•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 130
  • 131
  • 132(current)
  • 133
  • 134
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2011/10/19, 07:12 AM)ساغر_س نوشته است: عجیب ترین حرف رو از شما شنیدمangry3angry3angry3.آخه ام اس که به بچه منتقل نمیشهconfusedconfusedconfusedاگه می خواین قید ازدواج رو بزنین یه دلیل منطقی با پایه علمی بیارینangry2angry2angry2
آخه تا کی می خواین به اینجور حرفا دامن بزنین؟؟؟؟؟
ما رسانه ها رو مقصر می دونیم واسه اینکه ام اس رو درست معرفی نکردن اما انگار بعضی هامون با حرفهای نسنجیده ،بیشتر داریم اوضاع رو خراب میکنیم.
شما چند تا بیمار ام اسی رو دیدی که بچشون هم مبتلا باشه که این چیزا رو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
تو رو خدابه خاطر زندگی خودمون هم که شده سنجیده تر حرف بزنیمDodgy
ممنون ببین عزیزم طبق آخرین دستاوردهای علمی احتمال ام اس داشتن بچه ایی که یکی از والدین ( مخصوصا پدر) ام اس دارن بیشتر از حالت والدین بدون ام اس است تازه اگر هردو والدین ام اس داشته باشن بازم احتمال بیشتر میشه . اگه فکرت رو درگیر کردم ببخشید ولی صحت داره . از دکترت بپرس . فکر کنم تو کتاب merrite ( کتاب معرفی شده در فوق تخصص نورولوژیست ها) جدول احتمالات انتقال ژن های غیرطبیعی از والدین به بچه ها باشه . در ضمن هر چی تعداد بچه ها بیشتر بشه احتمال ابتلا در بچه های کوچکتر کمتر میشه .confused2
(2011/10/19, 08:01 AM)doght123 نوشته است: ساغر جان چرا میشه من خودم ام اسم ارثیه مادرمم داره و احتمال انتقال ارثی هم 10 تا 20 درصد هست ولی با این حالم این اصلا دلیل قانع کننده ای واسه ازدواج کردن نیست خوب داداش خیلی میترسی یه بچه بیار بزرگ کن کلیم ثواب داره تازه
برای آوردن بچه هم اقدام کردم پاسخ این بود :
اولا چون مجردی محاله
دوماَ اگر متاهل هم باشی باید حتما بخشی از داراییت رو به نام بچه کنی که منظور خونه یا زمین و اگه یکی از این دو رو نداشته باشی میگن هم متشکریم هم متاسفیم ، با این قانون مسخره بچه ها رو از داشتن پدر و مادر محروم میکنن . جالبه پچه هایی هستن با پدر و مادر اصلی خودشون ولی والدین شون هیچ چیز واسه به نام کردن ندارن خیلی هم خوشبخت هستن . من نمیدونم این دیگه چه قانونیه
چه عرض کنم واللهconfused2confused2confused2confused2confused2
منکه در هر صورت سه تا بچه می خوام:N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
دوتا پسر و یه دختر هم واسه عصای پیریم اسماشونم :کیان و نریمان ونهال(البته بعد ازینکه باباشونو پیدا کردم)laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : Aynaz , Hegan
بچها بحثتون قشنگه ولی با کوتاه اومدن 1طرف هم نیست که تموم بشه.بنظرم هرکدام چیزهایی تضادهم شنیدیدوپس تصمیمگیری سخته براتون.من خودم با مشورت دکترم بچه دارشدم. هیییییییییچ مشکلی هم نداشتم.اون درصد ریسک که میگید درسته ولی کمه.منطق اینه ما کدوممون از خانواده به ارث بردیم؟پس هیچ چیز دلیل نمیشه.اگر فکرمیکنید اشتباه ازدواج نکید اگر احساس میکنید باازدواج روحیتون بهتر میشه بجنبید ماراهم دعوت کنیدicon_questionicon_questionagreement2agreement2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : بابک57 , ساغر , ارزو
آقابابک حرف شماازنظر علمی صحیحه ولی هیچ فکرکردید که این احتمالات در افراد سالم هم وجوددارهconfused2confused2اما درمورد بیماری ام اس خیلی هم نگران کننده نیست،برای همین در بسیاری از بیماریها از نظر قانونی برای ازدواج منع وجوددارد اما در بیماری ام اس اینگونه نیست؛پس برخداوندتوکل نما برای ازدواج که سنت پیامبر ودستور الهی وآرامش دهنده آدمی است اقدام نماsmilingsmilingsmilingامیدوارم که به زودی همسفری مناسب را یافته وزندگی شیرینی داشته باشیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : بابک57 , ساغر , ارزو
(2011/10/20, 12:09 AM)فرناز نوشته است: بچها بحثتون قشنگه ولی با کوتاه اومدن 1طرف هم نیست که تموم بشه.بنظرم هرکدام چیزهایی تضادهم شنیدیدوپس تصمیمگیری سخته براتون.من خودم با مشورت دکترم بچه دارشدم. هیییییییییچ مشکلی هم نداشتم.اون درصد ریسک که میگید درسته ولی کمه.منطق اینه ما کدوممون از خانواده به ارث بردیم؟پس هیچ چیز دلیل نمیشه.اگر فکرمیکنید اشتباه ازدواج نکید اگر احساس میکنید باازدواج روحیتون بهتر میشه بجنبید ماراهم دعوت کنیدicon_questionicon_questionagreement2agreement2
فرنازخانوم سلام حرف شما متین اما من غیر از شنیدن بر اساس تحقیقات علمی در این مورد نظرمو گفتم . دکتر منم میگه هم ازدواج کن هم بچه دار شو ولی خودم نظرم چیز دیگه ای است . البته هنوز عاشق نشدم و نیمه گمشدم پیداش نیست شاید اگر عاشق بشم همه این احتمال ها صفر بشن یا اصلاَ نابود بشن . نمیدونم چو فردا شود فکر فردا کنیم icon_biggrinicon_biggrin

(2011/10/19, 10:20 PM)ساغر_س نوشته است: چه عرض کنم واللهconfused2confused2confused2confused2confused2
منکه در هر صورت سه تا بچه می خوام:N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
دوتا پسر و یه دختر هم واسه عصای پیریم اسماشونم :کیان و نریمان ونهال(البته بعد ازینکه باباشونو پیدا کردم)laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
امیدوارم امیدوارم این اتفاق زودتر بیوفته پیدا شدن با با یی رو میگم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : ساغر
پس خداراشکرمشکل اصلی عدم وجودهمراههangry2angry2angry2که این هم قابل حله smilingsmilingsmilingامیدوارم به زودی این مشکلتون هم حل بشهicon_biggrinicon_biggrinخوشبخت باشیدsmilingsmiling
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

شاید این مطلب واسه دوستانی که تصمیم ازدواج دارن مفید باشه مخصوصاً خودمwink2

چه وقت می توان ازدواج پایداری کرد ؟؟؟

دانایی را پرسیدند: چه وقت برای ازدواج پایدار مناسب است؟ دانا گفت: زمانی که شخص توانا شود!!!
پرسیدند: توانا از لحاظ مالی؟ جواب داد: نه!
گفتند: توانا از لحاظ جسمی؟ گفت: نه!
پرسیدند: توانا از لحاظ فکری؟ ... جواب داد: نه!
پرسیدند: خود بگو که مارا در این امر دیگر چیزی نیست!
دانا گفت: زمانی یک شخص می تواند ازدواج پایدار نماید که اگر تا دیروز نانی را به تنهایی میخورده,امروز بتواند آن را با دیگری نصف نماید بدون آنکه اندکی از این مسئله ناراحت گردد !!!
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : fireboud , ساغر , رامين , سـاناز , TootFarangi , Ali 324 , ارزو , Saina , شهرزاد
آقایونی که تصمیم دارن ازدواج کنن بخونن و لطف کنن به افرادی که در شرف ازدواج هستن این مطلب رو بگن.
به امید داشتن زندگی ای شیرین برای شما ...
مکارم اخلاق : سفارشهای پیامبر(ص) به علی(ع)
رسول خدا(ص) به علی (ع) فرمود : چون عروس به خانه ی تو درآید,کفش های او رادرآور و پاهایش را بشوی و جلوی در خانه ات را آب بپاش. با این عمل خداوند هفتاد هزار نوع فقر را از خانه ات بِراند و به جایش هفتاد هزار گونه غنا و برکت فرستد و هفتاد رحمت بر سر عروست نازل سازد تا برکتش هر گوشه ی خانه ات را بگیرد و عروس را تا در آن خانه است از جنون و جذام نگاه دارد.
همچنین عروس را در هفته ی اول از مصرف لبنیات, سرکه گشنیز و سیب ترش منع کن !!!
agreement2
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : shokolat , نازلی , parivash , ساغر , Ali 324 , zabih , ارزو , Saina
چه اقایون مهربونی اگه این مطلبو قبول کنن عمل کننlove28love28love28love28love28love28love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : ارزو
Dostan golam faghat hich vaght shetab zade ama nakonid.beomid ezdevaji paidar baraye hamaton

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 130
  • 131
  • 132(current)
  • 133
  • 134
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,248 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,852 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,514 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,369 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,122 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان