•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد یا بی حسی نیمی از صورت
ناهيد جان چند وقت اونجور بودي؟

ببخشيد كه من ميپرسم اينقدر كجاي صورتت بيشتر درگير بود؟چونه؟گونه دور چشم ؟
حداقل دوبار تا حالا بوده ، هر کدومم نمیدونم چقدر طول کشیده شاید یه ماه ، یادم نیست.
دومین بار که ماه آذر بود این حس حدود 10-12 روز توی تمام فک و دهان و زبون وحتی دندونامم بود . ولی بعد کمتر و کمتر شد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم یکی از حمله هام یکطرف صورت،زبون و دندونام بود!! ولی مانع فعالیت عادیم نبود.واسه همین نرفتم کورتون بگیرم.فقط گزنه دم کردم خوردم و کندر شبی یه حبه.ده روزه هم خوب شدم.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : paeazan
من سمت چپ صورتم یه مدت بی حس شده بود با اینکه پلاک فعال داشتم ولی دکتر گفت حمله نیست و کورتون نداد
وگفت که فقط مال اعصابه confusedangry3angry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : arezooo82 , 0MID
به نظرتون بی حسی صورت حمله به حساب میاد و باعث تعویض دارو میشه؟؟کلا در چه صورت دارو را عوض میکنن جز بالا رفتن انزیمهای کبدی؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
(2015/06/09, 11:51 AM)somaye_602000 نوشته است: به نظرتون بی حسی صورت حمله به حساب میاد و باعث تعویض دارو میشه؟؟کلا در چه صورت دارو را عوض میکنن جز بالا رفتن انزیمهای کبدی؟

اگه بی حسی تا حدی باشه که نتونی فعالیتای عادی روزانتو مثل آب خوردن(بخاطر بی حسی لب) انجام بدی،بله حمله حساب میشه.من دوبار این شکلی حمله داشتم.یکبارش میتونستم آب بخورم ولی بار دوم اصلا نمیتونستم بدون نی آب بخورم.فکر میکنم اگه تعداد حمله ها زیاد باشه و فاصلشون کم،دارو عوض میشه.
 تشکر شده توسط : tinookhe , somaye_602000
(2015/06/09, 12:03 PM)arezooo82 نوشته است:
(2015/06/09, 11:51 AM)somaye_602000 نوشته است: به نظرتون بی حسی صورت حمله به حساب میاد و باعث تعویض دارو میشه؟؟کلا در چه صورت دارو را عوض میکنن جز بالا رفتن انزیمهای کبدی؟

اگه بی حسی تا حدی باشه که نتونی فعالیتای عادی روزانتو مثل آب خوردن(بخاطر بی حسی لب) انجام بدی،بله حمله حساب میشه.من دوبار این شکلی حمله داشتم.یکبارش میتونستم آب بخورم ولی بار دوم اصلا نمیتونستم بدون نی آب بخورم.فکر میکنم اگه تعداد حمله ها زیاد باشه و فاصلشون کم،دارو عوض میشه.
خیلی ممنونم که جواب دادی
نه من همه کار میتونم بکنم فقط یه حس گز گز دارم.شدتش هم کم و زیاد میشه و جابجا میشه محلش!!یعنی با این اوصاف حمله نیست؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : arezooo82
سمیه جان منم پاییز این گزگز و بی حسی رو داشتم ، چون بعد از چهار سال که هیچ علایمی نداشتم و بیماریم خاموش بود ، یک باره اینطور شد ، دکتر گفت حمله خفیفه ولی توی ام آر آی پلاک فعال نداشتم. برای من نیمه راست دهان و فک ، لثه ، دندون و زبون حالت خواب رفتگی داشت.
قبل از MRI دکتر گفت ممکنه داروتو عوض کنم ، بعدش هم نظر قطعی نداشت ، گفت راحتی با این یا داروی دیگه بنویسم ؟ گفتم خوراکی ؟ گفت نه تزریقی . احتمالا اگه پلاک فعال داشتم ، رسیژن و زیفرون و ... می نوشت.
به دکتر بگو ، اگه ببینه مهمه ام آر آی مینویسه و اگه نیاز به تغییر باشه میگه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : arezooo82 , silent , somaye_602000
خواهش میکنم.بنظرم با دکترت مشورت کنی بهتره.چون دکترت شرح حالت رو دقیقا میدونه و میتونه تشخیص بده حمله هست یا نه ...
من خودم شخصا اینطور علائم رو با خوردن جوشونده و ... رفع میکنم.چون کورتون خیلی اذیتم میکنه.
 تشکر شده توسط : somaye_602000
برای من بی حسی یه سمت صورتم در واقع همون حمله ای بود که ms من تشخص داده شد.بعد از یه خواب وحشتناک صبح از کنار لبم شروع کرد بی حس شدن ودرعرض چند روز نصف صورتم از زیر چشمم تا زیر گوشم بی حس شد.اختلال دید یا حرکت و..هیچی نداشتم دستمم رو صورتم حس می کردم ولی صورتم سنگین بود مثل وقتی که چند دقیقه یه تیکه یخ تو دست بمونه صورتم اون حس رو داشت .که از متخصص داخلی معرفی شدم مغز واعصاب وبعدم mri وبعدms UndecidedUndecidedUndecidedچهار روز پالس تراپی شدم حسم برگشت از اون موقع هم سینووکس میزنم وخداروشکر مشکلی ندارمwink2wink2wink2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : silent , یاسی , arezooo82 , somaye_602000 , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا بخور دادن صورت برای ام اس مشکل ساز است ؟ nahid 12 8,678 2013/09/15, 10:13 PM
آخرین ارسال: محسا60

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان