•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد یا بی حسی نیمی از صورت
ممنونم از همتون که توجه کردید.
متاسفانه من به خاطر انزیمهای کبدیم تنها داروی تزریقی که میتونم استفاده کنم گلاتیرامراستات هست.امیدوارم مجبور نشم به داروی خوراکی شیفت بدم و حمله نباشه.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , tinookhe
(2015/06/09, 11:51 AM)somaye_602000 نوشته است: به نظرتون بی حسی صورت حمله به حساب میاد و باعث تعویض دارو میشه؟؟کلا در چه صورت دارو را عوض میکنن جز بالا رفتن انزیمهای کبدی؟

سمیه خانوم به هر شکل یه احساس جدید به این شکل به نظر من نیاز به مشورت با دکترتون داره
شاید اصلا نیاز به پالس هم نباشه و با چند تا دگزا مسله حل شه
دارو بابت این مسئله عموما عوض نمیشه
چیزی که من تجربه دارم اینشکلی بود که طی یک سال تعداد حمله هام زیاد شده بود(4 بار) و دکتر گفت باید داروت رو عوض کنم
معمولا بابت یه حمله دارو عوض نمیشه
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : یه غریبه , tinookhe , somaye_602000
(2015/06/09, 07:35 PM)kaveh_plus نوشته است:
(2015/06/09, 11:51 AM)somaye_602000 نوشته است: به نظرتون بی حسی صورت حمله به حساب میاد و باعث تعویض دارو میشه؟؟کلا در چه صورت دارو را عوض میکنن جز بالا رفتن انزیمهای کبدی؟

سمیه خانوم به هر شکل یه احساس جدید به این شکل به نظر من نیاز به مشورت با دکترتون داره
شاید اصلا نیاز به پالس هم نباشه و با چند تا دگزا مسله حل شه
دارو بابت این مسئله عموما عوض نمیشه
چیزی که من تجربه دارم اینشکلی بود که طی یک سال تعداد حمله هام زیاد شده بود(4 بار) و دکتر گفت باید داروت رو عوض کنم
معمولا بابت یه حمله دارو عوض نمیشه

ممنونم اقا کاوه .کمک بزرگی کردی.
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , tinookhe
من یه طرف دهنم بخصوص زبونم مثل وقتیه که دهن آدم خیلی خشک میشه گلومم گرفته یه کمی! به نظرتون حمله ست یا گرمیم شده؟ یه چند روزی نمیرم دکتر تا ببینم چی میشه! آخه دکترم فعل نیست
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : یاسی , tinookhe
(2015/07/04, 12:19 PM)helli نوشته است: من یه طرف دهنم بخصوص زبونم مثل وقتیه که دهن آدم خیلی خشک میشه گلومم گرفته یه کمی! به نظرتون حمله ست یا گرمیم شده؟ یه چند روزی نمیرم دکتر تا ببینم چی میشه! آخه دکترم فعل نیست

منم این حس روداشتم حمله بود بادوتاکورتن شیری رنگ حل میشه من فلج بل هم داشتم
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : helli
(2015/07/04, 01:37 PM)tinookhe نوشته است:
(2015/07/04, 12:19 PM)helli نوشته است: من یه طرف دهنم بخصوص زبونم مثل وقتیه که دهن آدم خیلی خشک میشه گلومم گرفته یه کمی! به نظرتون حمله ست یا گرمیم شده؟ یه چند روزی نمیرم دکتر تا ببینم چی میشه! آخه دکترم فعل نیست

منم این حس روداشتم حمله بود بادوتاکورتن شیری رنگ حل میشه من فلج بل هم داشتم

ممنون سارا جانicon_question
 تشکر شده توسط : tinookhe
من حدود یک سال پیش نصف صورتم بی حس شد کورتون گرفتم بعد از ۱۲ روز خوب شد
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : tinookhe
من فقط نصف دهنم بخصوص زبونم خشکه فعلا صورتم بی حس نیستicon_cry
دوستان من يه سوال دارم نميدونم كجا بايد بنويسم كه جواب بگيرم
من يك ساله يه ور صورتم يه جوريه.بي حس و كرخت و اين حرفا نيست.وقتايي كه تو خونم و توي فضاي بستم مخصوصا فصلي كه كولر روشنه يه فشاري سمت چپ صورتم حس ميكنم بعضي وقتا هم يه لرز.يك ساله اينجورم يه هفته اينجورم چند روز خوب ميشه دوباره شروع ميشه.وقتي ميرم بيرون و مشغولم متوجش نميشم.خواستم ببينم به نظر شما از چي ميتونه باشه؟
ممكنه علايم ام اس باشه چون يه طرف صورته؟
امكان دكتر رفتن نداشتم به خاطر همين به شماها متوسل شدم
(2015/07/12, 10:23 AM)Sepidehminaee نوشته است: دوستان من يه سوال دارم نميدونم كجا بايد بنويسم كه جواب بگيرم
من يك ساله يه ور صورتم يه جوريه.بي حس و كرخت و اين حرفا نيست.وقتايي كه تو خونم و توي فضاي بستم مخصوصا فصلي كه كولر روشنه يه فشاري سمت چپ صورتم حس ميكنم بعضي وقتا هم يه لرز.يك ساله اينجورم يه هفته اينجورم چند روز خوب ميشه دوباره شروع ميشه.وقتي ميرم بيرون و مشغولم متوجش نميشم.خواستم ببينم به نظر شما از چي ميتونه باشه؟
ممكنه علايم ام اس باشه چون يه طرف صورته؟
امكان دكتر رفتن نداشتم به خاطر همين به شماها متوسل شدم

دوست عزیز ضمن سلام
هر علائم رو مبنی بر ام اس نگذارید
چون برای شناخت ام اس و تائید آن باید ام آر آی و آزمایش نخاع و چشم بدید و اگر تائید شد دکتر ام اس را تائید میکند
حالت صورت شما بیشتر عصبی است و گرفتگی ماهیچه ....
ولی بهترین حلت درمان شما اینه که اصلا به ام اس فکر نکنید و خودتون رو حتما به یه دکتر نشان بدهید ( البته نظره منه )
ولی دکتر رفتن را اصلا پشت گوش نندازید
دکتر باید به شما بگوید که شما چتونه! چون این علائم هم شبیه سکته است ولی منوط بر این نیست که سکته کرده باشید

wink2دکتر برید حتماwink2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بخور دادن صورت برای ام اس مشکل ساز است ؟ nahid 12 8,675 2013/09/15, 10:13 PM
آخرین ارسال: محسا60

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست