امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس در افراد باهوش شايعتر است
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryآره
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryنه
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryآره آره آره آره درسته زدن توخالagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : montazer , sara.i
من کاری به این حرفا ندارم .
گفته براساس برخی تحقیقات ! فک کرده ما نمی پرسیم کدوم تحقیقات ؟ confused2
تحقیق کردن و ضریب هوشی گرفتن ؟ confused2
نمیگم درست نگفته ، دستش درد نکنه ، به نفعمون گفته ولی بی دلیل و مدرکه به هیشکی نگینا !:55:
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم آدم باهوشی نیستم ...
خیلی از ام اسی ها رو هم میشناسم که باهوشتر از من نیستند!

"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
منم اولین بار که با این بیماری آشنا شدم ، شنیدم مربوط میشه به قشر تحصیلکرده ...........
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
فکر میکنم حدودا درسته شما رو نمیدونم ولی من باهوشمconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3:35::35::35::35:

البته دوستان توجه کنن هوش ربطی به رشته ای که میخونین یا توش کار میکنین نداره

ممکنه یه فردی که پنچر گیری میکنه هوشش از استاد تمام دانشکده برق شریف بیشتر باشهlaughing3

اینا رو دیدم که میگمIdea

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : havaars , sara.i , Hasty
منم یادمه تازه که فهمیده بودم. خواهرم که اومده بود بیمارستان ملاقاتم بهم گفته بود این مریضی آدمای خوشگل و تحصیل کرده است و کلی خندیدم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : ارزو
آره بابا خوشگلا ام اس میگیرنlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

من دو باری که رفتم مطب صحرائیان (چون فقط اونجاست که همه یه مشکل دارن)

همه خوشگل مشکل بودنlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

نه ولی راستشو بگم همه معمولی بودن .....

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : ارزو , Hasty
من خودم شب و روز سرم تو كتاب بود و درس بود (حالا خيلي كمتر شده) ژ (خر خونيlaughing3)......نه اينكه بخوام بگم باهوشم ها...........smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling..........شايدم باشم...........smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling
یبار یه نفر یه بنده خدایی بمن گفت
ادمای
خوشگل
باهوش
باکلاس
ام اس میگیرن
اینقدر خندیدم
اخه برگشت گفت اره
دیگه ام اس مال پولداراستlaughing3
 تشکر شده توسط : sara.i , Hasty
یعنی من هم باهوشم هم خوشگل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟sad2sad2sad2sad2sad2 ... یعنی ام اس یعنی این؟؟؟؟؟؟؟؟؟sad2sad2sad2sad2sad2 ... خدایا دوستت دارم:38::38::38:
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : sara.i , Hasty

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زندگی بیماران ام اس با افراد عادی هیچ تفاوتی ندارد hamdam 18 14,851 2013/01/22, 04:05 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان