•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 392
  • 393
  • 394(current)
  • 395
  • 396
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
سلام
با هم بریم پیش دکترش و دکتر کامل براتون توضیح می ده
که این بیماری آنجوری که تو جامعه در موردش فکر می کنند نیست
90% از مبتلایان به ام اس وظعیت جسمی خوبی دارندو اگه یک زندگی سطح معمولی به بالای داشته باشند راحت می توانند به زندگی ادامه بدند و به مسائله روزشون برسند ولی بدون استرس و با خیال راحت
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : یاسی , hamidd , ayda.m , mahdi7 , kohedard , mahsa24 , arezooo82 , رضا ا , نازلی
شما بهتر از ما با خصوصیات اخلاقی و روحیات اون خانم آشنا هستید. ولی یه نظرم بهش فرصت بدید
اون دختر شاید هنوز خودش هم با بیماریش کنار نیومده
چه برسه به اینکه بخواد شخصی که دوستش داره رو درگیر این ماجرا کنه

از نظر من هردوتون خیلی منطقی با قضیه برخورد کنید
اگر مدام بهش بگید بیماریش براتون مهم نیست ممکنه فکر کنه شما احساسی دارید صحبت میکنید و یکی دوسالی که از زندگیتون بگذره و زندگی مشترک عادی بشه اونوقت مسله ی بیماری نمود پیدا میکنه !! پس با حرفای منطقی بهش بفهمونید تصمیمی که گرفتید و اینکه اصرار دارید با هم ازدواج کنید تصمیمی بر اساس عقله بهش بفهمونید از شرایط بیماری ، حالتها، علایم و مشکلات احتمالی خبر دارید
اینجوری هم خودش اطلاعات بیشتری از وضعیتش خواهد داشت هم میفهمه شما با آگاهی دارید میگید که بهش علاقه دارید
شاید اینجوری آرامش بیشتری پیدا کنه و خیالش راحت تر بشه
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : hamidd , juju , معصومه عباسی , ayda.m , mahdi7 , kohedard , tinookhe , محمد ارجمند پور , mahsa24 , zenith , arezooo82 , نازلی , شهریار
خودت یکم منطقی فک کن تازه یه هفته اس فهمیدی هنوز داغی به خودت بیشتر زمان بده برای فکر کردن درمورد ازدواج با یه مبتلا به ام اس
درسته ما چیزیمون نیس ولی زندگی کردن با ما شرایط داره بهتره با دکترش صحبت کنی کاملا از وضعیتش باخبر بشی
درکل من فک میکنم حتی اگه قصد ازدواجم نداری تو این دوران که تازه متوجه شده ام اس داره تنهاش نزار ؛اون به خونوادش هم نگفته الان خیلی تنهاس
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : mahsa24 , majid1 , arezooo82 , یاسی , نازلی , ali1357 , شهریار
(2015/07/08, 11:16 AM)hessam نوشته است: سلام
با هم بریم پیش دکترش و دکتر کامل براتون توضیح می ده
که این بیماری آنجوری که تو جامعه در موردش فکر می کنند نیست
90% از مبتلایان به ام اس وظعیت جسمی خوبی دارندو اگه یک زندگی سطح معمولی به بالای داشته باشند راحت می توانند به زندگی ادامه بدند و به مسائله روزشون برسند ولی بدون استرس و با خیال راحت

سلام.اگر مایله باخانومم صحبت کنه .خانوم من ام اس داره والان الحمدالله یه دختر ویه پسر توراهی داریم
خوشحال میشم کمکی کرده باشم
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
 تشکر شده توسط : یاسی , farda20032020 , arezooo82 , Exhautless , fariba 68 , zenith , نازلی , mj.ny-luise , mostafa00 , mahsa24 , kiana
سلام
من خیلی وقته اینجا نمیام
فقط اومدم بگم از ازدواج نترسید من هم
از سال 89 ام اس دارم ولی شکر خدا 15 روز پیش صاحب دختری سالم شدم
خداحافظ
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , رضا ا , atefe , paeeze , مستانه , ayda.m , آرزو , mj.ny-luise , farda20032020 , mostafa00 , laleh , mahsa24 , شهریار , zenith , gor911
سلام به همگی من 24 سالمه پسرم برای دو نفر رفتم هر دو نفر به همین که از بیماریم با خبر شدن گفتن نه بعدبگین باید قبل از ازدواج گفت

بی خیال دنیا دو روزه اینم روش

بالا سری هست
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , mahsa24 , fariba 68
خوب اون خانم الان ترکتون کنه بهتره که روابط احساسی بین تون به وجود بیاد و بفهمه و ترکتون کنه پس نگید چرا گفتم اون خانما بلاخره تنهاتون میزاشتن دیر یا زود
الا به ذکر الله تطمئن القلوب
 تشکر شده توسط : mahsa24 , Maryam95
به نظرم همه چیز رو نباید گفت تا حدی که بیماری رو بدون بعد کم کم باهات زندگی کرد می فهمه اگر گفت نه حتما خیری توش بوده منم چنین مسئله ای داشتم گفته نه بخاطر مریضیم اگر بخوای با اینا خودت ناراحت کنی زندگی نمیتونی بکنی به نظر من زندگی خودت کن

تا شقایق هست باید زندگی کرد
حتما باید گفته شود، عدم بیان بیماری خاصی مانند ام اس می تواند در زندگی، مشکلات قانونی ایجاد کند. حتی باید به طریقی مشخص باشد که طرف مقابل قبل از ازدواج از بیماری آگاه بوده.
 تشکر شده توسط : majid1 , شهریار
به نظر من همون اول بگید و برعکس کامل روشنش کنید
تمام احتمالاتم در نظر بگیرید
اقا مصطفی اینقدر زندگی را راحت نگیرید
حرف گذر عمر ووقته
تو زندگی بفهمه و نمونه یه شکسته
بمونه هر روز سرکوفت باشه بدتر از شکسته
فکر نکنم موردی هم پیش بیاید که از دروغ بگذره
 تشکر شده توسط : شهریار , arezooo82 , mahsa24

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 392
  • 393
  • 394(current)
  • 395
  • 396
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,338 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,931 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,695 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,478 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
13 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست