•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروهی برای درمان
سینا خدا قوت ! موفق باشی ، دستت درد نکنه
ولی ما نمیتونیم بریم منزل دکترها ، بعضیاشون حتی درست جوابمونو هم نمیدن
هم در مورد داروی خوراکی پرسیدم و هم درمان رهایی بخش ولی هی میگفت اینا رو ولش کن فقط آمپولتو بزن و دوری از استرس و گرما ، ...اینا رو که خودمم میدونستم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
در بعضی وبلاگ ها نوشته اند که پزشک کویتی محقق برای درمان به روش زامبونی یعنی جراحی عروق می خواهد چند روزی را صرف اقامت در مصر و بحرین کند و بیماران جدیدی را مورد مطالعه قرار دهد .
همین بعضی وبلاگ ها هم نوشته بودند که بسیاری از پزشکان و بیماران در کشورهای بحرین و مصر به این تحقیقات علاقه مند شده اند و این دو کشور سعی بر این دارند به مانند کویت تحقیقات و درمان خود را آغاز کنند
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
سلام به همگي
با برادرم كه فارغ التحصيل رشته مهندسي پزشكي است و در همين زمينه هم فعاليت ميكند راجب دكتر زامبوني و روش درمان او صحبت كردم گفت از لحاظ تئوري حرفش كاملا صحيح است اما اجازه بده بيشتر بررسي كنم امروز باهام تماس گرفت كه با دكتر شكوهي ( راديولوژيست ) در مركز ام آر آي جام جم قرار داشته و مفصلا با او اينترنت رو زير رو كردند دكتر شكوهي گفته من شك كردم كه چرا بيماران ام اس پلاكهاي تو سرشون فقط در يك طرف سرشان است و به همين دليل سرخ رگ آنها را مطاله كردم ولي اشكالي نديدم اما بفكرم نرسيد كه سياه رگ آنها را نيز مطالعه كنم آنها قرار گذاشتند روز يكشنبه صبح به آن مركز بروم و تصويرهاي دقيقي از عروق گردنم بگيرند برادرم چيزهايي گفت كه خدايش من سر در نياوردم چيزهايي مثل داپلر تزريق تصوير A R A خلاصه دكتر شكوهي هم خيلي مشتاق بود تا نتيجه را بتواند در يك كنگره پزشكي كه به همين زوديها در ايران برگزار ميشود ارائه دهد.
 تشکر شده توسط : nazaninn , Aram , Sina , Matilat , hamid , محمود , sadaf , nahid
(2010/04/28, 09:47 AM)SAEEDNT125 نوشته است: سلام به همگي
با برادرم كه فارغ التحصيل رشته مهندسي پزشكي است و در همين زمينه هم فعاليت ميكند راجب دكتر زامبوني و روش درمان او صحبت كردم گفت از لحاظ تئوري حرفش كاملا صحيح است اما اجازه بده بيشتر بررسي كنم امروز باهام تماس گرفت كه با دكتر شكوهي ( راديولوژيست ) در مركز ام آر آي جام جم قرار داشته و مفصلا با او اينترنت رو زير رو كردند دكتر شكوهي گفته من شك كردم كه چرا بيماران ام اس پلاكهاي تو سرشون فقط در يك طرف سرشان است و به همين دليل سرخ رگ آنها را مطاله كردم ولي اشكالي نديدم اما بفكرم نرسيد كه سياه رگ آنها را نيز مطالعه كنم آنها قرار گذاشتند روز يكشنبه صبح به آن مركز بروم و تصويرهاي دقيقي از عروق گردنم بگيرند برادرم چيزهايي گفت كه خدايش من سر در نياوردم چيزهايي مثل داپلر تزريق تصوير A R A خلاصه دكتر شكوهي هم خيلي مشتاق بود تا نتيجه را بتواند در يك كنگره پزشكي كه به همين زوديها در ايران برگزار ميشود ارائه دهد.
خدا رو شكر كه بالاخره خبري ازت شد آقا سعيد
مديرايه محترم سايت كه اصلن هر چي من تويه سرم زدم گفتم غيبتت طولاني شده هيچ واكنشي از خودشون نشون ندادنconfused
خوشحالم كه بالاخره يه پست ازت ديدم agreement2
آنارام باشید

سلام
امیدوارم که نتیجه مثبتی داشته باشهHuh
(2010/04/28, 09:47 AM)SAEEDNT125 نوشته است: سلام به همگي

سلام آقا سعید
خبرت خیلی خیلی عالی هست، از اینکه تو تهران هم دکتری پیدا شد که به این موضوع علاقمند شده خوشحالمicon_biggrinicon_biggrin
اگه دکتر شکوهی مایل باشه، ماها هم داوطلب انجام این تست ها هستیمwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
بازم سلام
آنارام جان من همين دوروبرها بودم ضمنا مرتب به وبلاگت سر ميزدم تا از احوالت باخبر باشم.
آرام جان مطمئن باش نتيجه آزمايش روي من هر چه باشد آدرس اين سايت را به دكتر شكوهي كه رئيس مركز ام ار آي جام جم است ميدهم تا خودش بياد تو سايت و اگر بشه مستقيما با بچه ها ارتباط برقرار بكنه.
 تشکر شده توسط : Aram , anaram , hamid , sadaf
wowwwwwwwwwwwwwwwwww آقا من خیلی خوشحالم، خیلی خیلی ممنونم، امیدوارم هر چه زودتر این روش در ایران شروع بشه، شما هم مثل سینا دست مریزاد داری آقا سعیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آقای دکتر شکوهی ما بی صبرانه منتظر حضور شما در سایت هستیمicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
سعید جان خبرت عالی بود کلی خوشحالم کرد
یعنی کف میکنم
منتظرم تا ایشالا به زودی از همه استان های ایران یه همچین خبرایی بشنویم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

بچه ها نخندین ها شاید به نظرتون احمقانه بیاد ولی داشتم فکر میکردم اگه راهش همین باشه وهمه خوب بشیم و دیگه ام اسی نباشیم دیگه یعنی هرکی میره دنبال کار و زندگیشو اینجا به هم میخوره ؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,626 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,431 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,630 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 105,709 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,385 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,299 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,846 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,546 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,146 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,593 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان