امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطر ابتلا به «ام.اس» بامصرف زیاد غذاهای سرد و اسیدی
جالبه حالا هم که یه منبع علمی اینو گفته بازم بعضیا مخالفت میکننHuh
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : kia , فریبا
(2011/07/18, 10:24 AM)somaye_602000 نوشته است: جالبه حالا هم که یه منبع علمی اینو گفته بازم بعضیا مخالفت میکننHuh

واسه که نظریه های علمی 100% روی همه یک جور جواب نمیده عزیز جان
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : somaye_602000
حالا تورو خدا این امکان رو بدید که شاید درست باشه و سردی نخورید
 تشکر شده توسط : sami , فریبا
(2011/07/19, 09:54 AM)somaye_602000 نوشته است: حالا تورو خدا این امکان رو بدید که شاید درست باشه و سردی نخورید

من که قبلا به شما گفتم هر چی می خوام می خورم . confused2
به این صحبت های این دوستان محترم هم کاری ندارم . حالم هم خوبه شکر خدا Angel
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
منم فکر میکنم کسانی که حالشون با سردی بد میشه نخورن و برعکس . ولی همیشه فکر میکردم (و فکر میکنم) طبعم گرمه چون با گرمیجات جوش میزدم و میزنم و با سردیجات هیچیم نمیشد.الان فقط روز آمپول زدن باید گرمی بخورم چون فکر کنم آمپوله سرده نه ام اس !
ما واقعا نمیدونیم اگه بخواهیم سردی نخوریم تو تابستون چه میوه ای بخوریم ؟ خدا برای تابستان ما میوه های سرد گذاشته .شما بگین بین زرد آلو ، گیلاس ، آلبالو ، هندوانه ، سیب ، آلو زرد و قرمز ، شلیل وخربزه و طالبی و... کدوماش گرمه جز خربزه ؟

نقل قول: جالبه حالا هم که یه منبع علمی اینو گفته بازم بعضیا مخالفت میکننHuh

منم که نوشتم کاش اسم طرف رو می نوشت بخاطر همین بود که منبع علمی بودنش روشن بشه. من که نمیدونم این دفتر آموزش و ارتقاء سلامت شامل کیا میشه و اصلا یه نفره توش یا بیشتر ؟
خیلی دلم میخواد بدونم این دفتره تا حالا کجا بوده ؟ چرا تا حالا هیچی نگفته؟ کسی میدونه؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/07/19, 06:22 PM)nahid نوشته است: منم فکر میکنم کسانی که حالشون با سردی بد میشه نخورن و برعکس . ولی همیشه فکر میکردم (و فکر میکنم) طبعم گرمه چون با گرمیجات جوش میزدم و میزنم و با سردیجات هیچیم نمیشد.الان فقط روز آمپول زدن باید گرمی بخورم چون فکر کنم آمپوله سرده نه ام اس !
ما واقعا نمیدونیم اگه بخواهیم سردی نخوریم تو تابستون چه میوه ای بخوریم ؟ خدا برای تابستان ما میوه های سرد گذاشته .شما بگین بین زرد آلو ، گیلاس ، آلبالو ، هندوانه ، سیب ، آلو زرد و قرمز ، شلیل وخربزه و طالبی و... کدوماش گرمه جز خربزه ؟
من پيشنهاد ميكنم دارچين رو امتحان كنيد،ببينيد با خوردن دارچين هم جوش ميزنيد يا نه
بهترين ميوه انگور هست،هم گرم و هم پر انرژي،سيب هم گرم هست
ميوه هاي ديگه غير از خربزه و طالبي ميتونيد بعد از خوردنشون يه قاشق عسل بخوريد
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , nahid
واقعا سردی موثره.ولی اخه بیشتر مواد غذائی سرده .چیکاربکنیم؟confused2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : najva
متاسفم كه قبل از ابتلا اين همه سردي مي خوردمangry2
باید بعد از هر غذای سردی حتما گرمی بخوریم ، این بهترین راهکاره وباید به فرزندان و اطرافیانمون هم این توصیه رو داشته باشیم.
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ostad2000 , somaye_602000
manam kolii ghazahaye sard mikhordam angry3angry3

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,592 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior
  رییس انجمن«ام‌اس»: احتمال تصادف با کامیون از ابتلا به «ام‌اس» بی نازلی 2 3,220 2013/05/18, 09:13 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  افزایش خطر ابتلا به بیماری"ام اس" با کار در شیفت شب. warrior 0 2,078 2012/01/20, 11:08 PM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان