•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
نا امید شدم
نمیشه بگیم اگر کسی ام اس داره و توی زندگیش مشکل ایجاد کرده پس توی زندگیه بقیه هم مشکل ایجاد میشه یا بالعکسش
به چند دلیل:
1- ام اس اونقدر طیف وسیعی داره که از هر فرد به فرد دیگه با هم فرق میکنه. پس مشکلاتی هم که میتونه ایجاد کنه متفاوته.
2- وقتی با جوامع انسانی طرف هستیم، نمیشه در قبال یک رفتار،مشکل یا... حتی از دو نفر انتظار رفتار مشابه داشته باشیم.
3- البته من منکر استفاده از تجارب دیگران نیستم اما در این جور موارد تصمیم گیریه فرد به فرد یا به قول مهدی مشاوره ی تخصصی بهتره.
4- ایشالا هرکی دوست داره مسیره ازدواج و طی کنه براش خیلی لذاتبخش و شیرین باشه.
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : shokolat , sange sabor
سلام بچه ها انشالله که خدا به همتون شفا بده :
من فقط میتونم بگم که همیشه صداقت رو پیش روی زندگی خود قرار بدید تا همیشه موفق بشید
البته من زنم پاره تنم یک بیمار ام اس هست ، ولی ما خیلی خوشبختیم و خیلی هم دوسش دارم و از ته دلم آرزو دارم زنم بهبودی کامل رو به دست بیاره البته خدا همه بیماران رو شفا بده الهی آمین
 تشکر شده توسط : nazaninn , leila , سحــــــــر , مبین , پویش , sange sabor
آقا آرش خدا پاره تنتون رو براتون حفظ كنه هميشه همينجوري خوشبخت باشين و قلبهاتون واسه هم بتپه
در خصوص اون سوالي هم كه كرده بوديد اصلا جاي نگراني نداره بهترين كار اينه كه ايشون به پزشكشون مراجعه كنند و مشكلات جديدشون رو با پزك درميون بگذرانند
اين طبيعيه كه در ابتداي تزريق اينجور عوارضايي وجود داشته باشه ولي جاي نگراني نيست پزشكتون و حتما در جريان بگذاريد شايد نياز باشه تغييراتي ايجاد كنند
همين كه همسر خوبي مثل شما كنارش هست بهترين درمانه به نظر من
آرامش و يه زندگي پر از خوشبختي چيزي نيست كه همه بتونن بدستش بيارند بهتون تبريك ميگم
ممنون كه تنهاش نزاشتين و مطمئن باشيد كه اين خيلي ميتونه كمكشون كنه تو اين شرايط
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : sange sabor
منم براتون آرزوی خوشبختی میکنم . سارا شکلات که گفت نا امید شدم . بنظرم با خوندنه نوشته آقا آرش شاد شد.
البته اصلا نخوندم چرا نا امید شدا، شاید بی ربط باشه laughing3
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
اره کلی شاد شدم الهی چه مهربون خدابرای خانومش حفظش کنه
من اعصاب ندارم چرا میان پز میدن این ادمهای مزدوج شده به مجردها اخه درسته انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستاي نازنينم،تازه ديدم سايت از بند...دراومده!خوشحالم كه هستينicon_biggrin مشكل من شايد به نظرتون مسخره باشه، براي خودم كه شرم آورهConfusedبعد از دو سال ام اس داشتن و تزريق بتافرون،هرچي زمان ميگذره فكر اينكه بايد قيد ازدواجو بزنم بيشتر آزارم ميده.حتي به كسايي كه ازدواج كردن حسوديم ميشهDodgyديگه دلم نميخواد برم عروسيه كسي.از شانس بد دختر مجرد تو فاميل زيادهRolleyesبا اينكه عاشق تك تكشونم همش نگرانم كه يه روز همه ميرن و ليلي ميمونه و ام اسشrolleyesحالا من چي كار كنم؟كسي ميدونه؟
 تشکر شده توسط : sange sabor
(2011/01/18, 08:27 PM)ليلي نوشته است: سلام دوستاي نازنينم،تازه ديدم سايت از بند...دراومده!خوشحالم كه هستينicon_biggrin مشكل من شايد به نظرتون مسخره باشه، براي خودم كه شرم آورهConfusedبعد از دو سال ام اس داشتن و تزريق بتافرون،هرچي زمان ميگذره فكر اينكه بايد قيد ازدواجو بزنم بيشتر آزارم ميده.حتي به كسايي كه ازدواج كردن حسوديم ميشهDodgyديگه دلم نميخواد برم عروسيه كسي.از شانس بد دختر مجرد تو فاميل زيادهRolleyesبا اينكه عاشق تك تكشونم همش نگرانم كه يه روز همه ميرن و ليلي ميمونه و ام اسشrolleyesحالا من چي كار كنم؟كسي ميدونه؟

صبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
درست.میشه.
همیشه آخر همه چی خوب میشه !اگه نشد مطمئن باش هنوز آخرش نرسیده
(چارلی چاپلین)
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : MAHDI , TootFarangi
(2011/01/18, 08:27 PM)ليلي نوشته است: سلام دوستاي نازنينم،تازه ديدم سايت از بند...دراومده!خوشحالم كه هستينicon_biggrin مشكل من شايد به نظرتون مسخره باشه، براي خودم كه شرم آورهConfusedبعد از دو سال ام اس داشتن و تزريق بتافرون،هرچي زمان ميگذره فكر اينكه بايد قيد ازدواجو بزنم بيشتر آزارم ميده.حتي به كسايي كه ازدواج كردن حسوديم ميشهDodgyديگه دلم نميخواد برم عروسيه كسي.از شانس بد دختر مجرد تو فاميل زيادهRolleyesبا اينكه عاشق تك تكشونم همش نگرانم كه يه روز همه ميرن و ليلي ميمونه و ام اسشrolleyesحالا من چي كار كنم؟كسي ميدونه؟

داری کاملا اشتباه میکنی من بعد4سال همچین حسیو نسبت به زندگی ندارم چه ام اس داشته باشی چه نه مهم خودتیو طرفت.ادم باشعور خدا قسمتت کنه که بیشعور و ازدواج کرده وادم سالم نداره.angry2angry2
 تشکر شده توسط : TootFarangi
لیلی جان خانم شما هیچ مشکلی نداری
اولین مسئله اینه که خودتو باور کنی اینکه به خودت اعتماد داشته باشی
برای ازدواج هیچ وقت دیر نمیشه
مهم اینه که اون یارتو پیدا کنی
بسیاری از بچه های اینجا تو اجتماع آدمای موفقی هستن و باعث افتخار جامعه و خونوادشونن. ام اس یه نقص نیست یه شرایط خاصه که تو رو یه ادم خاص کرده. هممون خاص شدیم. یه ویزگی خاص داریم.
خیلیا براشون ام اس مهم نیست. تو همین سایت ما نمونشو داشتیم. من اسم نمی یارم اما قدیمیای سایت می دونن کیا رو میگم. از یکی پرسیدم که وقتی میدونی طرفت ام اس داره چرا عاشقشی؟ گفت چون بهم کمک می کنه تا به خودم نشون بدم انقدر عاشقم که تو هر شرایطی حاضرم کنارش باشم. Rolleyes
این عشق ارزش داره
نه می خوام بهت امید واهی بدم نه شعار اما اگه کسی واقعا عاشقت بشه این ویژگیت تاثیری روش نداره و اونوقته که ارزشه با تو بودنو داره
خدا دوسمون داره کنارمونه با ماست تو همه سختیا یه راه و همیشه باز میذاره. مطمئن باش خدا رهامون نمی کنه
دیگه از این حرفا نزن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : احمدرضا , hamed , سحــــــــر , pariya , TootFarangi , goli61 , پویش , sange sabor

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35(current)
  • 36
  • 37
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,219 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,782 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,481 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,140 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان