•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 82
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل)
پیشنهاد من برای مسائلی که میبایست مطرح بشند:

1- امیدواری دادن به کسانی که در مرحله خاموش بیماری هستند به اینکه حتما همه بیماران فلج نمیشند و این بیماری در این زمان قابل کنترل هست.
2- اطلاع رسانی به جامعه که با شنیدن اسم این بیماری ناامید نشند و به آخر خط فکر نکنند.
3- این مسئله توسط اطرافیان در نظر گرفته شود که بیشترین مشکلی که بیمار با آن درگیر است خستگی زودرس است. بنابراین تنها از این نظر توقع یک فرد سالم را نداشته باشند.
4- امیدواری دادن به بیمارانی که بیماری آنها پیشرفت کرده به اینکه اگر از روشهای معمول نتیجه نگرفتند همیشه یک راهی دیگر هست و اولین راه، آخرین راه نیست.
5- اشاره ای به روشهایی که باعث درمان چندین بیمار شده. شخصی که فقط با قدرت فکرش خودش را درمان کرده و در مجله پیام ام اس باهاش مصاحبه شده، شخصی با روش فرادرمانی (که البته این روش توسط دولت ممنوع شده)، شخصی مثل من که با مواد موجود در طبیعت درمان شده و حتما هستند کسانی که درمان شده اند و ما آنها را نمیشناسیم..
6-مصرانه خواهش میکنم در مورد تغذیه هم حتما اشاره بشه، هم در کنترل بیماری و هم در درمان تاثیرگذاره
7- مشکلاتی که بیماران برای تهیه دارو درگیر هستند (خودم در جریان این قضایا نیستم)
8- هزینه های اضافی که بیماران با آن مواجه میشوند مانند هزینه رفت و آمد، کسر اضافه کاری و بهره وری و ...
کسانی هم که مجبور به دریافت ازکارافتادگی میشوند 30 روز حقوق را دریافت نمیکنند و این حقوق کفاف هزینه های بیماری در اون شرایط را نمیدهد.
(سازمانها میبایست همکاری بیشتری در زمینه مالی با بیماران داشته باشند.)

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , hamid , anaram , Aram , somaye_602000 , احمدرضا , Mahdieh , nazaninn , parnia mosahebi , hamdam , omid , elhametanha , pariya1361
دوستان لطفا مسائلی رو مطرح نکنید .
از فربد هم ممنونم که مطلب خوبی رو مطرح کرد .
مطمئن باشید تمام مسائلی که دارید عنوان میکنید مطرح شده و در جلساتی که با افراد شرکت کننده داشتیم تمام این موضوعات بررسی شده .
بازگویی دوباره اونها فقط ذهن شرکت کننده رو اشفته میکنه و یه مسئولیت سنگینی که بردوشش قرار میگیره .

لطفا از مطرح کردن موردها خودداری کنید

ممنون
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , havaars , BanOoOo , fireboud , Aram , سحــــــــر , بی تـــا , هانیه , Mahdieh , nazaninn , hamdam , pariya1361
نازنین خیلی ممنون ما هم منتظریم این برنامه رو نشون بده و مردم عادی بفهمن که ما هیچیمون نیست و یکی مثل من هیچ وقت هیچ وقت واهمه نداشته باشه بگه من ام اس دارم حتی به نزدیکترین اطرافیانش و دلسوزی نکنن icon_question
 تشکر شده توسط : nazaninn , pariya1361
من که کاملا با حمید موافقم ، همین اندازه که بعضی ها این جرات رو به خودشون دادند که توی این برنامه شرکت کنند خیلیه + حتما خودشون که درگیر هستند همه چیز رو می دونن و بدون آمادگی توی چنین برنامه ای شرکت نمی کنند .
من واقعا از همشون و همتون متشکرم و یه خدا قوت حسابی بهتون می گم
خدا همیشه در کنار ماست
موفق باشید
پاییز بهاری است که عاشق شده
 تشکر شده توسط : hamid , Mahdieh , nazaninn , pariya1361
من یکی بجرات میتونم قسم بخورم که از یک آدم عادی بیشتر کار میکنم. Blush
ولی اسم MS که میاد همه فکر میکنن ما تمام وقت استراحت کردیمconfused2
البته اصلا فکر و حرف اونا مهم نیست و مهم ماهاییمBlush که با ام اس بهتر از آدمای به ظاهر طبیعی زندگی میکنیمagreement2
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : Prime , parnia mosahebi , anaram , BanOoOo , Mahdieh , nazaninn , omid , naz.gigili , pariya1361
خیلی عالیهههههههههه خیلی جای تحسین داره!!!!!!!!!
دیگه معروف میشیما!!!!!!!!
بچه هایی که قراره برید از تو تلویزیون برامون دست تکون بدین!!!!!!
توروخدا یکی دو روز قبل اطلاعیه بزرگ بزنید بگید کی پخش میشه!!
خیلی ممنونم ازهیات مدیره و نازنین خانوم!!!!
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : hamid , reach usa , Sina , anaram , somaye_602000 , # پریسا # , BanOoOo , Mahdieh , nazaninn , pariya1361
چقد این تاپیک و احساسات قشنگ بچه ها رو دوست دارمicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : بهــار , Prime , hamid , بی تـــا , anaram , somaye_602000 , احمدرضا , BanOoOo , Mahdieh , nazaninn , pariya1361
دوستان عزیزی که زحمت هماهنگی های این برنامه رو کشیدن میشه در اولین موقعیتی که فهمیدین برنامه چه روزی قراره باشه بقیه رو هم خبر کنید.آخه انتظار خیلی سخته.خسته شدم
(2011/08/06, 02:44 PM)hedieh نوشته است: من یکی بجرات میتونم قسم بخورم که از یک آدم عادی بیشتر کار میکنم. Blush
ولی اسم MS که میاد همه فکر میکنن ما تمام وقت استراحت کردیمconfused2
البته اصلا فکر و حرف اونا مهم نیست و مهم ماهاییمBlush که با ام اس بهتر از آدمای به ظاهر طبیعی زندگی میکنیمagreement2

راست میگی هدیه جون agreement2فقط نظر و حس خودمونه تو زندگی که همه چیزو تعیین میکنه.اگرم کسی حرفی میزنه یا از حسودیشه یا از ندونستنش،برا حسودا که متاسفم کمکی نمیشه بهشون کردبه اونایی هم که نمیدونن تنها کمکی که میشه کرد اینه که کمکشون کنیم بدونن،و برای بالا رفتن فهمشون و درکشون دعااااااااا کنیمwink2wink2
 تشکر شده توسط : anaram , BanOoOo , Mahdieh , omid , pariya1361
دستتون درد نکنه خسته نباشیدicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , anaram , somaye_602000 , nazaninn , pariya1361
سلام به همه و باتشکر از هیات مدیره و نازنین عزیز که چنین موقعیتی را فراهم کردن. امیدوارم در ارایه یک تصویر شفاف و پررنگ از واقعیتهای ام اس موفق عمل کنید و نشاط و توان روحی بچه ها رو به نمایش بذارید. فقط لطفا نذارین علیخانی برامون اشک تمساح بریزه و به یادش بیارید که این ما هستیم که علیرغم تمام خستگیهامون تکیه گاه خیلی ها هستیم. موفق باشید. همه ی ما پشت سرتون هستیم.
گذر تک تک این ثانیه ها
سپری گشتن عمر
به قدیمی شدن دوستیت می ارزد...
 تشکر شده توسط : hamid , anaram , BanOoOo , Mahdieh , nazaninn , omid , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 82
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,951 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,397 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,605 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,770 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,742 2018/09/18, 03:23 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,358 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,830 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,513 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,971 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان admin 60 30,442 2016/06/12, 06:25 PM
آخرین ارسال: delaram22

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست