•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81
  • 82(current)
  • 83
  • 84
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2011/07/19, 04:20 PM)reach usa نوشته است: من کل علائم بیماری و مشکلاتی که ممکنه برام پیش بیاد رو به همسرم گفتم ولی اسم بیماری رو نگفتم گفتم یه بیماری عصبیه اسمم نداره ولی بعضی وقتها عذاب وجدان میخواد خفم بکنه angry3

وا Smile (52) بعد نمیگه این امپولا چیه چرا مثلا اینطوری اونطوری icon_cry

اونکه داره میبینت میفهمه مشکلباتت چیه خب ام اسم مال سیستم اعصابه دیگه یه اسم بگو خودت رو یه عمر راحت کنagreement2
امپولها رو که نمیبینه هفته ای یه باره
بعد از اون موقع که ام اس گرفتم چپو راست تلویزیون داره در موردش حرف میزنه دیگه ترس مردم خیلی بیشتر شده
ولی دارم تلاشمو میکنم که بگم یعنی باید بگم
نمیبینه امپولها رو یعنی چی ؟

پس هزینش رو چی چیکار میکنی ؟ کی میده ؟ عوارضش چی ؟ خستگیش چی ؟
نمیدونم صلاح خویش رو خسروان دانند ولی من میترسم اینطوری باشه البته توی موقعیتش قرار نگرفتم نمیدونم خودت بهتر میدونی خانمی موفق باشی icon_questionاره بعدشم توی این صدا و سیمای لعنتی ام اسیها رو اینقد بد جلوه میده همه میترسن به همین خاطر من خودم قید ازدواج رو زدم و خیال خودم و همه رو راحت کردم agreement2 ایشالله تو هم موفق باشی
 تشکر شده توسط : azadenameh
ببخشید خانوم من آقا هستم
سینووکس هزینه نداره
عوارض رو تحمل میکنم و رو نمیکنم
نمیدونم برات آرزو بکنم تو موقعیتش بیافتی یا نه ولی بد دردیه (منظورم عاشقیه)
خب ایشالله موفق باشی icon_question نه مرسی نمیخواد برام آرزو کنی
یاسی جون خودمونیم چرا انقدر دوست داری هی هی بگی من که قید ازدواجو زدمHuhHuhHuhHuh
خوب صدبار گفی همه متوجه شدن که نباید بت پیشنهاد ازدواج بدن دیگه دخترمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
سلام...agreement2
ميگم چرا قيد ازدواج رو زدين؟؟؟؟sad2
من كه واسم مهم نيس...آرزوهام نه تنها با شروع بيماريمام كم نشده بلكه بيشتر هم شدن!!!
خب چرا ازدواج نكنيم..مگه ما چي از بقيه كم داريم...تنها فرقمون آمپول زدنمونه!!!
كه اونم بعد يه مدت ايشالا دكتر ميگه سلامتيتون رو به دست آوردين و نميخواد ديگه!!!
معجزه خدا كه دور از دسترس نيس!!!Wink
اتفاقا من ميگم وقتي خدا يه مشكل بزرگ رو سر راه بنده اش قرار ميده داره امتحانش ميكنه كه ببينه بازم خدا رو دوس داره..بعد هم يه جايزه بزرگ در انتظارشه!!!ژ
شك نكنيد!!!
10 سال ديگه كه ازدواج كرديم و كنار بچه هامون هستيم..به اين روزهاي نااميديمون مي خنديم!!!Angelicon_biggrin
هميشه شاد باشيمlove51
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
سلام
من اوایل تشخیص بیماریم بود که به اولین خواستگارم گفتم که این بیماری رو دارم اولش خیلی منطقی برخورد کرد اما وقتی تا آزمایش خون پیش رفتیم همه چی به هم خورد و اونجا بود که فهمیدم انگار ام اسی ها حق ازدواج ندارند.angry3
با گفته های پریسا بینهایت خیلی خیلی موافقم اره عزیزم باهات موافقم بدجورagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
اما بی تا آخه چرا؟یدونی من میگم خدا خیلی دوست داشته که همه چی بهم خورد یه عمر میرفتی با ادمی زندگی میکردی که انقدره سطح فکرش اصلا..............angryangryangryangryangry
ایشالا یه بخت خوب نصیب همه کسایی که میخوان ازدواج کنن بشهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
بیام عروسیتون اگر دعوت داشته باشم براتون برقصمconfusedconfusedconfusedاخ اخ یادم نبود این یه قلم از دستم برنمیاد:38::38::38::38::38:
 تشکر شده توسط : parisa2087
(2011/07/20, 06:00 PM)reach usa نوشته است: ببخشید خانوم من آقا هستم
سینووکس هزینه نداره
عوارض رو تحمل میکنم و رو نمیکنم
نمیدونم برات آرزو بکنم تو موقعیتش بیافتی یا نه ولی بد دردیه (منظورم عاشقیه)

این چه عشقیه از شروع دروغ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry

دو نفر هردو ام اس داشته باشن خوبه ها .....................
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81
  • 82(current)
  • 83
  • 84
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,709 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,745 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,107 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
40 مهمان