
صلوات

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست