•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 237
  • 238
  • 239(current)
  • 240
  • 241
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
ممنون از راهنماییتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!angry3angry3angry3
Smile (16)Smile (16)Smile (16):
خدا به دادت برسه حسینsmilingsmilingsmilingsmiling
سلام
بله قربونتون برم خیلی جالب بود این حرفا یعنی چی کلا من متوجه نشدم من میگم اصلا ازدواج کردن غلط شما مراسم و تشریح می کنی مراسم نداره که برای مردا یا برای من که این طوریه اگه از کسی خوشم بیاد بهش میگم که می خوام زنم بشی یا میگه میشم یا میگه نمیشم بحث سر این موضوع نیست من میگم ازدواج اشتباه کلا من اینو میگم بخاطر پول و این حرفام نمی گم حالا پروانه خانم خوب بلاخره خانمن دیگه این حرفا براشون مهم و حرفشونو از زبون مردم می زنن یه بحث دیگه است من میگم آقا اگه خدای نکرده زن گرفتی قید خوشی یو خند رو بزن من ابنو میگم می خوام بچها بدونن چشم بسته خودشونو تو دردسر نندازن این حرف من روشن گری کردن خوب بلا خره اینا کم سنو سالن باید راهنمای شون کرد وگرنه خودشونو دستی دستی بد بخت میکنن بخاطره یه زن خوب تو حرفای قبلیم بخشی از دردو دلای مردای زن دار بودکه گفتم از این مستند تر من نمیدونم چیه پروانه خانم بگن من سند محکم تر بیارم یا اصلا جیگر خون شده آقایونو براشون بیارم شاید راضی شدن آقا آخر این حرفا اینکه زن آدمو بدبخت میکنه باز به حرفای مردای زن دار استناد میکنم گوش کنید

عشق یعنی زیر باران ترشدن
زن گرفتن بی نهایت خر شدن
زندگی بی زن نباشد جز خوشی
زن گرفتی باش فکر خود کشی

حالا ممکن پروانه خانم بگن پس این همه ازدواج چیه خوب من اینم ازشون پرسیدم جوابشون اینه که میگن

زن گرفتن هست فرمان خدا (ای ای چی بگم )
ورنه مرد و این خریت ها کجا (این حقیقت این واقعیت تلخ بله بله )

دیگه من نمیدونم چی بگم من فقط حقیقتو میگم همین
فعلا

(2012/07/22, 09:58 PM)حسین ms نوشته است: سلام
بله قربونتون برم خیلی جالب بود این حرفا یعنی چی کلا من متوجه نشدم من میگم اصلا ازدواج کردن غلط شما مراسم و تشریح می کنی مراسم نداره که برای مردا یا برای من که این طوریه اگه از کسی خوشم بیاد بهش میگم که می خوام زنم بشی یا میگه میشم یا میگه نمیشم بحث سر این موضوع نیست من میگم ازدواج اشتباه کلا من اینو میگم بخاطر پول و این حرفام نمی گم حالا پروانه خانم خوب بلاخره خانمن دیگه این حرفا براشون مهم و حرفشونو از زبون مردم می زنن یه بحث دیگه است من میگم آقا اگه خدای نکرده زن گرفتی قید خوشی یو خند رو بزن من ابنو میگم می خوام بچها بدونن چشم بسته خودشونو تو دردسر نندازن این حرف من روشن گری کردن خوب بلا خره اینا کم سنو سالن باید راهنمای شون کرد وگرنه خودشونو دستی دستی بد بخت میکنن بخاطره یه زن خوب تو حرفای قبلیم بخشی از دردو دلای مردای زن دار بودکه گفتم از این مستند تر من نمیدونم چیه پروانه خانم بگن من سند محکم تر بیارم یا اصلا جیگر خون شده آقایونو براشون بیارم شاید راضی شدن آقا آخر این حرفا اینکه زن آدمو بدبخت میکنه باز به حرفای مردای زن دار استناد میکنم گوش کنید

عشق یعنی زیر باران ترشدن
زن گرفتن بی نهایت خر شدن
زندگی بی زن نباشد جز خوشی
زن گرفتی باش فکر خود کشی

حالا ممکن پروانه خانم بگن پس این همه ازدواج چیه خوب من اینم ازشون پرسیدم جوابشون اینه که میگن

زن گرفتن هست فرمان خدا (ای ای چی بگم )
ورنه مرد و این خریت ها کجا (این حقیقت این واقعیت تلخ بله بله )

دیگه من نمیدونم چی بگم من فقط حقیقتو میگم همین
فعلا
آقای حسین که ننوشتین چند سالتونه این کوله بار تجربتون رو تو یه پست خالی نکنید حیف میشه هاااااconfused

ازدواج حق مسلم همه هسـتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ هیچ کس هم نمیتونه بگه ...یت !
مگه بیماری و مشکل فقط ام اسه که غولش کردین؛یه مقدار دقت کنین میبینین همه ی آدما به نوعی درگیر مشکلی هستن،منو شما هم درگیر ام اس!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : blue sky , ehsan 10054 , hilda
باپاییز کاملا موافقم
همه ادما اعصاب ندارن و مشکلی دارن ما ام اس داریم
خاص هستیم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , paeeze
نميدونم با اين همه مشكلاتي كه آدم سالم دارن ما msيي ها ميتونيم ازدواج كنيمHuh
...
 تشکر شده توسط : paeeze
اقا حسين من تشريح ازدواج و برا شما نكرده بودم فقط قسمت اخر حرف با شما بود كه كاملا مشخص بود چون نوشته بودمangry2
من گفتم شما دليل شخصي خودتون و توجيه كنيد تا بفميم علت منفي ديدگاه شما درباره ازدواج بخاطر چي هستش نه حرف مردم ادم دهن بين به درد زندگي نميخوره مخصوصا در مورد تشكيل زندگي لطفا عقايد شخصي خودتون و تلقين نكنيد چون بهتره هركس خودش براي زندگيش تصميم بگيره خوب مشخصه كسي كه خوشبخته ميگه ازدواج خوبه و كسي كه با معيار اشتباه تشكيل زندگي داده يا هنر زندگي كردن مشترك و بلد نيست و در خانواده خودش مشكلات داشته و ازدواج و خوب متوجه نشده زندگي خوبي نداره و پشيمونه و اگه نظرش و بپرسيم ميگه قدر مجرديتون و بدونيد پس براي پيشگيري از ازدواجهاي ناموفق و براي ترويج تشكيل خانواده و جلوگيري از فساد در جامعه بهترين راه كار بالا بردن اطلاعات شخصي ادمه و هوشيار كردنشون هستش مشكل ازدواج بچه هاي ام اس هم اصلا جدي نيست چون در درجه اول معيارها مهم هستش ادمهايي كه بيمار نيستن چرا تو ازدواج موندن پس دوستان خوبم بهتره فقط و فقط به ام اس فكر نكنن...
بر حسب روانشناسي و روحيات و خلقيات انسانها به عشق و شريك و ارامش نيازمندن و ازدواج حق مسلم و طبيعي هر كسي هست حرف خدا نميتونه بر عليه ادمها باشه خدا بهتر از هر كس انسان و ظرفيت هاش و ميشناسه و تشكيل خانواده رو خواستاره
ممنونم لطفا اين بحثها رو جنگ بين من و اقا حسين تصور نكنيد بلكه ممنون ميشم متاهل ها و با تجربه هاي سايت هم در اين بحثها كمك كنن.....
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , hilda
ای خداااااااااlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مردم از خندهconfusedconfused
یدور دیگه چیزی که حسین نوشته رو بخونیدSmile (16)Smile (16)

همه رو گذاشتی سرکار هاااااااا حسینwink2wink2wink2

كاش مال همه شيرين باشه و بمونهangry3angry3angry3angry3angry3sad
فقط برای همه دعا کنید
چرا این همه پسر کمه؟؟؟؟؟؟؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
پسر زياده دختره خوب واسه ازدواج كمه
فقط برای همه دعا کنید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 237
  • 238
  • 239(current)
  • 240
  • 241
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,254 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,891 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,550 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,401 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,126 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
10 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست