نظرسنجی: اولین دیدار 1391 ام اس سنتر را از نظر کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
55.32%
26 55.32%
9
8.51%
4 8.51%
8
17.02%
8 17.02%
7
12.77%
6 12.77%
6
0%
0 0%
5
6.38%
3 6.38%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دیدار 1391 ام اس سنتر

سلام به همه دوستاني كه بودن و نبودن
واي خيلي خوش گذشت خيلي عالي بود از اينكه بيشتر دوستانمو يه جا ديدم خيلي خوشحالم همتونو دوست داررررررررررررررررررررررررررررم
حضورت در قلبم مثل نفس كشيدن است
آرام....بيصدا....اما هميشگي
 تشکر شده توسط : N00shin , fireboud , neda.n , سـاناز , parastoo joon , naz.gigili , earth , بهــار , pariya , shokolat , hamid t , ارزو , maedeh , hamid , Hasty , آرزو , arezoo_azizi , seyyed reza , ساحل
خیلی خوشحالم که روز خیلی خوب و قشنگی بوده برا همه دوستای ام اس سنتریم agreement2
منم قرار بود بیام ولی حالا که فهمیدم تولد سایتمونم بوده و نتونستم تو جشن تولدش کنار دوستام باشم بیشتر دلم سوخت مخصوصا دوستایی خیلی دلم میخواست ببینمشون ولی تا حالا نشده بود wink2
همش تقصیر این مریضی ها و دردای جورواجوره که معلوم نیست از کجا پیداشون می شه البته دقیقا همون زمانی که نباید پیداشون شه angry3angry3angry3
راستی ام اس سنتر گل تولدت مبارک امیدوارم هر روز بهتر و موفق تر از قبل باشی و با وجود این همه زحمت دست اندرکارای به این مهربونی لیاقت بهترین ها رو داری love28love28
زندگی کوتاه نيست ..... مشکل اینجاست که ما زندگی را دير شروع ميکنيم!!!
 تشکر شده توسط : naz.gigili , neda.n , fireboud , بهــار , hamid , N00shin , pariya , shokolat , earth , maedeh , Hasty , آرزو , غزل , seyyed reza
نمیدونم این رو کجا بنویسم...
اما چون اینجا همت دوستامون مطرح شد...میگم.
چهار نفر از بهترین دوستان من و شما...
تا چند روز دیگه ی آزمون خیلی سخت و مهم پیش رو دارن.
برای سلامتی شون دعا میکنیم.innocent0001.gif
و لحظه به لحظه برای موفقیتشون و انرژیه بیشترشون از خدا میخوایم همراهشون باشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدا جون...این چهار نفر نماینده ی همه ی ما ام اسی ها هستن که قراره روی زمین زیبای تو به مردم سرزمینت بگن ام اس قشنگه...هیولا نیست...میشه شکستش داد...
همه ما ازت خواهش میکنیم شرایط آب و هوا رو براشون عالی کن innocent0001.gif
کنارشون باش...هواشونو داشته باش...
و باز هم از خدای مهربون میخوام امسال یادش بره داره تابستون میشه...confused
هوا بهاری بمونه...تا آخرین روز برگشت مسافرای عزیزمون.
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : neda.n , aalieh , fireboud , فرناز , arezoo_azizi , بهــار , fafa , kaveh_plus , ارزو , Mehdi Marjani , N00shin , pariya , # پریسا # , shokolat , mehdisalimi , maedeh , parastoo joon , Hasty , آرزو , Prime , غزل , seyyed reza
wink2wink2wink2خب خب خبwink2wink2
ما اومدیم fighting0030.giffighting0030.gif
اول از همه چاکریم و نوکر همتونBlush
دوستتون دارم زیادicon_question
آقا حامد مثل همیشه گل کاشت
دست تک تک عزیزانم که تو جشن سومین سال تولد سایتمون شرکت کرده بودن رو میبوسم
کسانی که از اصفهان ،شمال،کرج و حتی اونهایی که از خونه هاشون اومده بودن
از سید بزرگوار بابت هدیه دوست داشتنیش هم تشکر ویژه دارمlove51

البته من تو روز دیدار زیاد حالم مساعد نبود بعضی از دوستان علتشو میدونن پس لازم به توضیح نیست
آزاد جان خیلی خوشحال شدم دیدمتون
کلی دوست جدید داشتم که ندیده بودمشون ولی تو اون روز دیدم
مهدی سلیمی،مائده بدون کوفته تبریزی و بقیه گلها
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : naz.gigili , فرناز , بهــار , N00shin , سـاناز , Hegan , pariya , paeeze , shokolat , neda.n , mehdisalimi , hamid t , earth , ارزو , fireboud , maedeh , hamid , parastoo joon , Hasty , آرزو , seyyed reza
سلام به همه دوستان ...wink2
یکی از بهترین روزای زندگیم دیروز بود خیلی خوش گذشت .icon_biggrinicon_biggrin
جای اونایی که نیومیدن خالی.. تولد سایتمون بود خیلی عالی بود.smiling
دست همه بچه ها درد نکنه .. حامد و حمید و فربود و ...خسته نباشین.happy0065.gif
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : N00shin , pariya , naz.gigili , paeeze , بهــار , سـاناز , # پریسا # , shokolat , neda.n , Hegan , hamid t , earth , ارزو , فرناز , fireboud , maedeh , hamid , parastoo joon , Hasty , آرزو , h.kakavand , غزل , seyyed reza
منم که طبق معمول همیشه عقب میمونمconfusedconfused
مرسی از حضور همه دوستای خوبم
منم از آشنایی و دیدنتون خیلی خوشحال شدم
دست حامد عزیز هم درد نکنه به خاطره زحماتی که کشیده بود
کلاً از همه اونایی که دست اندر کار بودن ممنونم
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : naz.gigili , hamed , paeeze , بهــار , سـاناز , shokolat , neda.n , Hegan , mehdisalimi , hamid t , earth , ارزو , Mehdi Marjani , فرناز , fireboud , N00shin , maedeh , hamid , parastoo joon , Hasty , آرزو , h.kakavand , arezoo_azizi , seyyed reza
سلام به همگی
ببخشید که دیر شد
واقعا روز خوبی بود و به من که خیلی خوش گذشتwink2
از همه کسانی هم برای دیدار زحمت کشیده بودن تشکر میکنم agreement2
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : سـاناز , marmar , mehdisalimi , بهــار , neda.n , earth , Mehdi Marjani , فرناز , fireboud , hamid t , N00shin , pariya , maedeh , hamid , parastoo joon , Hasty , آرزو , Prime , shokolat , seyyed reza
سلاممممممممممممم به دوستان خوبمicon_question
من تازه برگشتم خونه همه خوبید خوشید؟
من خیلیییی اینجوردیدارها رو دوست دارم چون خیلی از نامهای کاربری رو می دونم ولش خودشونو نمی شناسم وقتی از نزدیک می بینمشون خیلی ذوق زده میشم
دلم نمی یاد بگم از دوستهای همسفر مشهد که بینهایت دوستشون دارم.....
از دوستهای جدید مثل پرستو جونها وخاتون و آزاد ..پسر شجاع..سلمان..کاوه..حمید از شمال... فائقه..وخیلی ها که بخدا یادم نمونده خیلیییییییییییی دوستتون دارم
اعضاءهیئت مدیره که خیلی زحمت کشیدند مخصوصا آقا حامد وپریا خانوم عزیز که با نشون دادن عکس ژوانای خوشگلم خیلی منو شد کردlove28love28love28love28
خوب دیگه تشکر کافیه دیدار بعدی کی میشه من از الان میگم میاممممم N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove28love28love28love28love28
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : parastoo joon , neda.n , marmar , N00shin , fireboud , Hegan , naz.gigili , آرزو , سـاناز , بهــار , Prime , arezoo_azizi , hamid , shokolat , غزل , pariya , seyyed reza
سلام به همه ی دوستان گل
خوشابحال دوستانی که در این دیدار حضور داشتند.من هم قبلاً اعلام آمادگی کرده بودم که حتماً میام ولی متاسفانه نتونستم ولی روز جمعه فقط بیاد دوستان و دیدار گذشته بودم.
امیدوارم دیدار بعدی هر چه سریعتر هماهنگ بشه تا بتونم بیام.
 تشکر شده توسط : N00shin , Hasty , فرناز , hamid , غزل
(2012/05/06, 02:03 PM)pariya نوشته است: دست حامد عزیز هم درد نکنه به خاطره زحماتی که کشیده بود
کلاً از همه اونایی که دست اندر کار بودن ممنونم

از شما تشکر می کنم که در فراهم کردن تدارک این دیدار به من خیلی کمک کردی . icon_question
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : naz.gigili , h.kakavand , neda.n , Hasty , بهــار , arezoo_azizi , shokolat , pariya , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,620 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,872 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,233 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,591 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,922 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,309 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,985 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,141 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,954 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان