•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 233
  • 234
  • 235(current)
  • 236
  • 237
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/07/08, 12:52 AM)شیرین نوشته است: باشه بابا........................قبووووووووووووووووووووول...
ماها نه ازدواج میکنیم نه بچه دار میشیم....
حالا لازم نیس هر روز بیایین بزنین تو سرمون که مریضیم...............
خودمون میدونیم مریضیم...................
خیالتون راحت................
تا آخر عمرمون همین جایی که الان هستیم خواهیم بود..............
فقط ترو خدا بسه دیگههههههههههههههههههههههههههههه...

شیرین عزیزم؟
چیه قشنگم؟

بحثه من درمورده انتخاب همسره .....

خواستم بدونم ملاک ازدواج خیلی ها ثروته یا خوده فرد (عشق حقیقی)؟

خوب خیلی ها عشق رو به ثروت میفروشن و برعکس...

وگرنه کسی اصلا درمورده ام اس بودن فرد یا نبودنش حرفی نزد؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
طلا جووونی...............مهربونم...منظور من یو نیستی نازم...
یه چند قدم بری بالاتر از نظر خودت میبینی چی اااااااااااااااااااااااااا میگن راجع به اینکه ما همه مون محکوم شدیم به تنهایی تا ابد..............
دلم میگیره اینارو میبینم................منظورم یو نیستی عسلم...............
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : شهرزاد , chipchip , niloufar , sooorooosh , roya-n
ابجی گاهی اوقات این نا امیدیتون میره رو نرو ماها ممکنه کفر بگیما.
تورو خدا امید داشته باشین.
در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است
یه چیزی تو این مایه ها................................
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : شهرزاد
چرا شلوغ شد یهویی...ینی شلوغ کردین یهویی...شیرینم چرا داغ کردی؟
فدات شم مگه ماها با وجود ام اس ازداج نکردیم؟همه ماها هم شرایط مثل شما رو داشتیم و الان داریم زندگیمونو میکنیم حتی خیلی آروم تر از قبل...بی دغدغه و ...
اونی که لایق باشه میتونه ام اس رو براتون کمرنگ کنه حتی.
منم یکی بودم مث همه ی شما ولی الان 4 ساله که متاهلم با وجود ام اس...روز به روز هم خوشبخت تریم خدا رو شکر...مشکل هست نه که نیست ولی همه حل میشه.سخت نگیرین.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , roya-n , ورپریده
دوباره سلام! مثل اینکه بعضی ها منظورمو خوب نفهمیدند! اولاً ام اس تو هر فردی امکان داره به شکلهای مختلفی خودشو نشون بده، به این خاطر لقب هزار چهره رو از همون اوائل بهش دادند. بعد هم من هیچوقت نگفتم کسی که ام اس داره نباید ازدواج کنه!اتفاقاً برعکس! قبول کنین که ما شرایط خاصی داریم! فقط گفتم باید مراقب باشیم! اینجا هست فردی رو که برای زندگی آیندمون انتخاب میکنیم خیلی مهمه! عشق و ثروت اینجا خودشونو نشون میدن! صد در صد جواب این عزیزمون عشق هست.
جاده ی زندگی نباید صاف و مستقیم باشه وگرنه خوابمون میگیره، دست انداز ها نعمتند.
ازدواج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
سلام......یکی از همین شماها منو دیوونه کرده....ام اس...ام اس...ام اس.....کشتین خودتونو...بسهههههههههه....مگه نمیگین ازدواج نکنیم بهتره طرف مقابلمونو زجر میدیم...آقا جان همون مدتی که میگین سالم وشادابین برای اون بسه...بخدا بسه..من حاضرم 1سال با کسی که دوستش دارم باشم هر ثانیه کنارش باشم.اما بخاطر این بیماری از هم دور نشیم....مگه ماها که سالمیم از ثانیه بعدزندگیمون خبر داریم که شماها همش دارین اونو به رخمون میکشین....از بس باهاش کلنجار رفتم که برام بی ارزشه این ام اسه کوفتی...به خرجش نمیره...تهدیدم کرده میره خارج میمونه...منم همین روزا غم باد میگیرمsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sadsadsadsadsad
 تشکر شده توسط : شيدا رها , ارزو , gilane
(2012/07/08, 11:22 PM)27bahar نوشته است: سلام......یکی از همین شماها منو دیوونه کرده....ام اس...ام اس...ام اس.....کشتین خودتونو...بسهههههههههه....مگه نمیگین ازدواج نکنیم بهتره طرف مقابلمونو زجر میدیم...آقا جان همون مدتی که میگین سالم وشادابین برای اون بسه...بخدا بسه..من حاضرم 1سال با کسی که دوستش دارم باشم هر ثانیه کنارش باشم.اما بخاطر این بیماری از هم دور نشیم....مگه ماها که سالمیم از ثانیه بعدزندگیمون خبر داریم که شماها همش دارین اونو به رخمون میکشین....از بس باهاش کلنجار رفتم که برام بی ارزشه این ام اسه کوفتی...به خرجش نمیره...تهدیدم کرده میره خارج میمونه...منم همین روزا غم باد میگیرمsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sadsadsadsadsad

عزیزم بهار جون آروم باش خانمم

یکم با آرامش(کشتین خودتونو اصلا قشنگ نیست)
چیزی نشده ..خوب به ایشون هم حق بدید هنوز تو شوکه به اصطلاح بعد دوران نقاحته
راستش ام اس چیزی رو به کسی تحمیل نمیکنه عزیزم ما از دیدگاه فرده ام اس صحبت میکنیم شما هم از دیدگاه فرد سالم گرچه ما سالمیم ولی عقاید متفاوته.....
یه چیزی بگم که کشم پیدا نکنه

دید دیده ترحمه

بچه های جامعه ام اس میگن(حتی فرده مورد نظره شما)
که ما باید فرد رو انتخاب کنیم و یا مثل خیلی ها به دور از ترحم انتخاب بشیم
نه اینکه بگن ام اس داره و انتخابش کردیم (فقط کافیه کمی رو این جمله فکر بشه)
 تشکر شده توسط : فرناز , sooorooosh , ابراهیم , amirfarhag , ورپریده , شیرین
شهرزاد خانوم.....دقیقا مشکل من همین دیدگاهاست...دیدگاهی که شما میگی ...فرد سالم!!!فرد ام اسی!!!!!......................همین دیدگاهه که شما همه کارای اطرافیان من جمله عشق زندگیتونو ترحم میبینین......
 تشکر شده توسط : شهرزاد
(2012/07/09, 10:04 PM)27bahar نوشته است: شهرزاد خانوم.....دقیقا مشکل من همین دیدگاهاست...دیدگاهی که شما میگی ...فرد سالم!!!فرد ام اسی!!!!!......................همین دیدگاهه که شما همه کارای اطرافیان من جمله عشق زندگیتونو ترحم میبینین......

عزیزم باید بهشون بگی که با شما هیچ فرقی نداره شخصه مورده نظره شما فکر میکنه الان یک دیوار بین شما و ایشان کشیدن و شما ایشون رو از دیده دیگه انتخاب کردید در حالیکه باید بهش ثابت کنید که اون رو از ته دل انتخاب کردی نه به خاطره ام اسش
البته میدونم شما از ته دل هستید ولی من خودم رو میزارم جای طرف مقابل شما از شما انتظار دارم که بهم ثابت کنید منو برای خودم میخواهید(امیدوارم یه وقت ناراحت نشید)

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 233
  • 234
  • 235(current)
  • 236
  • 237
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,196 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,750 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,432 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,881 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست