امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس درونی و انتظارت از مسئولین
(2012/01/02, 05:21 PM)parisa2011 نوشته است: سلام دوستان عزیز
همایشی که قرار بود برگزار بشه ، فعلاً مونده برای یه زمان دیگه ولی
امروزدوشنبه 90/10/12 جلسه انجمن های بیماران خاص استان آذربایجان غربی دراستانداری با حضور مسئولین انجمن های سرطان ، هموفیلی ، حمایت از بیماران دیالیزی ، ،ام اس و مسئولین بهداشت و درمان –بهزیستی – معاونت استانداری – معاونت دارو و درمان تشکیل شد و من هم بیمار ام اسی با سابقه زیاد بعنوان نماینده بیماران ام اس شرکت کردم و خواسته های همه بیماران ام اس در مورد هزینه سنگین اینتر فرونها، بیمه ، شغل و مشکلات دیگر را تا جایی که وقت اجازه میداد بیان کردم. قول مساعد دادند تا به گوش مسئولین در تهران برسانند .
حالا ببینیم چه کاری می توانند برامون ا نجام بدن
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااlove51love51love51love51
مرسی پریسا جون در مورد ورزش و شنا ... و اینطور چیزام گفتی ؟؟؟؟
لطفاَ یکم توضیح بده چی گفتی ؟؟؟

زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

باران جان قبل از من مسئول انجمن ام اس درباره ورزش صحبت کرده بود من سعی کردم مطالبی که اون نگفت را بگم
خلاصه وار میگم :
1-درباره ناشناخته بودن این بیماری در بین مردم
2- اینکه از طریق سایت با بیماران ام اس کشور در ارتباط هستم و خواسته های همه ام اسی ها را میگم
3-بر اساس تحقیقات انحمن ام اس چه کسانی ام اس می گیرن
4-داروهای گران قیمت اینترفرونها که معاونت درمان سعی بر تبلیغ سینووکس داشت و من با توجه به حرفهای دوستان در سایت گفتم که سینووکس برای بعضی ها موثره ولی بعضی از بیماران میگن سینووکس اثری نداشته و داروهای خارجی با بدنشان سازگارتره
5-در مورد اشتغالزایی برای جوانان تحصیلکرده و مستعد ام اسی
6-مشکلاتمان در رابطه با سازمان بهزیستی
7- مشکلات شخصی خودم
 تشکر شده توسط : Matilat , yas , ساغر
کو گوش شنواagreement2 فرهنگ سازی دید مردم و اینکه بهمون بد نگاه نکنن fighting0030.gif ما هم ادمیم دل داریم
 تشکر شده توسط : ساغر , parisa2011
دوستان عزیز سلام
یادتونه گفته بودم قراره همایش انجمن ام اس آذربایجان غربی برگزار بشه ، بالاخره با چند ماه تاخیر همایش امروز چهارشنبه 10 خرداد ماه مصادف با روز جهانی ام اس برگزار شد .
منم مقاله ای نوشته بودم و از نظرات شما عزیزان استفاده کرده بودم ، جا داره از همه شما عزیزان بابت کمک فکری که برام کردین تشکر کنم.love51love51love51love51
مقاله را تونستم بخوبی ارائه بدم همه ازم تشکر کردن که حرف دلشان را گفته بودم لوح تقدیری هم برایم از طرف دانشگاه علوم پزشکی داده شد . فیلمبرداری هم کردن که قسمتی از آن را در اخبار شبکه استانی نشان دادند .
 تشکر شده توسط : MFhealth , nazii , # پریسا # , مولتی ام اس , shahrzad.s

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وعده های مسئولین مهسا24 5 3,688 2013/09/24, 11:37 PM
آخرین ارسال: منصور91

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان