•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 172
  • 173
  • 174(current)
  • 175
  • 176
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
دکتر من ماه هست45دقیقه معاینه میکند و به حرفات گوش میده
وقتی داخل اتاقش میرم بلند میشه وقتی خارج میشم بلند میشه
اوایل بیماری ویزیتمو پس میدادهرچی میگفتیم قبول نمیکرد
واقعا انسان هس درضمن خیلی مومن هس. از رو لباس فضار میگیرد بادقت معاینه میکند و شرح حال مینویسد
همیشه دعاش میکنم
همه جور دکتر هست
درپاسخ به دوست عزیزم

ولی ازدواج مثل هندوانست واسه این میترسم کال باشد
یا من کال باشم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : zenith , ساغر
45 دقیقه icon_cry

چیکار میکنه یعنی چطوری معاینه میکنه ؟ مال من اگه بخواد معاینه بکنه همش 3 دقیقه نمیشه یه چکش و بلند شو همین
ولی دکتر خوبیه evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : blue sky
(2012/02/24, 02:44 PM)TootFarangi نوشته است: منظورتون طلاق هست ؟ Rolleyes

آره angry3 (من از بچگی دیکتم تعطیل بود!! )
 تشکر شده توسط : marmar
(2009/07/16, 08:47 AM)مه ســـا نوشته است: راست ميگيد اگه كسي اينقدر سطحي باشه كه فقط به خاطر يك اسم تو رو تنها بزاره و بره همون بهتر كه هيچ وقت پاشو تو زندگيت نزاره.

سلام من با اين حرفت خيلي خيلي خيلي موافقم اما اونها هم بايد بدونن ما هم دل داريم
خدایا! راهی نمیبینم،آینده پنهان است،اما مهم نیست!!!همین کافیست که تو راه رامیبینی و من تو راlove51
 تشکر شده توسط : چکاوک , blue sky
(2012/02/27, 11:25 AM)zenith نوشته است: درمورد پاک شدن پستهاتون حق با پروانه جونه
برای اینکه ما اینجارو داشته باشیم مجبوریم یه چیزهایی رو رعایت کنیمicon_questionicon_question
درمورد دکترهاهم قبول دارم بعضی ها یا شایدهم خیلی ها همینن که میگید اما همه اینجوری نیستن
من اهواز که بودم جدأ دکترم فقط به این فکر بودکه مریض بیشتری ببینه و حال روحی مریضشم اصلأ براش مهم نبود
تا حدی که همیشه دوتا دوتا مریض میره توی اتاق دکتر
اما اینجا اصلأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأ
دکتر صحراییان خیییییییییییییییییییییییییلی خوبن
یه انسان واقعی هستن
حتی اگه مریضشون نیاز داشته باشن شده نیم ساعت هم باهاش حرف میزنن در عوض تا 11 شب به بعد هم شده مریضهاشونو میبینن
به چشم دیدم که میگم

همیشه توی زندگی همه جور آدمی درهر شغلی پیدا میشه
اما چون همه از دکترها انتظار دارن و من حق میدم سهل انگاری هاشون بیشتر توی چشم میاد

به خودم میگم که کسی ناراحت نشه
امیدوارم خدا هرکسی رو به جایی برسونه که اول قدر جایگاه و وظیفه شو در قبال شغلش بدونه

در مورد بچه های این سایت اکثرأ قلبشون خیلی خیلی مهربونه
میگم اکثرأ چون تا حالا اکثر اونایی که شناختم همین جوری بودن
چون دردمون یکی هستش هم دیگه رو خوب میفهمیم
و هرچند ام اس برای زندگی خیلی هامون خوب بوده و به خوب زندگی کردنمون کمک میکنه اما خب یه جاهایی تو زندگی بخاطرش دردمون میاد که همون باعث میشه قلبمون صیقل بخوره و صاف بشه

قدر قلبتونو بدونیدو نذاریدانقدر راحت دلخور بشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
بله بله !!! یعنی کشته مرده اینجور سایت ها هستم!!! که فقط باید بیایم بگیم همه چی خوبه که خدایی نکرده زبونم لال مسدودش نکنن!!! اگه اینجوریه کث دیگه نمیام!!! اصلا چرا باید امد اینجا!!! واقعا متاسفم برای خودمون که اینجا هم نمیتونیم در رابطه وضعیتمون نمیتونیم حرف بزنیم !!! فقط موقعی حرفمون و میخونند و پاک نمیکنند که بگیم پام ی حسه جشمم تار میبینه و...!!! که بقیه بیان بگن اخی خوب میشی . خودتو ناراحت نکن و یه سری دلداری الکی!!! پس ما خودمونم نمی خواهیم که یکی حرفمونم بشنوه و دوست داریم که وقتی از کار افتادیم بشینیم برای هم غصه بخوریم!!!
سلامicon_question
باید بگم بهترین راه تو این زمونه درد و دل کردن با نزدیکترین و عزیزترین و مطمین ترین افراد هستش که دوستتون داشته باشن و سنگ صبورتون باشن و متعلق به خودتون اینجا خیلی ها عضو هستن و فقط متعلق به یه نفر نیست که بیخیال همه راحت حرف زدagreement2
نه قرار نیست بگیم اخ پام اخ چشمم اگه نگاه کنید میبینید که برای همه احساسات ما یه تایپیک جدا گزاشتن تا راحت باشیم اینجا هم تایپیک ازدواجه
همه ما خوب میدونیم که هر جایی مقررات خودش و داره زمان مدرسه رفتن ها یادتونه که تو کلاس و خونه متفاوت بودیم شما اقا مهدی اول فکرهای منفی و از خودتون دور کنید و بدونید یه ظرف تا ظمانیکه پر هستش نمیشه دوباره پرش کرد شما دلتون و خالی کنید تا بشه پر خوبی ها کرد
ادمها گاهی حتی از عزیزانشون میرنجن چه برسه به غریبه هااا با دنیا کنار نیاییم دنیا با ما کنار نمیاد اگه شما از کسی و چیزی ناراحت هستید عزیزان مثل شما هستن که حاظرن دوست و سنگ صبور شما باشن فقط کافیه قدمی به سوی اونها بردارید ضرر نمیکنید
ببخشید من قصد نصیحت ندارم و ادعا هم نمیکنم خیلی میفهمم اما میخوام بگم اینجا هم خیلی شبیه همیم با ما به از این باش که با خلق جهانیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ساغر , ارزو , zenith , blue sky
منم دور ازدواج کردن رو خط قرمز کشیدم ....بایه نفر تیریپ ازدواج بودم ولی وقتی فهمید ام اس دارم رفت و پشت سرشم نگاه نکرد... تازه تیریپ مردونگی و جوونمردی برداشت و بهم نگفت که بخاطر بیماریم ترکم کرد فکر کرد من ....
 تشکر شده توسط : blue sky , # پریسا #
پروانه خانم مثل اینکه شما بد برداشت کردین!!! من اینجا صحبت از دکتر شده بود گفتم دکترها خوب متوجه نمیشن و بیشترشون به پول فکر میکنند!!! که به لطف دوستان حذف شد!!! در ضمن هیچ لزومی نمی بینم که بخوام بیام اینجا درد و دل کنم!!! شما هم فقط بیا اینجا تایپیکهای قشنگ و احساسی بزار تا بیان like کنند!!!!smilingsmiling
خدا کنه بیشترین امتیاز بیارین و برین جام جهانی!!! فقط اگه کاپ گرفتی بده منم باهبش 1 عکس بگیرم مهربون!!!
 تشکر شده توسط : پروانه
(2012/02/29, 12:38 AM)mehdi488 نوشته است: پروانه خانم مثل اینکه شما بد برداشت کردین!!! من اینجا صحبت از دکتر شده بود گفتم دکترها خوب متوجه نمیشن و بیشترشون به پول فکر میکنند!!! که به لطف دوستان حذف شد!!! در ضمن هیچ لزومی نمی بینم که بخوام بیام اینجا درد و دل کنم!!! شما هم فقط بیا اینجا تایپیکهای قشنگ و احساسی بزار تا بیان like کنند!!!!smilingsmiling
خدا کنه بیشترین امتیاز بیارین و برین جام جهانی!!! فقط اگه کاپ گرفتی بده منم باهبش 1 عکس بگیرم مهربون!!!

سلام خوب هستید.من کم ترین کاری که میتونم بکنم خوشحال کردن دوستهام و امید دادن بهشونه و اونها هم کمترین کارشون لایک زدن و خوشحال کردن منه فکر کنم عادلانه معامله میکنیم و نهایت ادب هستش
شما هم مختارید قاطی دریا بشید و یا کنارش بشینید و صفا کنیدicon_question
ممنونم که برا امتیاز بیشتردعام میکنید اگه برنده شدم حتما شما رو فراموش نمیکنم عکس نمیخواد بگیرید کاپ شما تو سینه تونه خوب برقش بنداز و بیا کنار همه تا یه عکس دسته جمعی بندازیمagreement2
اگه حرفها و نوشته هام ناراحتتون کرده ببخشید من فقط خواستم بگم شما هم یه دوست هستید و تو جبهه مخالف نیستیمicon_question
موفق باشیدicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : zenith , ارزو
(2012/02/29, 01:26 AM)mehdi488 نوشته است: چرا اصلا داریم سر یه موضوع بی خود ( دکترها ) خودمون و ناراحت میکنیم؟

دست شما درد نکنه
حالا دیگه دکترها بیخود شدن دیگه؟؟؟؟؟confusedconfusedconfused
شما با سایت و بچه ها آشتی کنیدicon_questionicon_questionicon_question
بیخیال
دکتر ها بیخود
غمی نیستwink2wink2wink2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : mehdi488 , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 172
  • 173
  • 174(current)
  • 175
  • 176
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,422 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,807 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست