•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
من وقتی بد جور راه میرفتم چون همه به پاهام نگاه میکردن هیچ جا نمیرفتم. کلا اهل مهمونی رفتن نیستم. الان دیگه پذیرفتم ام اس دارم ........... و جاهایی که بهم خوش میگذره میرم. هر چند نگاه دیگران ازارم میده........ اونا فکر میکنن همیشه سالم خواهند بود...... اما ...... قطعا این گونه نخواهد بود.
 تشکر شده توسط : برگ 7 , simin , yummy , mirzaee , شيدا رها , spring , ابراهیم , golshid , sooorooosh , Hasty
من باوجودام اس روحیه ی بسیار عالی دارم همه چیزروتحمل تحمل میکنم
 تشکر شده توسط : شيدا رها , spring , golshid , Hasty
سلام من توی تمام مهمانیها شرکت که میکنم تازه برای اونای که اطلاعات کمی از ام اس دارم توضیح میدمlove51laughing3
 تشکر شده توسط : sara-m , golshid , leili-asmaneh , spring , Hasty
سلام
منم تو همه مهمونی ها شرکت میکنم ‌به سختی راه میرم ولی دیگه قبول کردم که ام اس دارم و باید باهاش زندگی کنم و خودمو به خاطرش محدود نکنم
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن!
 تشکر شده توسط : spring , Hasty
شرکت میکنم اما همیشه خجالت زده وسرخورده از مهمانی برمیکردم!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : spring , Hasty
من همیشه پای ثابت مهمونیها هستم البته در سفرها اینجا که جایی نمیرم
ولی در وقتم یمرم با لبی خندون و شاد اخرش یه ناراحتی یپش میاد چون بقیه نمیدونن که من ام اس دارم اونم 5 ساله برا همین هرچیمیخوان در مورد ام اس و افرادیکه ام اس دارن و میشناسن میگن و اون وسط توی دل منو خالی میکنن و خیلی ناراحت میشم و پرس برمیگردم بالاخره اوناییکه ام اس دارن از افراد قدیمی هستن و همشون .....sad2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : spring , golshid , Hasty
کلن موقعیتش پیش بیاد میرم . با اینکه ظاهرم نشون نمیده که ام اس دارم ولی خوب همه هم می دوننTongue برام مهمم نیست که چی فکر می کنن راجع به من Smile (52)
خوب اتفاقات ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد مهم نحوه بر خورد با اون مشکلات هست برام icon_question
ولی بیشترین چیزی که ممکنه آزارم بده تو بر خوردها همون حس ترحم می تونه باشه confused2
 تشکر شده توسط : spring , پروانه , ehsan 10054 , Hasty
من بیشتر از گذشته تازه همه هم میدونن
هروقت هم کسی میخواد دلسوزی بیخود نشون بده
در مورد علایم ام اس میگم براش چالش ایجاد میکن میگه نکنه که خودش هم داره
اجازه نمیدم حتی خانواده خودم هم برام دلسوزی بی مورد انجام بده
چه برسه دیگران
به نظر من خدا خیلی دوسم داشته که بهم ام اس داده
بیش تر از گذشته به تواناییهام ایمان پیدا کردم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
تلاش میکنم برای پیشرفت روز افزون
 تشکر شده توسط : پروانه , نگار1353 , sooorooosh , golshid , هيوا , Hasty
سلامicon_question
منكه از اول عاشق جمع و مهموني هستم همه جا هم ميرم و هر جا برم همه رو مجذوب خودم ميكنم همش حرف و خنده و حاظر جوابي و غيره icon_biggrin
ضمنا همه جا هم با اصرار و التماس دعوتم ميكنن نرم ميان دنبالم باباevilgrin0039.gif
كلا هر جا برم دور و برم شلوغه تازه به همه هم ميگم ام اس دارم و سوالاتشونم جواب ميدم agreement2در كل ام اس چيزي و نتونسته ازم بگيره تازه اگه من بخوام وجود پيدا ميكنه اگه نخوام يه گوشه ساكت ميشينه صداشم در نميادSmile (52)
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : spring , نگار1353 , Hasty
چند وقته سعي ميكنم جايي نرم مهم نيس برم ديگران
چه جوري دربارم فكر ميكنند حوصله حرفايه مزخرفشون
را تدارم
Angel
...
 تشکر شده توسط : نگار1353 , spring , هيوا , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,554 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,646 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,526 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان