•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 145
  • 146
  • 147(current)
  • 148
  • 149
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خوبه خوشم اومد از این حرفت میدونی اینطوری میفهمی خواستگارت چند مرد حلاجه ؟ کسیکه اینطوری فکر میکنه نمیشه دیدش رو عوض کرد شاید بفهمه تو یکی از اون بیمارها هستی ولی فکرش رو نمیشه عوض کرد بهرحال خود مختاری برای زندگیت تصمیم بگیری و در مورد بقیه دوستانیکه به خواستگارشون در مورد ام اس گفتن و قبول کردن و الان عقد هستن من فکر میکنم این توافقی بوده یعنی بین خودشون دو نفر بوده و بین خانواده ها نبوده در صورتیکه اگر بین اونا بود عمرا بگن ما یه عروس ام اسی میخوایم و از این حرفا بهرحال بستگی به دید و فرهنگ هم داره evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : arezooo82
(2011/12/07, 01:26 PM)yas نوشته است: خوبه خوشم اومد از این حرفت میدونی اینطوری میفهمی خواستگارت چند مرد حلاجه ؟ کسیکه اینطوری فکر میکنه نمیشه دیدش رو عوض کرد شاید بفهمه تو یکی از اون بیمارها هستی ولی فکرش رو نمیشه عوض کرد بهرحال خود مختاری برای زندگیت تصمیم بگیری و در مورد بقیه دوستانیکه به خواستگارشون در مورد ام اس گفتن و قبول کردن و الان عقد هستن من فکر میکنم این توافقی بوده یعنی بین خودشون دو نفر بوده و بین خانواده ها نبوده در صورتیکه اگر بین اونا بود عمرا بگن ما یه عروس ام اسی میخوایم و از این حرفا بهرحال بستگی به دید و فرهنگ هم داره evilgrin0039.gif
آفرین!دقیقا..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : فرناز
سلام
دوستان عزيزم،مطمئن باشيد هر وقت وقتش بشه،اوني كه عاشقتون باشه و قدرتونو بدونه پيداش ميشه.نامزد منم يه پسر ماهه كه ام اس داره و از همون اوايل آشنايي (4 سال پيش)جريان بيماريشو بهم گفت،ولي من اونقدر خصوصيات خوب توش ديدم كه به نظرم بيماريش بي اهميت اومد.اونقدر دوسش دارم و بهش افتخار مي كنم كه گاهي حس مي مي كنم منه سالمه فوق ليسانس با فلان موقعيت و شرايط پيشش كمم.اونقدر بهش ايمان دارم كه مي دونم به همين زودي ها اين بيماري رو مغلوب مي كنه.شايد اگه اين بيماري رو نداشت،الان انقدر موفق نبود.اين فقط يه امتحانه واسه خودشو منو همه ي شماها.خدا رو شكر مي كنم كه با همچين فرشته اي آشنا شدم و مي تونم تو روزاي خوشي و ناخوشي زندگيش همراهش باشم.ام اس شايد يه بيماري جسمي باشه،ولي كساني كه اين بيماري رو دارن از بيشتر آدماي سالم موفقتر و با انگيزه ترو با اراده ترن!سلامتي جسمي مي تونه فقط يه معيار واسه انتخاب باشه،ولي وفتي طرفتون ابعاد والاي وجودتونو بشناسه،شخصيتتونو درك كنه،و عاشقتون باشه،تحت هر شرايطي آرزوش خواهد بود كه شريك زندگيتون بشه.
 تشکر شده توسط : ساغر , aylar , پویش , عمومهربان
(2011/12/07, 01:26 PM)yas نوشته است: خوبه خوشم اومد از این حرفت میدونی اینطوری میفهمی خواستگارت چند مرد حلاجه ؟ کسیکه اینطوری فکر میکنه نمیشه دیدش رو عوض کرد شاید بفهمه تو یکی از اون بیمارها هستی ولی فکرش رو نمیشه عوض کرد بهرحال خود مختاری برای زندگیت تصمیم بگیری و در مورد بقیه دوستانیکه به خواستگارشون در مورد ام اس گفتن و قبول کردن و الان عقد هستن من فکر میکنم این توافقی بوده یعنی بین خودشون دو نفر بوده و بین خانواده ها نبوده در صورتیکه اگر بین اونا بود عمرا بگن ما یه عروس ام اسی میخوایم و از این حرفا بهرحال بستگی به دید و فرهنگ هم داره evilgrin0039.gif

خب بايد به خانواده ها حق داد.شايد تا قبل ازين اگه 1نفر كه ام اس داره مي اومد خواستگاری خودم خونوادم فورا میگفتن نه
اماشايد دليلی نداشته باشه كه بقیه رو درگیر کنیم.خیلی چیزا ھستن که بين دونفر توافق ميشه ام اس هم ميتونه يكی از ھمونا باشه.
برای همه آرزوی خوشبختی وسعادت دارم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : aylar
بچه ها شما دوست داريد يا داشتيد قبل ازدوج MS داشتين يا بعدش ¿

من خودم بعدشو ترجيح ميدم

چون اونوقت ديگه این ليبل روت نيست ا
راحت اونی که دوست داریو انتخاب ميکنی
ولی قبلش خيلی محدوديتها مثله من برات درست ميشه
نه؟
هر دردی دوایی دارد
و
هر دوایی را نیز
دکتری تجویز می کند
برای درد دلم هایمان نزد بهترین دکتر متخصصش برویم
نه پیش مشتی دامپزشک ...
agreement2

[تصویر:  20538275566021382461.gif]
ازدواج کار سختیه خیلی تلاش باید کرد که موفق شد
اما از بردن از این بیماری راحتره چون این واقعا سخته
ازدوا ج با یک حامی باز با این بیماری مشکلاتی داره
باید خیلی بهتر بشی بعدangel
...
 تشکر شده توسط : seyyed reza , aylar , Hoda Tak
(2011/12/08, 11:36 AM)Hoda Tak نوشته است: بچه ها شما دوست داريد يا داشتيد قبل ازدوج MS داشتين يا بعدش ¿

من خودم بعدشو ترجيح ميدم

چون اونوقت ديگه این ليبل روت نيست ا
راحت اونی که دوست داریو انتخاب ميکنی
ولی قبلش خيلی محدوديتها مثله من برات درست ميشه
نه؟

نه اتفاقا.اگه قبلش باشه بهتره.اگه کسی ظرفیتش پایین باشه بشنوه ام اس داری میره.اما بعد از ازدواج اگه بفهمه و ظرفیتش پایین باشه چی ؟؟ضربه محکم تری میخوره آدم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : seyyed reza , Hoda Tak
(2011/12/09, 11:13 AM)arezooo82 نوشته است: نه اتفاقا.اگه قبلش باشه بهتره.اگه کسی ظرفیتش پایین باشه بشنوه ام اس داری میره.اما بعد از ازدواج اگه بفهمه و ظرفیتش پایین باشه چی ؟؟ضربه محکم تری میخوره آدم
من با نظر آرزو موافقم
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : Hoda Tak , arezooo82
درسته
زندگی میکنم حتی اگر بهترینهایم را از دست بدهم
چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگر برایم میسازد
بگذار هر آنچه از دست میرود برود
چون من چیزی را میخواهم که به التماس آلوده نباشد.
 تشکر شده توسط : seyyed reza
فقط بخواهیم تا طرفمون درک و شعور بالا داشته باشه قدر محبتهامونو قدر دوست داشتنو قدر انسان بودنو بفهمه
وگرنه واقعا چه فرقی باید بکنه برای یه ادم با فهم و شعور که همسرش ام اس داشته باشه یا یه مورده خیلی فجیع تر از نظر ما ادمهای کوته فکرconfused
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Hoda Tak , arezooo82

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 145
  • 146
  • 147(current)
  • 148
  • 149
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,739 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,426 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,830 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان