نظرسنجی: اولین دیدار 1391 ام اس سنتر را از نظر کیفیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
55.32%
26 55.32%
9
8.51%
4 8.51%
8
17.02%
8 17.02%
7
12.77%
6 12.77%
6
0%
0 0%
5
6.38%
3 6.38%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین دیدار 1391 ام اس سنتر
خیلی خیلی خوش به حااااااااااااااللل همتون جای من خیلی خالی بووودlaughing3icon_question
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : بهــار , hamid t , فرناز , naz.gigili , Prime , آرزو , N00shin , pariya , # پریسا # , shokolat , maedeh , Hasty , seyyed reza
سلام به بچهای دوست داشتنی ام اس سنتر.بابت تمام تدارکات دیروز ممنونم.ازهمگی چون حضور ذهن ندارم تشکر کلی میکنم.خوشحال که هستید.باوجودشما من زندگی مشترکم رنگ تازه ای گرفته.فرناز دیگه تنهانیست.کم غصه میخوره.بخدا بدون تعارف میگم من وازخودتون بودنید.همه جوره درخدمتم
 تشکر شده توسط : naz.gigili , MAHDI , hamid , parastoo joon , neda.n , ارزو , hamid t , Prime , بهــار , earth , fireboud , shahrzad , سـاناز , آرزو , shokolat , h.kakavand , N00shin , Ali 324 , pariya , mehdisalimi , maedeh , Hasty , seyyed reza
باز هم مثل همیشه،همــــــــــــــــــه چی عالی بود.

از همه ی کسایی که اومدن و با حضورشون جمعمون رو قشنگتر کردن،ممنونم.

بی شک شما بهترینید.

دوستون دارم.love28icon_question
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : gilane , naz.gigili , Hegan , neda.n , فرناز , ارزو , بهــار , earth , fireboud , shahrzad , hamid t , hamid , سـاناز , آرزو , shokolat , mehdisalimi , h.kakavand , N00shin , sama , pariya , maedeh , Hasty , *fateme * , Ali 324 , seyyed reza
خیلی دوست داشتم در جمع دوستان باشم اما قسمت شد که در بارگاه امام رضا باشم وسلامتی تمام شما عزیزان را از آن بزرگوار خواستم
 تشکر شده توسط : parastoo joon , ارزو , بهــار , Prime , fireboud , شهرزاد , hamid t , hamid , سـاناز , naz.gigili , آرزو , shokolat , N00shin , فرناز , pariya , maedeh , Hasty
خوشا به سعادتت دلم لک زده برا حرم اقا فداش بشم توی حرمش یه ارامش خاصی دارم وقتی اونجا هستم دلم اصلا نمیخواد بیام بیرون کاش یه دفعه دیگه منم طلب میکرد sad2
 تشکر شده توسط : maedeh , Hasty
[color=#000080][size=medium][font=Tahoma][b]باسلام وخسته نباشیدعالی بود این دیدار من تازه امروز با انجمن اشنا شدموبا بچه ها اشنا شدمShy
 تشکر شده توسط : earth , hamid t , hamid , naz.gigili , بهــار , آرزو , h.kakavand , N00shin , فرناز , maedeh , Hasty
سلام به دوستانی که نتونستند تشریف بیاروند

جاتون خیلی خیلی خالی بودتا از این کیک خوشمزه نوش جان کنید بازهم تولد سایت عزیزمون رو تبریک میگم

این کیکتون قبول نیستااااااااااا 1 e کم دارهicon_cryN_aggressive (35)

خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , آرزو , naz.gigili , shokolat , N00shin , hamid , فرناز , fafa , pariya , # پریسا # , maedeh , Hasty , seyyed reza
خداروشکرکه دیدارتون به خوبی برگزارشدولی بخدا هیچ دیداری مثل این دیدار دلم نسوخت؛آخه من4شنبه تهران بودم امانشدبرای جمعه ودیداربمونمsad2sad2sad2sad2sad2sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
خوب دیگه شادیهایتان را خراب نمی کنم خوشحالم که دیدارتون وجمعتون از همیشه گرمتربودicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionانشالله تولد20سالگی این انجمن؛البته باسلامتی همه دوستان
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : fireboud , naz.gigili , h.kakavand , N00shin , parastoo joon , سـاناز , hamid , فرناز , بهــار , آرزو , ارزو , pariya , hamid t , maedeh , Hasty , seyyed reza
(2012/05/04, 11:27 PM)ارزو نوشته است: جای #پریسا# جونم خــــــــالیsad2

آرزو جونم مرسی love28
خدا کنه همیشه بهتون خوش بگذره
از ماهایی هم که نمیایم یاد کنید ما هم از راه دور روحمون شاد بشه و تو خوشحالیتون شریک باشیم.
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , naz.gigili , فرناز , neda.n , بهــار , parastoo joon , ارزو , pariya , maedeh , Hasty , seyyed reza
جا داره منم تولد سومین ساله ام اس سنتر رو به همه ی ام اس سنتری های عزیز تبریک بگم !!icon_questionicon_questionicon_question

و از همه ی کسانی که زحمت کشیدن و انرژی گذاشتن تا ام اس سنتر در این سطح قرار بگیره و این قدر برای جامعه ی ام اس مفید باشه قدر دانی میکنم !!

به خدا همه ی اون هایی که کار های اجرایی انجام دادن میدونن : هماهنگی و مدیریت یه گروه . تازه اونم گروهی که پایه و سورسش اینترنتیه واقعا کاره سنگینیه !! با توجه به بینشی که نسبت به انجمن های اینترنتی توی کشور هست واقعا حساسیت و دقت فوق العاده میطلبه !!icon_cryicon_cry

تازه مقدمات و هماهنگی های دیدار ها هم سر جای خودش !!confusedconfused

اینو گفتم که قدر کادر مدیریت و زحمت کشای این سایت رو بیشتر بدونیم !! و به کاره خالصانه شون ارزش و احترام بی پایان قائل باشیم !!

به خدا از کسی پول نگرفتم اینو بنویسما !! بعدا به من تهمت رشوه خواری نزنیدا !!!confusedconfusedconfused

ام اس سنتر و بچه های مبتلا به ام اس لیاقت بهترین ها رو دارن !! چون واقعا بهترین هستند !! icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : neda.n , سـاناز , N00shin , fireboud , بهــار , آرزو , parastoo joon , nanaz , naz.gigili , aalieh , SSA , Asemooni , hamid , pariya , shokolat , hamid t , maedeh , Hasty , seyyed reza

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,617 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,871 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,232 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,590 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,920 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,307 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,983 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,139 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,953 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست