• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms
اینجا کسی هست که تحصیلات تکمیلی بویژه دکتری رو با بیماری ام اس با موفقیت تموم کرده باشه؟
 تشکر شده توسط : neda.t , sange sabor
(2012/05/10, 08:08 PM)aazz نوشته است: اینجا کسی هست که تحصیلات تکمیلی بویژه دکتری رو با بیماری ام اس با موفقیت تموم کرده باشه؟

من نفهمیدم این دو تا موضوع چه ربطی داره! اما من فوقم رو با ام اس شروع کردم و تا ماه دیگه با یه مقاله ISI دفاع می کنم؛ برای دکتری هم برای بورسیه وزارت علوم قبول شدم منتظر جواب قطعیش هستم اما اگه اون هم نشه همین جا دکتری هم می خونم! اگه این سوالو پرسیدی که بپرسی مانع هست یا نه باید بگم اتفاقا انگیزت رو بیشتر می کنه با کمی سختی دیگه!! اونم باید تحمل کرد انگار!! موفق باشی
 تشکر شده توسط : ehlam , TootFarangi , نازلی , ارزو , najva , arezoo_azizi , ساغر , maede , ابراهیم , blue sky , عمومهربان , arezooo82 , پژمان , sooorooosh , سیما جون , spring , آقا صادق , Saina , نسيم , sange sabor
فردا کنکور ارشد آزاد دارم ، استرس دارم ولی همین استرس هاش قشنگی زندگی رو بهمون نشون میده .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : نازلی , ارزو , marmar , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , nirvana , ساغر , maede , g.someira , arezooo82 , spring , آقا صادق , sange sabor
من هم شنبه کنکور ارشد دارم. ولی اصلا امیدی ندارم که.confused2confused2
قبول می شم با نمی شم؟ مسئله این است icon_cryicon_cryicon_cry
بچه ها برای همه ما که تو این چند روز کنکور ارشد داریم دعا کنید. شاید با دعای شما دوستای خوب قبول شدیما happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

تشکر شده توسط : ارزو , TootFarangi , فرناز , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , neda.t , ساغر , maede , g.someira , arezooo82
cheraaaaaaaaaaaaaaaaa janabbbbbbbbbbbbbbbbbb neminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
(2012/05/10, 08:08 PM)aazz نوشته است: اینجا کسی هست که تحصیلات تکمیلی بویژه دکتری رو با بیماری ام اس با موفقیت تموم کرده باشه؟

بنده سي و سه سال دارم. بيماريم سال هشتاد و هفت تشخيص داده شد. بعد از چند سال اشتغال به كار و متاسفانه دوري از درس، ام اس باعث شد كه ادامه تحصيل بدم و فوق ليسانس بگيرم. همسرم هم مبتلا به ام اس هستن و درمورد ايشون هم تشخيص بيماري ام اس باعث شد انگيزه بيشتري براي ادامه تحصيل داشته باشن. درمورد موفقيت بايد بگم معدل هر دو، بالاي هجده شده. البته در دو رشته كاملا متفاوت.
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , edarzi , ساغر , maede , hilda , g.someira , پرستو , ابراهیم , sama , آقا صادق , فریبا , نسيم , sange sabor , عسل راد
afarin be shoma va hamsaretun vaghean in poshtkar ghabele tahsine
 تشکر شده توسط : neda.t , arezoo_azizi , maede , sange sabor
همه چیز بستگی به خودت داره آزیتا جان.

ضمن اینکه شرایط هیچ دونفری با هم قابل قیاس نیست.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , neda.t , maede
(2012/05/12, 09:02 PM)aazz نوشته است: afarin be shoma va hamsaretun vaghean in poshtkar ghabele tahsine

ممنونم عزيزم.
قبل از اينكه بخواي ادامه تحصيل بدي، شرايط خودت رو بسنج و طوري برنامه ريزي كن كه كمتر دچار استرس و نگراني بشي. اگر خداي نكرده مشكل اختلال حافظه و فراموشي و عدم تمركز داري حتما با پزشكت مشورت كن تا راهنماييت كنه و اگر نياز به دارو داري برات تجويز كنه. انتظار نداشته باش مثل روزهاي قبل از ام اس بدون مشكل بتوني ادامه تحصيل بدي. نمي خوام باعث بشم انگيزت براي ادامه تحصيل كم بشه، اما واقعيت اينه كه شرايط بعد از تشخيص ام اس با قبل از ام اس فرق مي كنه. اگر واقعا توانايي داري درست رو ادامه بده. متاسفانه من اوايل ادامه تحصيلم، چند بار تصميم داشتم انصراف بدم. چون بدون برنامه ريزي و بدون در نظر گرفتن شرايط جسميم اين كارو شروع كردم.
برات آرزوي سلامتي و موفقيت دارم. خودت رو هيچ وقت نباز. به خدا توكل كن و براي هدفهاي بزرگ برنامه ريزي قابل انعطاف داشته باش.
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , maede
(2012/05/12, 09:46 PM)neda.t نوشته است: ممنونم عزيزم.
قبل از اينكه بخواي ادامه تحصيل بدي، شرايط خودت رو بسنج و طوري برنامه ريزي كن كه كمتر دچار استرس و نگراني بشي. اگر خداي نكرده مشكل اختلال حافظه و فراموشي و عدم تمركز داري حتما با پزشكت مشورت كن تا راهنماييت كنه و اگر نياز به دارو داري برات تجويز كنه. انتظار نداشته باش مثل روزهاي قبل از ام اس بدون مشكل بتوني ادامه تحصيل بدي. نمي خوام باعث بشم انگيزت براي ادامه تحصيل كم بشه، اما واقعيت اينه كه شرايط بعد از تشخيص ام اس با قبل از ام اس فرق مي كنه. اگر واقعا توانايي داري درست رو ادامه بده. متاسفانه من اوايل ادامه تحصيلم، چند بار تصميم داشتم انصراف بدم. چون بدون برنامه ريزي و بدون در نظر گرفتن شرايط جسميم اين كارو شروع كردم.
برات آرزوي سلامتي و موفقيت دارم. خودت رو هيچ وقت نباز. به خدا توكل كن و براي هدفهاي بزرگ برنامه ريزي قابل انعطاف داشته باش.
سلام گلمlove51
راستش من تازه ارشد قبول شدم
از مهر ماه شروع میشه ایشالا
میشه کمی از این برنامه ریزی بهم توضیح بدی؟
ممنون میشمlove51
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : neda.t , maede

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,704 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 7,065 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست