•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
حالا شروع ام اس باشه مگه چی میشه?بنظر من اگه ام اس باشه بهتره چون با چندتا سرم خوب میشه ولی منکه اصلا عینک دوس ندارم بزم پس زودترخودتوبه مغزواعصاب برسون چون یک چشمته مشکوکه
 تشکر شده توسط : زهرا93
من عینک دارم اون موقع 3 بود چشمم با عینک چشم چپم تا 8 دهم رفت
با پالس دوباره برگشت

(2014/06/09, 05:15 PM)tinookhe نوشته است: 1سوال داشتم میشه کسی تاری وانحراف چشمش کلاخوب نشه همیشه بمونه باهاش?یازمان میبره تاخوب بشه?دارم روانی میشم کمک کنین

لا اقل واسه من تا جایی که یادمه 6 ماه طول کشید تحمل کنید... دوباره بعد 6 ماه ازتون ام ار ای میگیرن
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
من جلو جشمم تار شده اما مشكلي با خواندن ونوشتن ندارم فقط انكار ي جيزي مثل مه جلو جشم كرفته بالس هم دادم زياد فرقي نكرده تو تاريكي ديدم خيلي بهتره
من الان دوماهه دارم دارو مصرف میکنم.. چند روزه چشم چپم یکم تار میبینه ( خیلی کم) .. این به نظرتون یه خاطر داروا ؟ من از کجا بدونم داروم داره بخوبی اثر میکنه ؟SadSad
(2014/07/09, 09:05 PM)malike نوشته است: من الان دوماهه دارم دارو مصرف میکنم.. چند روزه چشم چپم یکم تار میبینه ( خیلی کم) .. این به نظرتون یه خاطر داروا ؟ من از کجا بدونم داروم داره بخوبی اثر میکنه ؟SadSad

حتما بايد بادكترتون مشورت كنيد دوست عزيزicon_question
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
منم الان 15 روزه که چشم راستم تار میبینه. 5 روز پالس گرفتم و امروز کورتون خوراکیم تموم شده اما هنوز تاری دیدم برطرف نشده ! به نظرتون دیر نشده ؟ دکتر گفته اگه بعد دو هفته خوب نشد شاید بری پلاسما فرز! چرا ؟
راستی اینم بگم که بعد سالهااااا بالاخره حمله یا بهتره بگم عود اومد سراغم و منم تزریق ها را شروع کردم icon_question
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
نه هنوز دیر نشده
تا برگرده به حالت اولیه طول میکشه
بعضی حرف ها را باید "زد"
بعضی حرف ها را باید "خورد"
چه میکشد دل میان این زد و خورد...
 تشکر شده توسط : somaye_602000
چند روزه که در طول روز دیدم خوبه و به محض تاریک شدن هوا چشم های منم تار میشه!
نمیدونم به خاطر چیه ؟؟
احتمال داره حمله ی جدید باشه؟؟ کسی هست که این مشکل رو تجربه کرده باشه؟؟
 تشکر شده توسط : somaye_602000
دکترمن گف تاری دید بین 2تا6ماه طول میکشه کامل خوب شه ولی واقعا رواعصابه مخصوصاوقتی توشب نوراروپخش میبینی..angry3
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , kaveh_plus
واقعا این تاری دید اذیتم میکنه الان بیست روزه که چشمم تاره Sad
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • 28