امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبرخوش برای بیماران « ام اس »
سروش خان دست شما بابت خبر مسرت بخشتون درد نکنه،
من فقط 1 نکته اضافه بکنم که سلول های بنیادی انواع و اقسامی دارن، این مطالعاتی که در آمریکا استارت خورده تزریق سلول های بنیادی مزانشیمی هست (MSC)، این روش درمانی در حال حاضر در اون یکی استکبار جهانی یعنی Iسرائیل هم پس از انجام HSCT به منظور ترمیم میلین و کاهش التهاب بر روی بیماران انجام میشد و میشود.

پی نوشت: شاید یکم تئوری توطئه باشه اما فکر می کنم دلیل اینکه موفقیت های سلول های بنیادی اونجور که باید و شاید اطلاع رسانی نمیشه، کارشکنی و لابی مافیاهای گردن کلفت داروسازی باشه.
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : zohaa , mehdisalimi , ساسان , paeazan , yummy , sooorooosh , neda.n , رامنا , sia , ayda.m
ینی وقتی ماهان بره کلاس اول مامانش خوب میشه آره؟innocent0001.gif
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : zohaa , FBF , ابراهیم , sooorooosh , neda.n , baharan , رامنا , ayda.m , paeazan , azita
(2014/01/05, 11:19 PM)yummy نوشته است: ینی وقتی ماهان بره کلاس اول مامانش خوب میشه آره؟innocent0001.gif

ان شاءالله زودتر میشهinnocent0001.gif
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : FBF , sooorooosh , yummy , zohaa , ayda.m
والا فرشید جان. یه کلیاتی شرح داده شده.
مثل اینکه میگن ما در ابتدا با شیمی در مانی خیلی قوی و رادیو تراپی ،تمام سیستم ایمنی بیمار و از بین میبریم،از سلول های فرانشیزی که کشف کردن سلولهای مولد سیستم ایمنی و جدا مبکنن،سیستم ایمنی جدید ساخته میشه. بیمار باید دوران قرنطینه رو بگذرونه. چون بدنش بدون دفاع هست.
واکسن ها دوباره تزریق بشن. و سیستم ایمنی جدید دوباره شکل بگیره. سیستم جدید احتمالش زیاده که خطا نکنه ،
رو افراد ازمایشی نکرده
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , FBF , zohaa , ابراهیم , hadisss , رامنا , Amir , Godfires
سروش جان درسته توضیحاتش خیلی کلیه. والا من نشنیده بودم تو MSC از دارو های شیمی درمانی استفاده بشه، یعنی اینو 1 جور حسن نسبت به HSCT میدونن، تو پاراگراف آخر لینکی که زحمتشو کشیده بودی نوشته بر خلاف مطالعات قبلی، از دوز بالای داروهای شیمی درمانی استفاده نشده. اونچیزی که پژوهشکده رویان انجام داده (MSC) هم گویا از داروی شیمی درمانی استفاده نکرده. ای کاش بیشتر توضیح داده بود چون واقعا مهمه (به لحاظ هزینه، عوارض جانبی و تاثیر).
اون بحث تجدید واکسیناسیون بستگی به رژیم شیمی درمانی مورد استفاده یا همون پروتوکل HSCT داره، تو پروتوکل Non-myeloablative نیازی به تکرار واکسیناسیون نیست ولی تو پروتوکل myeloablative چون همه سلول ها رو از بین میبرن نیاز هست تکرار کنن.
یکی از شرایط خروج از مطالعه، استفاده ی سیستماتیک از داروهای شیمی درمانی (در مدت 3 ماه از آغاز مطالعات) ذکر شده و در صفحه مربوط به این مطالعات، اسمی از دارو های شیمی درمانی برده نشده، پس گویا واقعا شیمی درمانی نمی کنن.

Clinical Trails
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : رامنا , paeazan , sooorooosh , Godfires
(2014/01/04, 12:41 PM)sooorooosh نوشته است: میشه چند تا سوال از همه بپرسم ؟
میدونید هر امپول تایبری ۵۰۰۰ دلار قیمت داره ؟ هنگولیمد ۳۸۰۰ دلار ٬ تکفیدرا ۴۰۰۰ دلار
ربیف ۹۰۰ دلار یک بسته ۱۲ تایی ،بتافرون ۱۰۰۰ دلار ،اونکس ۴۸۰ دلار
میدونستید دولت بخواد داروهای ام اس رو بیمه کنه باید تمام بودجه درمانی کشور صرف کنترل ام اس بشه ؟
و بفیه بیمارها باید ثماق بمکن ؟
انقدر هم گیر الکی به بیمه نباید بدیم:-) . ماصد تومن حق بیمه میدیم نهایتا بعدش اتتظار داریه دارو دو ملیونی و ۱۳ و ۲۰۰ هزار تومنی رایگان بشه .
خوب نمیشهSmile (16)

ببخشيد كه ميگم داروي tecfidra در آمريكا ٥٠٠٠ دلار هست

قيمت دارو tecfidra در آمريكا ٥٠٠٠ دلار هست

قيمت دارو tecfidra در آمريكا ٥٠٠٠ دلار هست

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,466 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,184 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,764 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,073 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,342 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,233 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,763 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,892 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,929 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,582 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان