•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 350
  • 351
  • 352(current)
  • 353
  • 354
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/05/01, 10:55 PM)اميدوار نوشته است: دوستاي عزيزم براي ازدواج خودتونو ناراحت نكنين ، مطمئن باشيد هر موقع زمانش برسه شما با كسي اشنا ميشيد كه با ام اس كنار بياد.بعدش مگه ما چمونه ! هيچ كس از فرداي خودش خبر نداره!
من موقعي كه ام اس داشتم ازدواج كردم
براي هممون ارزوي خوشبختي ميكنم ، ايشالا هر كي به هر چي دوست داره برسهlove51

کاملاً موافقم.
وقتش که برسد باورتان هم نخواهد شد.
اگر هم نرسید غصه نخورید بچه‌ها. لطفاً غصه نخورید. فکر نکنید خودم خرم از پل گذشته این حرف را می‌زنم ولی غصه خوردن و بعد استرس تحمل کردن جز سرعت بخشیدن به سیر بد بیماریتان ثمری ندارد. من دوستان بسیاری دارم که سالم و زیبا هستند ولی ازدواج نکردند.
لطفاً غصه نخورید عزیزانم.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : Kamyar , matin , free , اميدوار , behzad mkh , محبوب64 , minoshka , شیوا29 , نازلی , کارون , Exhautless
سلام به همه دوستان! يه سؤالي ازتون داشتم! همونجوري كه موضوع بحثمون هست اكثر ماها بخصوص خود من دچار مشكلات جنسي هستيم. حالا به نظر شما اين فكر درسته كه الان كه من قصد ازدواج ندارم زياد پي گير اين قضيه نشم، باشه هر وقت كه قصد ازدواج پيدا كردم ميرم دنبال رفع اين مشكل! به نظر شما چيكار بايد كرد؟ به نظر شما گذشت زمان مشكل رو حل ميكنه!؟ از همتون ممنونم!!!!!
جاده ی زندگی نباید صاف و مستقیم باشه وگرنه خوابمون میگیره، دست انداز ها نعمتند.
 تشکر شده توسط : behzad mkh , مریم۷۲
سلام بچه ها منم موافقم باید گفته بشه حتی اگه تا آخر تنها بمونم .با اینکه خیلی دوست دارم عروس شم rolleyes

اما اب نداره خواست خداست دیگه.من نظرم اینه با یه ام اسی مثل خودم ازدواج کنم .love28

به نظرتون مشکلی ایجاد میشه؟Huh
 تشکر شده توسط : mahdie , behzad mkh , محبوب64 , free , نازلی , علی ۶۵
سلام دوستای گلمicon_question من با ازدواج با یکی که مث خودمون ام اس داشته باشه موافقمlove28 به نظر منم فکر خوبیه حداقل خیالت از این نظر راحته که دیگه دغدغه بیماری رو نداریBlush نظرتون چیه؟
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , ehsan 10054 , behzad mkh , free
منم با نظر طلایی موافقم اما به شرطی که توی ایران نباشی!توی ایران دولت فقط میگه ازدواج کنید اما نمیگه چجوری!دوتا آدم سالم که خرج دوا درمون ندارن به زور میتونن از خرج و برج زندگیشون بربیان چه برسه به ما که هرروز یه پروژه جدید داریم.اگه دونفر که ام اس دارن از نظر شرایط مالی عالی باشن و از طرف خانواده هاشون ساپورت بشن،چراکه نه؟خیلی هم خوبه
 تشکر شده توسط : behzad mkh
ازدواج سخت هست اگه اشتباه
کردی راه برگشت سخته
شاید خونه بهترهconfused
البته شاید با یک msمسه خودم ازدواج کردم

نمیدونم

icon_question
...
 تشکر شده توسط : minoshka , اميدوار , behzad mkh , مریم امیدوار , شیوا29 , نازلی , کارون , omid_nejad , arezooo82
من بعد ازدواج فهمیدم که ام اس دارم ولی میدونین بد نشد چون این قضیه باعث شد من همسرمو بیشتر بشناسم. بخدا بیشتر از خودم به فکر منه. خدا رو شکر . اولش میترسیدم چجوری بهش بگم. ولی وقتی با من اومد دکتر و فهمید فقط با کاراش به من دلگرمی داد. ولی اگه قبل ازدواج مبتلا میشدم هم حتما به خواستگارم میگفتم. صداقت بهترین چیزه. اگه واقعا دوست داشته باشه پا پس نمی کشه
 تشکر شده توسط : behzad mkh , همسر یک قهرمان , hadisss , مریم امیدوار , شیوا29 , نازلی , omid_nejad , ostad2000 , ehsan 10054
من قبل ازدواج گفتم اما بعد عقد کم اورد و رفت دیگه ازدواج نمیکنم بیخیالش شدم تازه بیماریمم بهتر شده خخخخخخخخخagreement2
عشق اگر عشق باشد
زمان حرف احمقانه ای است logo2
 تشکر شده توسط : fariba 68 , omid_nejad , ehsan 10054 , موناامیدوار , همراز
.........
...
 تشکر شده توسط : FBF , mehdisalimi , اميدوار , Exhautless , عسل راد , کارون , fariba 68 , omid_nejad , ehsan 10054 , مریم امیدوار , همراز
(2014/05/05, 10:49 AM)طلایی نوشته است: سلام دوستای گلمicon_question من با ازدواج با یکی که مث خودمون ام اس داشته باشه موافقمlove28 به نظر منم فکر خوبیه حداقل خیالت از این نظر راحته که دیگه دغدغه بیماری رو نداریBlush نظرتون چیه؟

سلام طلایی
فقط یه مشکل هست که دو تا آدم با مشکل تزریق و عوارض بعدش بدون مشکل مالی هم مشکلات دیگه ای دارن که حداقل باز باید یکی باشه بهشون کمک کنه
بامید سلامتیagreement2
 تشکر شده توسط : 111reza , omid_nejad , ehsan 10054 , مریم امیدوار , i_sh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 350
  • 351
  • 352(current)
  • 353
  • 354
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,344 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,942 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,706 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,482 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
21 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست