•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 306
  • 307
  • 308(current)
  • 309
  • 310
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ما مثل همه ادماییم شایدم خیلیامون از خیلی ادمایی که ام اس ندارن سر تریم.
خودمونو دست کم نگیریم لصفاCool
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : visko , nazanin200312 , DavidBili , بیخیال
(2013/09/11, 10:28 AM)ayda.m نوشته است: ما مثل همه ادماییم شایدم خیلیامون از خیلی ادمایی که ام اس ندارن سر تریم.

اره واقعا" خودمونو دست کم نگيريم. البته دوست من يه واقعيتى رو هم در نظر داشته باشيم که اگر ناتوانى در ما ايجاد شده به اون توجه کنيم وبپذيريمش. بعضيهامون مشکلاتمون بيشتره بعضيا کمتر. من اگه مشکل تعادلى وحرکتى برام پيدا شده ، در انجام کارها ومثلا بچه دارى قواى کمى دارم. پس قبول کنم مثل يک فرد عادى نيستم واگه فرد کمکى ندارم اقدام به بچه دار شدن نکنم و مواردى شبيه اين...
پس اوناييمون که تواناييهامون کم شده با ادمهاى عادى فرق داريم ولى اين موضوع رو قبول کنيم. من 6 سال پيش مى گفتم من با ادماى عادى فرق ندارم ولى حالا ديگه اين حرفو نمى زنم چون مشکلاتى توى اين مدت پيدا کردمconfused2 confused2 angel Smile Smile Smile Smile baybay
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : visko , moon light , بیخیال
(2013/09/11, 11:06 AM)برگ 7 نوشته است:
(2013/09/11, 10:28 AM)ayda.m نوشته است: ما مثل همه ادماییم شایدم خیلیامون از خیلی ادمایی که ام اس ندارن سر تریم.

اره واقعا" خودمونو دست کم نگيريم. البته دوست من يه واقعيتى رو هم در نظر داشته باشيم که اگر ناتوانى در ما ايجاد شده به اون توجه کنيم وبپذيريمش. بعضيهامون مشکلاتمون بيشتره بعضيا کمتر. من اگه مشکل تعادلى وحرکتى برام پيدا شده ، در انجام کارها ومثلا بچه دارى قواى کمى دارم. پس قبول کنم مثل يک فرد عادى نيستم واگه فرد کمکى ندارم اقدام به بچه دار شدن نکنم و مواردى شبيه اين...
پس اوناييمون که تواناييهامون کم شده با ادمهاى عادى فرق داريم ولى اين موضوع رو قبول کنيم. من 6 سال پيش مى گفتم من با ادماى عادى فرق ندارم ولى حالا ديگه اين حرفو نمى زنم چون مشکلاتى توى اين مدت پيدا کردمconfused2 confused2 angel Smile Smile Smile Smile baybay

واقعا؟؟؟SadSadSadSadSad
یکم ترسوندیمSadSadSadSadSadSadSadSad
ولی نه ام اس با من دوستهsmiling
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : visko , بیخیال
(2013/09/11, 11:11 AM)ayda.m نوشته است:
(2013/09/11, 11:06 AM)برگ 7 نوشته است:

واقعا؟؟؟SadSadSadSadSad
یکم ترسوندیمSadSadSadSadSadSadSadSad
ولی نه ام اس با من دوستهsmiling

عزیزم نمیخواست بترسوندت.ایشالله که واسه شما مشکلی پیش نمیادولی همیشه باید احتمالاتو در نظر گرفت.منظور دوستمون اینه با وجود مشکلم میشه زندگی کرد و قدرشو دونست حتی بیشتر از ادمای عادی
 تشکر شده توسط : ayda.m , برگ 7
بله من فهمیدم منظورشونو
ما همه ی مشکلات ام اس و قبول کردیمicon_biggrin
مرسی از لطفتوونSmile
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : visko , برگ 7
Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
من خیلی وقته نیمدم تو سایت خوشحالم که همچنان دارین در مورد چیزای خوب صحبتمیکنین و نظر میدین
گاهی سکوت برای بقا لازمه ؛نشکونش
 تشکر شده توسط : نازلی
به نظر من
قضیه دست کم گرفتن نیست,دید بقیه نسبت به ما ازسر ناآشنایی با ام اسه,همین بزرگترین مانعی هست که من نوعی اصلا دوست ندارم به کسی بگم ام اس دارم,واسه همین کلا...
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : ayda.m , برگ 7 , simin , visko
بله متاسفانه همین طوره
منم همین طورSad
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : Exhautless
(2013/08/11, 07:30 PM)طلایی نوشته است:
(2013/08/11, 07:20 PM)مولتی ام اس نوشته است: درسته که ما هم مثل بقیه افراد داریم زندگی میکنیم حتی گاهی اوقات فعالیتمون هم بیشتره ولی خوب به هر حال ما میدونیم که خاص هستیم
صداقت مهمترین مسئله در شروع یه زندگیه.
من بعد از این همه سال و این همه خواستگارای جورواجور که هی اومدن و رفتن و جواب رد شنیدن، دو شب پیش تونستم به یکیشون اطمینان کنم و این راز بزرگ رو بگم چون قانون زندگیم با صداقت هستش درسته که گفتنش خیلی سخت بود، خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو می کردم، روزها و شب ها و ساعتها به این فکر کردم که چه طور بگم ولی بالاخره گفتم و خیالم راحت شد و الان دیگه وجدانم راحته.
نمیدونم قراره که ایشون چه تصمیمی بگیره ولی هر تصمیمی بگیره برای من با ارزشه و به تصمیمش احترام میزارم.
محدثه جون کی جواب میدن؟؟ خیلی دوس دارم بدونم چی میشه؟!! یعنی برام مهمه بدونم دیگران چه تصمیمی راجع بهمون میگیرنashamed0006.gif

فکراشو کرد و گفت نه sad2
منم گفتم مشکلی نیست این حق شماست baybay
تازه اینجا بود که فهمیدم ام اس چقدر آستانه صبر و تحملم رو برده بالا wink2
شنیدن این حرف برام خیلی سخت بود ولی با خودم گفتم ایهمه من به بقیه گفتم نه حالا یه بارم یکی دیگه به من بگه نه...
اینم سهم ما از این روزگاره دیگه...
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : khatereh. , visko , yummy , Exhautless , liliyam

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 306
  • 307
  • 308(current)
  • 309
  • 310
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,200 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,755 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,438 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,908 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست