امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آهنگ «خسته اما پر اميد» به مناسبت روز جهانی ام اس
الان ایمیلی برای info@mscenter.ir ایمیل سایت ارسال شد از دوست عزیزی که به نظر کار قشنگی انجام داده

سروش خطابی عزیز به مناسبت این روز آهنگ " خسته اما پر امید " رو به دنیای ام اس تقدیم کرد .

.jpg   Soroush.Khatabi-Khaste.Ama.Por.Omid.jpg (اندازه: 65.82 KB / تعداد دفعات دریافت: 158)

به گفته او :

شايد انگيزه ام از پرداختن به اين موضوع، شيوع خارج از تصور اين بيماري در بين جوانان سرزمينمان بود كه ناباورانه و در عين توانايي و استعداد تن به اين بيماري مي سپارند و شعله ي وجودشان در برابر چشمان سرد و بي تفاوت اجتماع خاموش مي شود
سزاوار است از تمامي دوستان عزيز تر از جانم در انجمن ام اس ايران كه در طول يك سال فعاليتم در اين انجمن معناي زندگي را در جانم زنده كرده اند سپاس و قدرداني كنم همان هايي كه در عين مشكلات هنوز تسليم نشده اند و با اميد به آينده مي خندند

در انجام اين كار دوستان بسيار زيادي من رو ياري كردند كه در اين ميان بايد از ستار خطابي ، برادرم براي ترانه و دوست عزيزم كيكاووس
مختاري براي تنظيم زيباي اين ملودي تشكر ويژه داشته باشم

ديگر هنرمندان سهيم در اين كار
سامان محمد نبي : ويولن و ويولا
امير مقدم : گيتار آگوستيك و الكتريك
دونا قوامي : سرپرست گروه كر
حميد بابايي، نيكتا غلامرضا پور، شايان زاهدي : كر
رضا اسدپور : ميكس و مستر
و تشكر ويژه از عكاس هنرمند جلال تكبيري به خاطر اجراي كاور ترانه
اين ترانه روز دوشنبه 91/03/08 مصادف با روز جهاني ام اس بر روي نت قرار گرفته است كه امیدوارم مقبول شما عزيزان قرار گيرد

دوستدار شما سروش خطابی

لینک های دانلود مستقیم

لینک مستقیم ۱
لینک مستقیم ۲
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , سحــــــــر , kaveh_plus , N00shin , blue sky , مهدی نصیری , earth , sooorooosh , hamid t , آزیتا , melody , warrior , paeeze , goli61 , شهرزاد , O#!!! , TootFarangi , aalieh , arezooo82 , sara.i , toktam* , shahrzad.s , amirfarhag , paeazan , ثریا , niloufar , yummy , sattar , # پریسا # , arezoo_azizi , ارزو , MFhealth , parisa2011 , esmaeil , nazii , shaytoon , hilda , anaram , امین , AVID2000 , ashrafi , visko , رنگین کمان , spring , نازی ی , غزل مثبت , liliyam , hania , hamid_147 , ahya , ابراهیم , سمیرا67 , موناامیدوار , ساسان , Dani - Sara , free , omid_nejad , آنا , سیما جون
تو وبلاگ منم پیام داده بودن آهنگشون قشنگ بود دست شون درد نکنه موفق باشن icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : غزل مثبت
مرسی که نوستین این آهنگ رو خوندن.
به شخصه از آقای سوش خطابی تشکر میکنم که به فکر مابودن.
ببخشید من کمی رک هستم، من ترانه رو نپسندیدم.انگار برا بچه ها خوندن.البته متن آهنگ قشنگه.
این که گذاشتین آن لاین پخش میشه.
من از اینجا دانلودش کردم.
http://www.narinmusic.com/1866-
باز هم مرسی
 تشکر شده توسط : # پریسا #
حاجیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همین که انقدر مرام و معرفت داشت اونقدی که از دستش برمیومد واسمون یکاری انجام داد دمش گرم.آقایونی که کارای تپل مپل از دستشون برمیاد و انجام نمیدن خوب حواسشون و جمع کنن.angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : # پریسا # , amirfarhag , gilane , غزل مثبت , ابراهیم , zohaa
نوشتم (مرسی) پیغام اومد این پیام خیلی کوتاه میباشد.اما واقعا
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : ثریا , غزل مثبت , zohaa
خوبه نمردیم یکی برامون شعر خوند agreement2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : ثریا , غزل مثبت , zohaa
من تازه این تایپک رودیدم و میخوام دانلودش کنم ولی ...

میشه دوباره بذارید؟
 تشکر شده توسط : غزل مثبت , zohaa
دوست عزیز آقای سروش خطابی
از اینکه به فکر ما بودی ممنون
ضبط آهنگ خیلی زحمت و هزینه داره از اینکه اینکارو برای ما کردی و به ما توجه کردی واقعاً متشکریم
پاینده و پیروز باشی icon_questionicon_question
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : غزل مثبت , ahya , zohaa
لینکاش مشکل داره confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : hilda , غزل مثبت , zohaa , arezooo82
آنی جون کلاً لینکش فیلتره باز نمیشه که دانلود کنیم منم نتونستم confused
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : anaram , غزل مثبت , zohaa , arezooo82 , Mis fary

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روز جهانی ام اس maryamgoli 19 8,467 2016/05/26, 09:46 AM
آخرین ارسال: majid1
Heart بیانیه خوانده شده در روز جهانی ام اس glassheart 17 11,420 2014/07/28, 02:52 PM
آخرین ارسال: elhamtanha
  روز جهانی ام اس در کانادا shokolat 13 8,191 2012/06/16, 04:30 PM
آخرین ارسال: shokolat
  جمله منتخب ام اس سنتر برای روز جهانی ام اس hamid 80 41,239 2012/06/11, 07:00 PM
آخرین ارسال: mehrangiz
  بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس h.kakavand 34 26,510 2012/05/10, 08:00 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان