امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در افراد باهوش شايعتر است
این مطلب درسته من درچاپ سال اول مجله پیام ام اس ( که بعضی از دوستان سایت اون موقع ام اس رو نمی شناختن ) مطلبی رو از دکتر لطفی رئیس انجمن ام اس ایران در این مورد خوندم .
خوب این یه بیماریه که عمدتا مربوط به جوانهاست ، جوانها هم یا درس میخونن یا بالاخره یه مدرک دانشگاهی گرفتن ،سال به سال هم نسبت پذیرش دانشگاهها (به داوطلبان) بیشتر میشه ، در نتیجه شما کمتر جوانی رو میبینید که مدرک نگیره .خوب علت اینکه بیماری تحصیلکرده ها و باهوشها و ... هست همینه دیگه.بعضیام این وسط اشتباهی ام اس گرفتن مثل من.
یکی از جوانترین کشورها که حدود 70 درصد زیر 30 سال داره ، ایرانه ، پس آمارش از این بیشتر هم میشه.
باید محققان دنیا بیان ایران تحقیق کنن شاید زودتر علت ام اس رو کشف کردن !

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : warrior , هاجی
من هم باهوشم وهم خیلی فعال بودم(هم جسمی وهم فکری)agreement2
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
من هم باهوش بودم و تو مدرسه تیزهوشان درس میخوندم , یکی از همکلاسی هام که دوست صمیمیم بود هم ام اس داشت(ضریب هوشی هر دومون بالای 120 بود)....
بقیه هم شاید داشتنو رو نمیکردن!!agreement2
افراد باهوش فسفر زياد ميسوزونن...............
پس با اين حساب ام اسي ها كمبود فسفر دارن............laughing3laughing3Smile (16)
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
من هوشم معمولی

فکر کنم ام اس اشتباه تشخیص داد من باهوشم

البته شایدم هستم هنوز کشف نشدم ام اس زودتر کشفم کرد

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3TongueTongueTongueTongueevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

gلعنت به من که اینجوریم........اگه خنگ بودم بهتر بود..منهم خیلی باهوش بودم وهستم از 1 سالگی خیلی چیزها یادمهconfused2
بعضی ها میگن اونهایی که از سن خودشون بیشتر می فهمند هم خیلی مستعد بیماریهای اعصب هستند.sad2..ای کاش نفهم بودم اینهمه عذاب نمی کشیدمangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
خب ام اس یه سری فواید داره اینکه لااقل میفهمیم خنگ نیستیم به همه هم میگیم چون باهوش بودم به ام اس مبتلا شدمTongue
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : Hasty
واقعا منم هرکس رو میشناسم که ام اس داره خیلی باهوشه
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : Yitzak
از شوخي گذشته مرسومه كه مي گن ام اس افراد نخبه و ثروتمند رو بيشتر از همه دوست داره
بيماري نخبگان و اغنيا همان بيماري ام اس است
اغنيا (اكثرا در كشورهاي اروپايي يبيشتر به لحاط نوع رژيم غذايي) و افراد داراي سواد بالا به لحاظ استرس و .... بيشتر درمعرض اين بيماري هستن
 تشکر شده توسط : zaynab , Hasty

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی بیماران ام اس با افراد عادی هیچ تفاوتی ندارد hamdam 18 14,851 2013/01/22, 04:05 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست