امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین لحظات زندگی
برای مسافرت به یک جای خوشگل بری
از بالای تپه به غروب خورشید نگاه کنی
یه دوست قدیمی رو دوباره ببینید و ببینید که فرقی نکرده
یادت بیاد که دوستای احمت چه کارهای احمقانه ای کردند و بخندی و بخندی و باز هم بخندی .......
عضو یک تیم باشی
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , # پریسا # , سورنا
سال سوم دبيرستان بوديم كه با بچه ها رفتيم غار علي صدر اردو. وقتي از غار ديدن كرديم از قايقران خواستيم كه تكه اي از قنديلهاي سقف غار رو برامون بكنهangry2angry2angry2angry2angry2 منو دوست جون جونيم كه بايد مي رفتيم يه جايي از بچه ها جدا شديم بقيه بچه ها دبه كردند و خواسته بودند كه اون قايقرانه يه باره ديگه بگردونشون تو غار. از بس هول زده بودند قايق چپه شده بود افتاده بودند تو آب مي دونيد كه تو غار علي صدر وقتي كسي بيفته تو آب خيلي وحشتناكه خييييييييييييييييييلي خلاصه وقتي ما برگشتيم ديديم بچه ها همه پنجر و در حال گريه بودند اون وسط من اون قنديله رو كه عين يه گل گلم بزرگ بود ديدم كه بي صاحب اون وسط افتاده زودي ورش داشتم گذاشتم تو كيفم دوستم ديد. فردا كه رفتيم مدرسه تهديد كرد اگه با من نصفش نكني به بچه ها مي گم كه تو اونو ورداشتي خلاصه انقده صدا داد تا باعث شد كه قنديل به اون قشنگي رو با قندشكن خورد كنم ولي بزرگترينش رو براي خودم برداشتم و هنوز هم دارمش بيست و چند ساله كه دارمش البته مي دونم كه كار غير اخلاقي و فرهنگي كردم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : # پریسا # , سورنا , MFhealth
یه روز صبح بلند بشی ببینی همه جا پر برفه...

کسیو که دوست داری سورپرایز کنی..

احساس کنی پدر مادرت ازت راضیه...

داداشت که خیلی دوره بگه می خواد بیاد دیدنت...

یه نی نی توپلو بغل کنی بعد بهت بخنده دندون هم نداشته باشه...

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
 تشکر شده توسط : MAHDI , سحــــــــر , khatoon25 , # پریسا # , elham 66 , سورنا
بهترین لحظه زندگیم روزی هست که بهترین دوستم بهم بگه مشکلش حل شده دیگه تا چند روز دیگه مراسم ازدواجشه icon_biggrin
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , # پریسا # , سورنا
وقتی 6سالم بود مامانم یه روز منو گذاشت مهد کودکم ولی درش بسته,زود رفته بودیم مسئولمون که داشت از دور میومد مامانم گفت دارن میان همینجا وایسا تا بیان دیرم شده.آقا منم که از مهد بیزار بودم تا مامانم رفتو اون مسئولمون سرشو برگردوند من زودی فرار کردم رفتم پشت دیوار قایم شدمsmilingخانومه که رفت تو من سریع رفتم سمت خونمون که تقریبا نزدیک بود ولی..agreement2تو خیابونای شلوغ من همینجوری داشتم میرفتم که باید از یه خیابون خیلی بزرگ رد می شدم تا برسم خونه,منم که اصن نمی دونستم سیستم خیابون چی هستو باید چی کار بکنیم سرمو انداختم پایینو داشتم رد می شدم از خیابونه که یهو یه پیر مرد با ریشای بلند سفیدو یه شال سبز که دور گردنش بود دست منو گرفت گفت کجا میری دخترم من از خیابون ردت میکنم,منو برد اونور خیابون بعد تا منو رد کرد من دیگه ندیدمش هیچیم یادم نیست از اون موقع.نگهبان ساختمونا نو برد دم در خونمون تا مامامنمو بابام منو دیدنو آقاه گفت خودش تنها اومده خونه مامانم اینقد گریه کرد که نگو,چون ترسیده بود,منم تازه دعوا کردن ولی من مث بچه سرتقا می خندیدم:35:icon_biggrin
نمیدونم چرا این یادم مونده بوداااااااااااااااا آقاهرو یادم هست ولی فقط تا زمانی که منو رد کرد تازه اون نگهبانه هم گفت تنها اومد دخترتون تو خیابونExclamationExclamation
اینقده اونموقرو که فرار کردم دوس داشتــــــــــــــــــــــــــــــــــم که نگو,یه روز 2در کردن به دعواهاش میعرزیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : TootFarangi , سحــــــــر , khatoon25 , # پریسا # , سورنا , zenith
آنقدر بخندی که دلت درد بگیره

آخرین امتحانت رو پاس کنی

از خواب پاشی و ببینی که چند ساعت دیگه هم می تونی بخوابی !

عضو یک تیم باشی

از بالای تپه به غروب خورشید نگاه کنی

دوستای جدید پیدا کنی

وقتی "اونو" میبینی دلت هری بریزه پایین !

لحظات خوبی رو با دوستانت سپری کنی

عصر که شد کنار ساحل قدم بزنی

عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : khatoon25 , TootFarangi , آرمین , # پریسا # , سورنا
از خواب بلند شی بهت خبر بدن که درمان ام اس کشف شده! اونوقت دیگه تمام زمانی رو که با ام اس گذراندی خوابی بیش نبوده!!
به تعداد نفسهای آدمیان راه های رسیدن به حقیقت وجود دارد ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , # پریسا # , elham 66 , paeazan , سورنا , maryamgoli
اون لحظه که دلت کرانچی پنیری بخواد و بر تو نازل بشهSmile (16)
حالا اونم نباشه دیگه پفک جلقه ای برسه دستتlove51
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : سورنا , hadisss , elham 66
خدا به من خیلی لطف داره که تمام زندیگم رو بهترین لحظات واسم قرار داد حالا چه خوب چه بد اما بهترین زمانی بود که واسه ای اولین بار رفته بودم مشهد زیارت آقا کوچیک بودم دل تو دلم نبود خیلی حیجان داشتم وقتی از کوچه پس کوچه های نواب صفوی به خیابون اصلی رسیدم و برای اولین بار اون گنبد طلا رو از دور دیدم محو بزرگی و شگفتی آقا شدم یادش بخیر یکی می گفت اگه واسه اولین باره که میرید زیارت آقا سه تا خواستهاتونه برآورده می کنه ... راست می گفت قربونت آقا هیچ وقت اون لحظه ها رو فراموش نمی کنم
اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد
بگذارید دنیا هر چه میخواهد پیله کند
 تشکر شده توسط : paeazan , zenith , saeid , maryamgoli , برگ 7 , elham 66
بهترین لحظات زندگی زمانیه که همه ی بیمارا شفا پیدا کنن و هیچ کس مریض نباشه. به امید اون روز
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : سورنا , saeid , برگ 7 , FBF , hadisss , elham 66

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی پس ازبهبودی کامل چگونه است؟ tinookhe 17 8,221 2016/08/26, 12:32 PM
آخرین ارسال: Exhautless
  برای موفقیت در زندگی اینها را باید بدانید شیوا29 0 2,799 2014/06/17, 06:41 PM
آخرین ارسال: شیوا29
  بهترین راه برای ابراز احساسات به آن که در قلب شماست رهاورد 0 2,371 2014/03/19, 05:49 PM
آخرین ارسال: رهاورد
  کدام بهترین است، فرزند اول، وسط یا آخر؟ paeazan 10 6,940 2013/12/02, 04:57 PM
آخرین ارسال: spring
  در لحظه زندگی کنیم parisa2087 10 6,814 2013/07/30, 06:54 PM
آخرین ارسال: مولتی ام اس
  از مشکلات زندگی نگریزید شيدا رها 4 3,516 2013/07/03, 05:06 PM
آخرین ارسال: f_13682012
  چنان زندگی کنید که ارزش دارد شيدا رها 0 2,032 2013/03/31, 08:27 PM
آخرین ارسال: شيدا رها
  رازهایی برای رسیدن به حقیقت زندگی voodoo 8 8,350 2012/07/29, 10:16 AM
آخرین ارسال: shahrzad.s
Rainbow چگونه به خواسته هایتان در زندگی می رسید؟ arezoo_azizi 14 20,341 2012/07/12, 11:39 AM
آخرین ارسال: شيدا رها
  10 عقیده که شما را در زندگی عقب نگه می دارد mojtaba2iran 2 3,373 2011/01/14, 10:44 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان