•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
بگم ؟!
بگم؟!
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/11, 10:27 PM)Matilat نوشته است: laughing3laughing3laughing3
ما خودمونم نميدونيم چند تا خواهر برادريم
كنترل جمعيت حاليمون نيست confused
(2010/06/11, 10:26 PM)tanha نوشته است: خوب چیه خان دایی؟! داداششم! گناه که نکرده!!! آبجیمه!
سلام خان داداش
اوا
روم سيا كه به زحمت افتاديد تا اينجا اومديد
(تصور كن دارم چادرمو درست مي كنم ):35:
خان دايي توام شدي گشت ارشادAngry چرا به خواهر برادرا هم گير ميدي angry3

این بهنامه؟بهنامه خودمون؟چه بزرگ شده ماشالله.بهنام جان همش تقصیر مامانته که تورو به من معرفی نکرده.
(2010/06/11, 10:31 PM)Matilat نوشته است: بگم ؟!
بگم؟!

بگو.بگو تا یه گوش مالیه حسابی هم به تو بدم.هم به اون.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/11, 10:27 PM)Matilat نوشته است: سلام خان داداش
اوا
روم سيا كه به زحمت افتاديد تا اينجا اومديد
(تصور كن دارم چادرمو درست مي كنم ):35:
خان دايي توام شدي گشت ارشادAngry چرا به خواهر برادرا هم گير ميدي angry3

اول بگم که کاراکتر من از اون داداش های لاتی هست! که تحصیلات درست حسابی ندارن! عین فیلم قیصر!

سلام آبجی، خسته نباشی.
آبجی خان دایی مرده! آقاست! بش خورده نگیر! ایشالا وقتی که واسش آستین زدیم بالا و یه خانوم خشگل واسش گرفتیم، دیگه اینطوری کرکری نمیخونه آبجی!

داداشت قربونت بره آبجی

ننه........ آی ننه، ناهار چی داریم؟
(2010/06/11, 10:32 PM)mirali نوشته است: این بهنامه؟بهنامه خودمون؟چه بزرگ شده ماشالله.بهنام جان همش تقصیر مامانته که تورو به من معرفی نکرده.

دایی....... :38: دایی جون...... sad2:38: بزار بیام بغلت خان دایی

خدا از ننم نگذره! :38: چرا به من دروغ گفتی ننه؟! :38: چرا به دروغ گفتی که میرعلی عمومه! نه دایی!!!! :38: آخه چرا ننه؟؟؟!!!!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : Matilat
(2010/06/11, 10:26 PM)mirali نوشته است: پس بهنام برادر ماتیلاته؟نازی و پریا و مریم و بهنام.وا خواهر این همه بچه کی به دنیا اومدن؟پس یه لطفی کن لیت کامل افراد فامیل رو واسم بفرست که من بدونم چی به چیه

اوا داداش
من که گفتم
پریا خواهر بزرگه اس . شوهرشم حامده
نازی خواهر دومیس نامزشم علیه
میرمم که دختر کوچیکه اس
حمیدم یکی از داداشاس که نامزدش سحره . بهنامم که معرفه حضورته
البته راستش هنوز خودمم نمیدونم فک فامیله دیگه ای هم داریم یا نه؟
آنارام باشید
(2010/06/11, 10:36 PM)tanha نوشته است: اول بگم که کاراکتر من از اون داداش های لاتی هست! که تحصیلات درست حسابی ندارن! عین فیلم قیصر!

سلام آبجی، خسته نباشی.
آبجی خان دایی مرده! آقاست! بش خورده نگیر! ایشالا وقتی که واسش آستین زدیم بالا و یه خانوم خشگل واسش گرفتیم، دیگه اینطوری کرکری نمیخونه آبجی!

داداشت قربونت بره آبجی

laughing3laughing3
داداش الان برات يه چايي لب دوزو لب سوز ميارم (مگه من شيخ جعفرمicon_cry) تا خستگيت در بره
مامان نيست فك كنم رفت خونه ي شمسي خانوم اينا wink2
نه انگاري اومد مامان
چرا از بحث منحرف ميشيد
الان حميد مياد بهتون ميگه حاشيه نريد فقط "خواستگاري ماتيلات"
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/11, 10:36 PM)tanha نوشته است: دایی....... :38: دایی جون...... sad2:38: بزار بیام بغلت خان دایی

خدا از ننم نگذره! :38: چرا به من دروغ گفتی ننه؟! :38: چرا به دروغ گفتی که میرعلی عمومه! نه دایی!!!! :38: آخه چرا ننه؟؟؟!!!!

حالا بیخیاله این حرفا شیم
به سلامتی همه فامیل همو پیدا کردنو .... icon_biggrin
دیگه وقتشه واسه آبجیتون و دختر خواهرتون آستیناتونو بالا بزنین و یه شوهره خوب براش پیدا کنین
ببینم چند مرده حلااجین
آنارام باشید
(2010/06/11, 10:36 PM)tanha نوشته است: اول بگم که کاراکتر من از اون داداش های لاتی هست! که تحصیلات درست حسابی ندارن! عین فیلم قیصر!

سلام آبجی، خسته نباشی.

داداشت قربونت بره آبجی

(2010/06/11, 10:32 PM)mirali نوشته است: این بهنامه؟بهنامه خودمون؟چه بزرگ شده ماشالله.بهنام جان همش تقصیر مامانته که تورو به من معرفی نکرده.

دایی....... :38: دایی جون...... sad2:38: بزار بیام بغلت خان دایی

خودتو جمع و جور کن پسر.تو یه مردی.نباید گریه کنی.اون پاراگراف قبل از داداش قربونت بره آبجی خیلی بهم چسبید.الحق که به داییت کشیدیو به فکر دیگران هم هستی.آخه میدونی چیه دایی .من الان بیشتر از 20ساله که به خاطر سر و سامون گرفتن خاله هاتو داییات ازدواج نکردم.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/11, 10:43 PM)mirali نوشته است: خودتو جمع و جور کن پسر.تو یه مردی.نباید گریه کنی.اون پاراگراف قبل از داداش قربونت بره آبجی خیلی بهم چسبید.الحق که به داییت کشیدیو به فکر دیگران هم هستی.آخه میدونی چیه دایی .من الان بیشتر از 20ساله که به خاطر سر و سامون گرفتن خاله هاتو داییات ازدواج نکردم.

یاد بگیر بهنام
به این میگن یه برادره فداکار
راستی بهنام فهمیدم اون یکی داداشتم پیدا شده؟
جونه من؟
راس میگی؟
این عکسی که سعیده گذاشته همین محسن داداشته؟
کجاس؟
چیکار میکنه؟
چرا خبری ازش نیست
بچه ها آماده شین . باید یه سوره اساسی ترتیب بدیم بمناسبت پیدا شدنه داداشتون محسن icon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrinicon_smileicon_biggrin
بهنام مادر ببین بلیطی چیزی گیر میاد همه بلند شیم بریم ور دله داداشت ؟
خب اگه وضعش خوبه بذار یه نون و نوایی به ما هم برسه .
هر چی باشه فک فامیلشیم . از یه خونیم
آنارام باشید
بايد نذري بديم
ميگم مامان حالا كه داداش محسن پيدا شده ،‌بهش زنگ بزن ببين دوست و رفيق خارجكي داره با من شوهر بشه؟
(2010/06/11, 10:43 PM)mirali نوشته است: خودتو جمع و جور کن پسر.تو یه مردی.نباید گریه کنی.اون پاراگراف قبل از داداش قربونت بره آبجی خیلی بهم چسبید.الحق که به داییت کشیدیو به فکر دیگران هم هستی.آخه میدونی چیه دایی .من الان بیشتر از 20ساله که به خاطر سر و سامون گرفتن خاله هاتو داییات ازدواج نکردم.

ببخشید خان دایی، چیو به داییم کشیدم؟!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,199 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,754 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,436 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,902 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست