•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 156
  • 157
  • 158(current)
  • 159
  • 160
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
اینم یه کتاب دیگه مثل اونای قبلیlove51love51love51

Ezdevaj (www.ncl.ir).jar
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , Saina , nosrati
اما من حقیقت رو گفتم اول به خودش و بعدش بهش وقت دادم وقتی خودش راضی شد به خانواده اش گفتم و به اونا فرصت دادم
بعدش همه راضی شدن
چون عشق والاتر از این حرفاست
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : احمدرضا , ساغر , TootFarangi , رضا محمدی ها , yummy , Saina , Ali 324 , Aynaz , zaynab
اقا ناصر قدر خانومتو بدون.wink2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : naser_m , رضا محمدی ها , blue sky
(2012/01/02, 02:02 PM)الهام61 نوشته است: من ام اس دارم 6سال بعد از ازدواج فهميدم يه بچه هم دارم شوهرم تركم كرد و رفت

الهام جان یعنی چی که تا فهمید ام اس داری ترکت کرد؟
منظورم اینه که خیلی ها ام اس دارند ولی مثل یه آدم معمولی بعضی وقتا هم بهتر از اون زندگی میکنند.
مشکل خاصی داشتی؟
گاهی اوقات هم ممکمنه جنس اختلافات از نوع دیگری باشه ولی ام اس فقط یه بهانه باشه و اصل موضوع ربطی به ام اس نداشته باشه.
بچه ات الان کجاس؟ پیش خودته یا پدرش؟

شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : i3aran , TootFarangi , رضا محمدی ها
متشكرم از پاسخهاتون
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , مهسا24
حاج میتیه نصیری گولاخ بحث ازدواج اینجاس بد از یه مدت طولانی یه سری زدم ببینم اوضا چه جوریاس
خوب در م.رئ الهام 61 چون کمکی با نظر پریا موافقم و نمیدونم جریان چیه حرف نمیزنم ولی اگه ییهو ول کرده رفته بدونه توضیحی خوب کار بدی کرده بدشم بابا حالا ازدواج نکنین چی میشه مگه درس بخونین برین سر کار برین دنیارو بگردینwink2
(2012/01/01, 02:00 AM)ارزو نوشته است: يه راهنمايي ميخوام؟؟؟؟؟؟
اگه يه خواستگار با ام اس كنار بياد و بگه كه خانوادم در جريان نباشند بايد قبول كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
8000 درصد به خانوادش بگو تو این قضیه شک نکن

گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : مهسا24
(2012/01/06, 09:54 PM)doght123 نوشته است: حاج میتیه نصیری گولاخ بحث ازدواج اینجاس بد از یه مدت طولانی یه سری زدم ببینم اوضا چه جوریاس
خوب در م.رئ الهام 61 چون کمکی با نظر پریا موافقم و نمیدونم جریان چیه حرف نمیزنم ولی اگه ییهو ول کرده رفته بدونه توضیحی خوب کار بدی کرده بدشم بابا حالا ازدواج نکنین چی میشه مگه درس بخونین برین سر کار برین دنیارو بگردینwink2
چون منم شبیه مشکل الهام 61 رو دارم به شما میگم: واقعا ممنون از جوابتون! angry
شما با این جواب صورت مسئله رو پاک کردید
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری
confused2Smile (52)icon_cryconfusedangry3sad2rolleyessadundecided2
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : seyyed reza
ازدواج شروع یک زندگی دیگر است باید در انتخاب خیلی دقت کرد زندکی اگه شیرین و لذت بخشه می تواند مصیبت بار و زجر کش هم باشه پس در انتخاب دقت کنیدconfused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
بنظر من خیلی مراثب باشید خیلی تو این دوره و زمونه ازدواج مثل یه گردو یا هندونه در بسته است خیلی باید مراقب باشید

وقتی این فیلم دختر افغانی رو دیدم که خانواده شوهرش و شوهرشو موهای سرشو رو کنده بودن ناخناشو کشیده بودن واقعا وحشت کردم پیش خودم میگم شاید این بیماری تلنگری برام بود به اینکه ازدواج رو بیخیال قدر خانواده رو بدون و در کنارشون خوشبخت باش همین و بس
من از همون اول که بیماری گرفتم قید ازدواج رو بکل زدم و الانم هم بدتر آخه ما روحیات و شرایطی داریم که با هر کسی سازگار نیست در نتیجه مراقب باشید هر کی زود قبول کرد و گفت مشکلی نیست دلیل نداره در اینده نزنه زیرش مواظب باشید همین و بس مواظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظب باشید Smile (16)
 تشکر شده توسط : blue sky

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 156
  • 157
  • 158(current)
  • 159
  • 160
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,252 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,885 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,546 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,394 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,125 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست