•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 369
  • 370
  • 371(current)
  • 372
  • 373
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/11/19, 01:14 PM)arezooo82 نوشته است:
(2014/11/04, 12:13 AM)mj.ny-luise نوشته است: کمک
من به تازگی از مددکار بهزیستی که کارهای اداری منو انجام میده خوشم اومده و یه حس خوبی نسبت بهش پیدا کردم
لطفا کمک کنید

خوب برو بهش پیشنهاد بده Smile کمک واسه چی؟!! SmileSmile

حس خوب/خوبه به اش بگو ...دوست داشتن كه گناه نيست.خوش بحال تان كه
حس خوبي نسبت بهاش داري ؟ايا او هم همين حس را ...داردlove51love51love51love51
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
آره عزیزم این عالیه سعی کن بهش بفهمونی
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
(2009/07/15, 12:05 PM)مـه ســـا نوشته است: معلومه كه بايد گفت.اما چرا وقتي هيچ مشكلي نداري،عين بقيه مردم راه ميري ،حرف مي زني ،كار مي كني،دانشگاه مي ري،فقط اسم اين مريضي روته،مردم يك جور ديگه برخورد كنند
اصلاً منصفانه نيست

منم موافقم اخه ملت یجوری به ام اس نگاه میکنن انگار ایدز داری درک درستی از این بیماری ندارن
من خودم به شخصه فقط خونوادم میدونن این بیماری رو دارم و کسی اطلاع نداره چون ظاهرا هیچ مشکلی ندارم و حتی کسی فکرشم نمیکنه من این بیماری رو داشته باشم و خواستگار زیاد دارم و بخاطر همین موضوع دلم راضی نیس ازدواج کنم چون مطمئنم کسی قبول نمیکنه شرایط رو
 تشکر شده توسط : helli , Exhautless
من دوسال با یه آقایی دوست بودم که مریض شدم، تو گیرو دار ازدواج بودیم که اینجوری شدم، چیز زیادی ازین بیماری نمیدونستم فک میکردم کم کم قراره فلج شم برای همین تصمیم گرفتم ازدواج نکنم اما خب اون حاضر نشد بره، کنارم موندو حالا همسرمه، امیدوارم هیچوقت جوری نشه که پشیمون شه
 تشکر شده توسط : سارا19 , آنا , یاسی , حدیث ادریسی , majid1 , arezooo82
سلام،یعنی واقعا این جور ادم ها پیدا میشن!من مدت زیادیه که جز خیانت مرد به همسرش چیزی نشنیدم!من رک بگم خیلی می ترسم که مردی مرا بخاطر مریضیم نخواد پس ترجیح میدم هیچ وقت ازدواج نکنم!!!!
خوب اینم 1راهشه.woman
 تشکر شده توسط : حدیث ادریسی , شیوا ای
.........
...
 تشکر شده توسط : Exhautless , nazaninamiri70 , سارا19
angry2سلام بگیم بهتره منم اولش خیلی برام سخت بود که بگم ولی گفتم الانم پشیمون نیستم icon_biggrin
 تشکر شده توسط : یاسی , حدیث ادریسی
من هم خیلی سختم بود که بگم ولی گفتم بعد از دو سال فهمیدم من بازیچه ای بودم برای سواستفاده
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر آید

شاید امروز نه ؛ اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ... آری ، روزهای خوب خواهند آمد.
 تشکر شده توسط : یاسی , حدیث ادریسی
سلام..گفتن این مساله به طرف مقابل که از واجباته بنظرم..ولی جای خیلی بدش اینجاست که وقتی میگی و طرف منصرف میشه و میره..اطرافیانت بهت بگن اگه دوست داشت نمیرفت...اونجاست که آدم آتیش میگیره...
واسه خود من پیش اومد...angry3
 تشکر شده توسط : farda20032020 , اميدوار , shaparak.68 , paeeze , سارا19 , fariba 68
(2014/12/05, 12:18 PM)مریم۷۲ نوشته است: این که ام اس رو مردم بد میشناسن و از اسمش میترسن باعث این میشه که باهاش کنار هم نمیان،که تا میشنون یا تعجب میکنن یا در میرن!
اما واقعا کسانی که منطقی برخورد کنند هم هستند ، درسته که کم هستن ولی وجود دارن!
بر اساس عدل الهی که همه انسان ها یکسانند تو این دنیا خداوند برای هر کسی جفت و شریکی قرار داده، پس اینطوری نگید که کلا ازدواج رو کنار میزارید،حالا اون شریک زندگی ممکنه الآن بیاد سراغمون یا n وقت دیگه خود خدا میدونه...

به عدل خدا شکی نیست ولی این که تعادل جمعیت بهم خورده و سن ازدواج به دلایل زیادی که همه میدونن بالا رفته نتیجش این میشه که طبق آمار نصفه و نیمه ی ایران حدود 3 تا 4 میلیون نفر خانم در سن ازدواج در ایران هیچ وقت تا آخر عمر نمیتونن ازدواج کنن.
واقعیت اینه!علی الظاهر به بیمار بودن و نبودن هم ربطی نداره و دید مردم و ....در مورد بیماری روی این آمار نمیتونه تاثیر قابل توجهی بزاره!
من که کاملا توجیه شدم برای امر خیر ازدواجTongue

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , سارا19

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 369
  • 370
  • 371(current)
  • 372
  • 373
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,338 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,933 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,697 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,478 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
13 مهمان