•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 85
  • 86
  • 87(current)
  • 88
  • 89
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به نظر من پویا خدا خیلی دوست داشته که با ام اس خواسته طرف مقابلتو ومعرفتشو بهت ثابت کنه
چون تو خیلی بنده خوبی برای خدا هستی خدا ام اسو بهت داده تا یه عمر بهت ثابت بشه این ادم لیاقت همچین فرشته ای رو نداره.کاری نباید بکنی خیلی محکم وقوی وقاطع جلوش بایست.اسمون به زمین نمیاد که!!!!!!!!!!!!!!!
خودتو راحت کن اگراین وضعشو قبول نداری تو فقط 1بار حق زندگی تو این دنیا روداری پس ازادو رها باش و خودتو اعصابتو به خاطر همچین کسی اذیت نکن.زندگی کن ولذت ببر که تا شقایق هست زندگی باید کرد.
دوست دارم هوارتاااااااااااااااااااااااااااااlove51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آره بچه ها من میخوام این قانون کشورمونو اتیش بزنم که به راحتی هم به زن هم به مرد اجازه میده درصورت بیماری صعب العلاج طلاق بگیرن
اما به این راحتی هم نیست
توضیحات فراوان داره میام میگم حتما
 تشکر شده توسط : بی تـــا
پویا جان من این راهو‌ تازه رفتم اگه می‌خواد فسخ نکاح کنه باید همون اول بکنه که میگی‌ نوشته و امضا کرده عزیزم شک نکن که هیچ کاری ازش بر نمیاد تمام مهرییت هم حقته میتونی‌ پوستشو بکنی اصلا نگران نباش
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
آره من خودم وکیل پایه 1 دادگستریم ! هرچی زینب جان میگه درسته !!!
angel
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
یه مدت اینقدر با وکیلأی مختلف حرف زدم که همه چی‌ حفظمه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
لطفا آقایونه سایت ناراحت نشن ....بجز اونا..... زنا با بیماریه شوهرشون کنار میان ...ولی مردا جا میزنن ......
sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

خدا sad2 ما زنا چه گناهی کردیم ...
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : parivash
بچه ها ناراحت نباشیم .به قول قدیمیا خدا یه خوبشو واسمون کنار گذاشته ممکنه دیر بیاد ولی بالاخره میاد.یا خودش میاد یا نامش یا جعبه جعبه خامشSmile (52)icon_biggrinicon_smileicon_question
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : parvaneh
نظر من در مورد ازدواج خیلی زیباست.
اول باید انسان هارو به 3 دسته تقسیم کرد:
1- دسته یکم 2- دسته دوم 3- و از همه مهمتر دسته سوم
افراد دسته یکم دارای ویژگی های این دسته هستند و افراد دسته دوم و سوم هم به همین صورت ....
البته دسته سوم تفاوت های خیلی کلیدی با دسته یکم داره که طرح جامعه ای از مجموعه ی اجتماع جمعیت دسته دوم مباشد.
angry3
 تشکر شده توسط : شیما , parvaneh
نظرت موشکافانه بود حالا اینی که گفتی یعنی چی؟ icon_cry
آخ جون عروسونی love28
زلال که باشی سنگهای کف رودخانه‌ات را می‌بینند، برمی‌دارند و

نشانه می‌روند دُرست به سوی خودت.
 تشکر شده توسط : Navid engineer
(2009/09/02, 12:57 PM)omid882 نوشته است: سلام به همه دوستان� Winkمخصوصاٌ به نگار خانم گل� 8)
ام اس نبايد جلوي ازدواج را بگيره� :'( چون خيلي از ازدواجها با كمك خدا موفق هستن� :-*
مثلاٌ خود من الان 3سال با يك فرشته ازدواج كردم Smileكه همه چيزو درباره بيماري من ميدونه وخدا رو شكر مشكلات رو قبول كرده وبا هم يك زندگي خوب وشيرين داريم� 8) و همه چي خدا بهمون داده كه از همه مهمتر يك پسر كوچولوي 30 روزه داريم� Wink كه از لطف خدا بود 8) راستش اولش مي ترسيدم ودلم رو زدم بدرياوخدا كمكم كرد ومشكلات رو پشت سر گذاشتم والان خودم وهمسرم اززندگي راضي هستم :-*
نصيحت من به ام اسي ها اينه كه هميشه نيمه خالي ليوانو نبينن :-\از خدا كمك بخواين سنگ تموم ميزاره
قربونش برم� ;D

سلام زنها اصولا وفادارن اما شمااگه بودی وخانمت بیمارانوقت چی؟
 تشکر شده توسط : sama
دقیقا رویا درست میگه

شک نکنیدangry2

مردا زنه سالم دارن وفادار angry2

چه برسه ....
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 85
  • 86
  • 87(current)
  • 88
  • 89
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,216 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,771 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,462 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,050 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست