•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
من از کارهای عادیم چیزی رو حذف نکردم البته کسی از بیماریم خبر نداره وفکر می کنند دلیلش شکستکی پام است.اما با پله ها مشکل دارم اگر نرده نداشته باشند وخیابانهای درب وداغونangry2angry2angry2
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Hasty
کالا تو همه چیز شرکت میکنم....مگه ما ها چه مشکلی داریم که شرکت نکنیم.....اصلا چیزی نیست.....فقط یه مشکل هست....اینم اون که از اخی گفتن اطرافیام بدم میاد ...برای اونم یه راه حل پیدا کردم....هر کس گفت اخی بهش می گم زهر مار و اخی......smilingsmilingsmilingsmilingsmiling
اصلا طرح کردن این سوال ها اشتباه هست چون یه پیش زمینه تو مغز میسازه که بگه شما ها با بقیه فرق دارین حالا با این مشکل تون مهمونی میرین یا نه؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : nazii , پویش , زهراجون , rahaei , paeazan , Hasty , melody , عمومهربان
ام اس که مشکلی نیست که بخواهی با اون گوشه نشینی کنیconfused2confused2ولی برخورد بعضی ها که به انسان ترحم کنند حال انسان رو بهم می زند.اما در مورد دوستانی که عوارض ظاهری ندارند اصلا نباید به بیماری اهمیت بدهند.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Hasty , maede , نازلی , ابراهیم , عمومهربان , spring
فکر کنم منظور هستی جون از طرح این سوال کسایی بوده که کمی ناتوان شده اند و بیماریشون توی راه رفتن و تعادل و .... تاثیر گذاشته،هستی الان 20 ساله که ام اس داره نمیدونم من بعد 20 سال چه اتفاقی واسم میوفته . اما امیدوارم و در حال زندگی می کنم . نمیدونم اگه به مرحله ناتوانی رسیدم شرکت بکنم یا نه اونایی که بهشون بر میخوره این سوال و ناراحت میشن یه کمی هم خودشون را جای اونایی که ناتوان شدن بذارن بله اگه آدم چیزیش نباشه چرا که نه! شرکت میکنه. باید قبول کنیم که ام اس یه بیماریه هزار چهره است امیدوارم اونایی که روپا هستن همیشه همین طوری بمونن و اونایی که ..... به زودی خوب خوب بشن love51
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , sooorooosh , زهراجون , rahaei , paeazan , Hasty , نازلی , عمومهربان , spring , ghaside
کسی به جز شوهرم نمیدونه من ام اس دارم اگه هم میدونستن تو همه مهمونی ها شرکت میکردم مگه بیماری واگیر داری دارم خدایی نا کرده سالمیم و سلامت فقط یه اسم رومون هستangry2laughing3
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Hasty , نازلی , spring
منم خیلی میرم اینور واونور ولی وقتی حملهم میاد دیگه اصلا نمیرم فقط دکتر وهمین اگه مهمونم اومد نمیرم پیششون وموقع حمله فقط بادوتا از دوستام رفت وامد دارم فقط اونا هستن که بدنگاه نمیکنن خیلی بدم میاد اگه یکی تو حمله منو ببینه اخه خیلی بد نگاه میکنن بدم میاد بد جور sadsadsadsad
دوباره سیب بچین حوا.....
بگذار از اینجاهم بیرونمان کنند روزگاریست که شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد.....
 تشکر شده توسط : Hasty , نازلی , spring
مرسی از همه ایولا دمتون گرم منم مثل شماها بیش از پیش به خودم میرسم
مسافرت میرم ودر جمع حضور دارم خیلی ها وقتی متوجه میشن که ام اس دارم باورشون نمیشه
فکر میکنن که دارم شوخی میکنم happy0065.gificon_biggrin
Smile (16)
مهم باور واعتقاد خودمونه دوستان عزیز happy0064.gifhappy0064.gif
 تشکر شده توسط : Hasty , melody , نازلی , neda.n , ارزو , liliyam
آره شرکت می کنمwink2
بیش از پیشم شرکت می کنمicon_biggrin
زندگی یک اثر هنریست،نه یک مسئله ی ریاضی...
بهش فکر نکن،ازش لذت ببر...
 تشکر شده توسط : Hasty , neda.n , ارزو , spring
آره تو همه چیز شرکت میکنم تازه من خیلی روم زیاده راه رفتن هر روز سختتر میشه ها برام اما همه جا میرمN_aggressive (35)
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : نازلی , neda.n , ارزو , spring , Hasty
تقریبا
 تشکر شده توسط : spring , Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,549 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,636 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,525 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست