•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 236
  • 237
  • 238(current)
  • 239
  • 240
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
دیگه بابا این فیلما رو نداره... ازدواج نکردن یه چیز مسخرست...ادم از تنهائی میپوسه...ولی به شرط:
1-در امد و پول کافی و مناسب داشته باشین
2-طرفتو عاشقانه دوست داشته باشی....
اگر این دو شرط رو داری دیگه بحث نداره برو زن بگیر
ام اس و ناتوان میشم و نمیدونم زلفت کجه و دماغت راسته بهانست....میخوای یا علی نمیخوای هم تو رو بخیر اونو به سلامت
البته خانما هم باید یه سری شرایط داشته باشن...که به من ربطی نداره...حوصله دعوا ندارم....
الان فقط مخاطبم طرف مذکر بود...
چرا من انقدر شاکیم؟چته سروش؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeeze , nazaninamiri70 , نگار1353 , melody , hilda
(2012/07/20, 05:13 PM)sooorooosh نوشته است: دیگه بابا این فیلما رو نداره... ازدواج نکردن یه چیز مسخرست...ادم از تنهائی میپوسه...ولی به شرط:
1-در امد و پول کافی و مناسب داشته باشین
2-طرفتو عاشقانه دوست داشته باشی....

چرا من انقدر شاکیم؟چته سروش؟

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

سروش خوبه حضوری ازت نپرسید ,یه فصل کتک هم میزدیconfusedlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh
سلام icon_question
باز من اي خدا يكي جلو منو بگيره ول كن نميشم ها چه حوصله اي دارم منconfused
اول از همه عرض كنم بابا جداي از ام اس اصلا الان كو كسي كه فكر تشكيل زندگي باشه confused2مگه اينكه دل شير خورده باشهconfused
عشق هم باشه جلو اينهمه تشريفات و خرج و مخارج دووم نمياره هي اين دست و اوندست ميكنه تا تبديل به نفرت ميشه يا پشيموني و دل سرديangry2
مشكل و بايد از ريشه برسي كرد بهتره اول همه يكي برا زندگي انتخاب كنن يكي و به دلشون راه بدن بعد براي ازدواج بحث كنن و بگن چي لازمه چي لازم نيست چون تا كسي مد نظرنيست همش حرفه اگه نشستيد و منتظر هستيد يكي بياد خواستگاريتون(شما خانومها)يا منتظريديكي دلتون و ببره(شما اقايون) داريد عمرتون و تلف ميكنيد و با سرنوشت خودتون بازي ميكنيددرواقع اجازه ميديد شما رو انتخاب كنن و كاملا بي اختيار و انتخاب هستيدهمگي سن و سالي ازمون گذشته و عاقل و فهيم هستيم بهتربر حسب معيارهامون با كسي كه بظاهرمناسب ماست وارد گفتگو بشيم و بگرديم تا شخص مناسب خودمون و پيدا كنيم چون انتخاب درست و تفاهم ها و نقاط مشترك باعث عشق ميشه امااول عشق باعث ايجاد نقاط مشترك و تفاهم نميشه(نزنيدم ها)شايد عشق در ابتدا زيبا باشه و ادمها بخوان تظاهر كنن كه تفاهم دارن اما خيلي زود اين تظاهر از بين ميره و تفاوتها اشكار ميشن و اختلاف پيش مياد(متاسفانه)
چيزي كه مشكل همه هست و ام اس و غير ام اس نداره مشكلات اوليه برا ازدواجه و اونم خرج و مخارج اقدامات اوليه است چرا بايد بجاي اينكه داشته هامون و رو هم بذاريم و يه زندگي شروع كنيم بايد فكر خرج هاي حاشيه اي و حرف مردم باشيم؟؟؟پس دنبال كسي نباشيم كه عاشقمون ميشه يا عاشقمون ميكنه پي كسي باشيم كه مثل ما فكر ميكنه و مثل ما به دنيا نگاه ميكنه اونوقت هست كه ميبينيد عشق يعني ارامش همين و بسlove28love28love28
اقاحسين عزيزنظرات شما محترم هستش اما نه تنها شما بلكه همه دوستان بهتره نظرشون و چه منفي چه مثبت با دليل يا تجربه اي كه داشتن بگن تا راجع بهش بحث بشه يا بشه نظر و تغييرش دادTongueيا درك كردwink2
ممنون
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : paeeze
دقیقاagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

باید دنبال یکی مثل خودمون باشیم(ام اس رو نمیگم-منظورم طرز فکره)

به قول حاج آقا دهنوی هم کفوTongue

خب من از شنبه میگردم یکی هم کفووووووو پیدا میکنمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

تشکر شده توسط : ثریا , پروانه , kiyarash , sooorooosh
به به به به!!!Smile (16)wink2Smile (16)
پس دوباره حسین باید بره بالا منبر!!!!!!laughing3laughing3laughing3

تشکر شده توسط : حسین ms
(2012/07/22, 04:11 PM)naazanin نوشته است: به به به به!!!Smile (16)wink2Smile (16)
پس دوباره حسین باید بره بالا منبر!!!!!!laughing3laughing3laughing3

منبر لازم نیست اینجا از شنبه به صورت خودجوش میرن دنبال ازدوااااااااااااجwink2
sign0014.gif......laughing3

اینم جدیده خوبه
mscenter

تشکر شده توسط : ثریا
چرا شنبه؟HuhHuhHuhHuh
قضیه چیه؟Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
 تشکر شده توسط : حسین ms
در كار خير حاجت هيچ استخاره نيست شما از همين امروز استين بالا بزن اما مواظب باش هااااا فردا نگي اين منو اغفال كردlaughing3evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
اقا حسين با من نميتونه همين جوري بره بالا منبر مگه از رو جنازه من رد بشه(عمرا)wink2fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
آخی!!!!!بیچاره حسین!!!روحشم خبر نداره که من و تو داریم پشت سرش غیبت میکنیم!!!!!Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
من هنوز جوجم!!زوده قاطی مرغا شمwink2wink2wink2Smile (16)Smile (16)Smile (16)
شما رهبر این حزب شوwink2wink2wink2
برو ببینم چیکار میکنی!!!!
agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : پروانه
(2012/07/22, 04:44 PM)naazanin نوشته است: آخی!!!!!بیچاره حسین!!!روحشم خبر نداره که من و تو داریم پشت سرش غیبت میکنیم!!!!!Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
من هنوز جوجم!!زوده قاطی مرغا شمwink2wink2wink2Smile (16)Smile (16)Smile (16)
شما رهبر این حزب شوwink2wink2wink2
برو ببینم چیکار میکنی!!!!
agreement2agreement2agreement2

[size=medium]غيبت نميكنيم بابا داريم باهاش وارد مذاكره ميشيم اونم صلح اميزمن تا اينجا همه رو سر و سامون ندم ول كن نيستمlaughing3
همچينم جوجو نيستي عزيزم از الان يادبگير تا بوقتش سرت بي كلاه نمونهevilgrin0039.gif
تا وقتي بچه ات زبون وا كرد نگه خدا بيامرز مامانمlaughing3
رهبر؟؟confused2نه بابا من از عهده اين ملت بر نميام اينها ام اس و از پا در اوردن من كه هيچagreement2
اما بهرحال شماها حمايتم كنيد اتحاد مهمهwink2[/size]
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : paeeze

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 236
  • 237
  • 238(current)
  • 239
  • 240
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,710 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,746 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,108 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
38 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست