•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل گروهی برای درمان
آقا سینا جدا دست مریزادagreement2، گل کاشتیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin خیلی خیلی خوشحال شدمicon_biggrin خدا رو شکر، کار درستی انجام دادی، این دکترها رو باید از نزدیک دید و تمام اطلاعات موجود و به روز رو از طریق ارائه مستقیم در لپ تاب و سی دی و پرینت مطالب بهشون ارائه کرد، من این هفته قراره با سه تا از پزشکای عروق صحبت کنم و خوشبختانه یکیشون از اقوام دوستم هست و امیدوارم با اون بتونم مثل سینا حالا نه سه ساعت اگه 30 دقیقه هم بشه صحبت کنم و امیدوارترم بتونم راضیشون کنم که تست ها رو انجام بدنwink2

دوستان، سینا تونسته پزشکای تبریز رو به جنب و جوش بندازه، درسته که همگی ما پارتی و آشنا بین دکترهای متخصص عروق نداریم و نمیتونیم سه ساعت باهاشون صحبت کنیم، اما فکر میکنم اگه همگیمون به پزشکای عروق مراجعه کنیم و ازشون درخواست انجام تست ها و سونو گرافی رو داشته باشیم و با پزشکای مغز و اعصاب که تحت نظرشون هستیم هم در مورد این روش صحبت کنیم و ازشون بخواهیم شروع به تحقیقات کنن، اون وقت فکر میکنم میتونیم شاهد جنب و جوش تمامی دکترهای مربوطه نه تنها در تبریز بلکه در تمامی شهرهای ایران باشیم، بچه ها یک دست صدا نداره، باید همگیمون با همدیگه اقدام کنیم و جریان رو جدی بگیریم، از همگیتون خواهش میکنم به طور جدی قضیه رو پیگیری کنید، یه سونوگرافی کار عجیب و ترسناکی نیست، حداقلش همین سونوگرافی رو انجام بدیم.

آقا سینا بازم ازت ممنونم، امیدوارم جلسه ای که داری پربار باشه و پر از خبرهای خوبwink2 داوطلب خواستی من هستم، هر چند من قدیمی نیستم و وضعیتم هم خوبه، اما هر کاری باشه حاضرم انجام بدمwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : baran
آرام جان ... قربونت برم ... اگه بتونم دکتر ها رو راضی به یه کنفرانس بکنم فکر کنم تو کل ایران بترکه ..........
ولی هر چقدر در توان دارین دنبال این دکتر ها باشین ....... مهم نیست دکتر عروقه یا کلیه .... مهم اینه که دکتره آدم باشه ... بعد ودش همه چیرو حا میکنه
من با دوازدهمین دکتر نتیجه گرفتم و اونم دکتر مغز و اعصاب و عروق نبود .... دکتر علم الهدی متخصص اورژانسه .... فقط مهم اینه که توی تبریز کمتر دکتری هستش که نشناستش و همه به حرفش اهمیت میدن ..... اینجا بود که تیرم به هدف خورد
مهم سیریش شدنه در حد تیم ملی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Aram , nazaninn
(2010/04/25, 10:54 PM)سینا نوشته است: من با دوازدهمین دکتر نتیجه گرفتم و اونم دکتر مغز و اعصاب و عروق نبود ....
مهم سیریش شدنه در حد تیم ملی

آقا سینا مرسی به همتت، دوازدهمین دکتر یعنی یه پشتکار خوب و عالیwink2 درسته اگه تو تبریز دکترها کنفرانس بزارن کل ایران خبرش پخش میشه، قبول دارم و اگه ببینن خود ما بیمارها هم پیگیر هستیم و متقاضی، بیشتر جدی میشنagreement2

در مورد سیریش شدن هم کاملا موافقم:55:
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
(2010/04/25, 09:54 PM)سینا نوشته است: دکتر پزشکی بهم گفت : همه ی تجهیزاتی رو که واسه آزمایش و درمان لازم داریم تو خود تبریز داریم چه برسه به کل ایران

پزشكم ميگفت يكي از بزرگترين خوشبختيايه ام اسيايه ايران اينه كه علمه ام اس در ايران دقيقا همپايه كله دنيا داره پيشرفت ميكنه و تويه كمتر بيماري اي همچين اوضاعي پيش مياد
آنارام باشید
سینا جان من به عنوان کوچیک همه ام اسی ها واقعا از این همه زحمتی که میکشی ممنونم.این همه زحمتو هیچ جور نمیشه جبران کرد.واقعا گل کاشتی.ایشالله همیشه سالم و پایدار باشی.icon_questionicon_question icon_question icon_question love51 love51 love51
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
دست شما درد نکنه .. واقعا خیلی خیلی زحمت میکشید .. به امید سلامتی همه بیمارها..
 تشکر شده توسط : amirfarhag

حمید جان رفتی این آزمایش رو انجام دادی؟ سونوگرافی بود یا چیز دیگه؟ می خوام بدونم آزمایشش چطوریه؟
سينا دمت گرم واقعاً خسته نباشي خيلي خوشحال شدم از اينكه بالاخره يكي قبول كرد اين مسئله رو انشالله كه موفق باشي
خوب باشيد و خوب بمانيد
وااااااااي سينا تو شاهكاري :* :* :*
خيلي خوشحال شدم كه بالاخره يكيمون موفق شد . خيلي ازت ممنونم نميدوني چقدر ذوق كردم وقتي اين خبر رو شنيدم.
منم دست بردار نيستم و كلي سيريش شدم . بايد بتونيم هممون همچين كاري رو انجام بديم.
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
سينا دست مريزاد. دستت درد نكنههههههههههههههه اي ولللل

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,626 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,450 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,630 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 105,716 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,389 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 113,306 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,846 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,550 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,146 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  چرایی علم فیزیک از بیماری و روش درمان آن arhpir 9 43,594 2016/11/01, 01:24 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست