•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 359
  • 360
  • 361(current)
  • 362
  • 363
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
بچه ها ناامیدنباشینagreement2agreement2agreement2agreement2
منتتونم میکشن ام اس که بیماری نیست درقبال دیابت
fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
 تشکر شده توسط : tinookhe , موناامیدوار , helli , mohammadreza1369 , اميدوار
همین ام اس یه مشکل جدیه که وقت طرف بفهمه هی میکوبونش تو سرت تا اخرش به طلاق میکشه زندگیتون
من خدا را در نگاه آنانی دیدم که، خود نیاز محبت بودند، ولی بازهم محبت می کردند…
 تشکر شده توسط : اميدوار
مژگانم؟؟؟؟؟؟؟
طرف داریم تاطرف...وقتی میاد خاستگاری بهش میگم...میخواد قبول کنه باید پی همه چیو به تنش باید بزنه
پیش دکترم میبرمش....اگه بازم خواست ازدواج میکنیم...پنهان کاری نیس که بزنه توسرم....اگرم نخواست که نخواست...
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : helli , mohammadreza1369 , اميدوار
یه پیشنهادبه همه امیدوارم همه بخونن:حالا که ما همه همدیگرو میشناسیم و درک میکنیم وکسی جزخودمون ما رو درک نمیکنه چرا یه انجمن ازدواج ام اس ایها تشکیل ندیم واز همه و بخصوص مسئولین میخوام نظرشون رو بدن و حمایتشون کنن تا به زندگی امیدوارتر شوند.مرسی منتطرپیامهاتون هستمangel
 تشکر شده توسط : tinookhe , موناامیدوار , kohedard , pedram , DavidBili , helli , برگ 7 , mohammadreza1369 , HannahZ , اميدوار , مرتضی , zenith , عسل راد , ساناز66 , هاجر شیرازی
ینی بایکی مثل خودمون باشیم؟؟؟؟؟؟؟
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : kohedard , helli , اميدوار , عسل راد , mohammadreza1369 , هاجر شیرازی
باید بهش خوب فکر کنین و تصمیم عاقلانه گرفت..............هر کس خودش میدونه
 تشکر شده توسط : helli , kohedard , اميدوار , عسل راد , mohammadreza1369 , هاجر شیرازی
ممنون از نظراتتون .حالا که موافقیدپیشنهاد هم بدیدکه چطور این کار رو به سرانجام برسونیم؟
 تشکر شده توسط : tinookhe , اميدوار , عسل راد , kohedard , mohammadreza1369 , هاجر شیرازی
1همایشی باشه اونجا همه باهم آشنابشنSmile ی سری فرم و مدارک ببرن ثبت نام کنن
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , اميدوار , عسل راد , zenith , kohedard , هاجر شیرازی
من فعلا قصد ازدواج ندارم میخوام درس بخونمlaughing3
اما به نظرم پیشنهاد خیلی خوبیه منم موافقم امیدوارم همگی خوشبخت بشین
ولی اگرم بخوام ازدواج کنم با یه ام اسی ازدواج میکنمicon_biggrin
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : DavidBili , اميدوار , عسل راد , zenith , kohedard , tinookhe , ساسان , هاجر شیرازی
واقعا اگه یه همایش بزارن و از همه ام اس ایها دعوت به عمل بیارن چقدر خوب میشه.اونموقع به جای پشت کامپیوتر روپیام دادن همه همدیگر رو میبینن و درد و دل میکنن و به زندگی کلی امیدوار میشن.Smile

من از همه پیامهایی که فرستادید خیلی ممنونم و فهمیدم که همه به چنین همایشی علاقه دارن و به جز موضوع ازدواج خیلی دوست دارن که با هم درد خودشون صحبت کنن.ایشاالله یه روز این ارزومون براورده بشه و من خودم شخصا همتون رو از نزدیک ببینم و اشنا بشم.Smile
 تشکر شده توسط : عسل راد , zenith , kohedard , mohammadreza1369 , ساسان , هاجر شیرازی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 359
  • 360
  • 361(current)
  • 362
  • 363
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,344 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,942 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,706 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,482 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
14 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست