امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش برنامه صعود به قله سبلان"برنامه 14"
شهرزاد دوست عزیز واقعاگزارشت عالی هست من باخوندن گزارشت وبادیدن عکسهایی که گذاشتی خودمو بالا کوه تصور کردم.من محاله بتونم با این گزگز شدید تمام بدنم بالای کوه برم ولی میگن آرزو بر جوانان عیب نیست من که شبها رویای فتح کوه رو می بینم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : neda.n , matinfard , kheiri.mahdi
وقتی عکسارو میبینم اون طبیعت زیبا اون جمع دوست داشتنی
واقعاً دلم می خواااااااااااااااااااااااااد confused
شهرزاد جون ممنون از گزارش قشنگت و یه خسته نباشید درست حسابی به همتون happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
چقدر با این فضای ایجاد شده هممون بهش نیاز داریم کاش میشد همین الان اونجا باشم ممنون دوست خوبم از گزارش زیبا و تصاویر جذاب
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
میدونی کوه یه خاصیتی داره که هیچ کس دنبال بزرگ کردن شخص خاصی نیست همه برای یه هدف به هم کمک می کنند بی منت اگه غیر این باشه به مقصد نمی رسن . آخرش هم همه بچه میگن ما صعود کردیم یه گروه نه یک نفر
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : ماه , earth , hilda , paeazan , FBF , yummy , neda.n , matinfard , م.ه , Nooranta , shahrzad , kheiri.mahdi
امید فراوان دارم که من در این ما غرق بشه و حل بشم، در این ما شدن برای گفتن یکصدای «ما رسیدن به قله ی پیروزی در همه ی عرصه ها».
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : fireboud , ماه , neda.n , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
شهرزاد جونم عالـــــــي بودددددددددlove28
مرسي از همگيتون كه اينقد فعال و توپيدicon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
کوه خیلی خاصیتا داره مثل عظمت زیبایی شکوه و جدیت به این معنی که با کسی شوخی نداره خیلی سفتو سخته ولی وقتی میریو میتونی از سختیاش بگذری اون موقع یه حس خیلی خوب داره که نمونه اش هیچ جا پیدا نمیشه خیلی اعتماد به نفس میاره
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : fireboud , نازی ی , ماه , neda.n , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
کوه این خاصیت رو هم داره که بهت یادآوری میکنه که هر "صدایی" از تو ساطع بشه "بازتابش" رو به خودته؛ هر صدایی، هر عملی، هر مهری، هر خوبی ای، هر بدی ای...
کوه استوارِ زیباست و کوهنورد زیباییش را در حین استواری اش در فتح هر قله اش به نظاره مینشیند..
شهرزاد جان ممنون. تصاویر واقعا زیبا بود..
خدا قوت کوهنوردان دوست داشتنی..
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , matinfard , kheiri.mahdi
وای عاااالی بود شهرزاد
ینی اون وانته رو که دیدم پووووکیدم از خنده laughing3
خوش به حالتون
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : fireboud , FBF , neda.n , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi
خوش به حالتان Heartخاطره ها زنده شد... چند وقت پیش ماهم درست از این مسیر عشایری ......و وانت.... واوبا.....و مناظر زیبا ....
ومخصوصا آسمون شب وستاره هاRolleyesRolleyesRolleyessmiling2smiling2smiling2وماه شب چهارده مhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifوجالب اینکه یکی از دوستان شاهد مراسم و سفرهء
عقد کنان دو جوان کوهنورد بود که با لباس عروسی بالا رفته بود ..عکس مراسمو دارم .اگه اجازه داشتم .میذاشتم ببینین.وconfused
همین لحظه گروهی از دوستان در حال سعودن و ما بسبب روزه داری موندیمicon_question
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , yummy , matinfard , shahrzad , kheiri.mahdi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 33" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 26 42,884 2018/07/31, 10:05 PM
آخرین ارسال: azinPHD
  گزارش صعود به الوند "برنامه 28 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 13,882 2014/06/25, 11:44 PM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  گزارش صعود به توچال"برنامه 23 ام" shahrzad 12 11,826 2013/12/07, 01:46 PM
آخرین ارسال: Maz
  گزارش برنامه صعود به قله دماوند بام ایران "برنامه 17" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 10 17,106 2013/09/25, 10:42 AM
آخرین ارسال: hilda
  گزارش برنامه کلون بستک "برنامه 16" neda.n 17 16,427 2013/09/23, 12:58 PM
آخرین ارسال: hamid
  گزارش برنامه شاه البرز "برنامه 15" neda.n 15 17,944 2013/08/05, 10:46 AM
آخرین ارسال: hilda
  گزارش برنامه صعود به قله خرسنگ"برنامه 13" shahrzad 10 12,941 2013/07/20, 09:46 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  گزارش برنامه صعود به جان پناه امیری، "برنامه12" matinfard 7 11,536 2013/06/20, 02:09 PM
آخرین ارسال: shahrzad
  گزارش برنامه پیمایش جنگل و صعود به قله درفک "برنامه؟" matinfard 35 24,739 2013/05/25, 10:30 PM
آخرین ارسال: م.ه
  گزارش برنامه پیمایش به آبشار سنگان"برنامه 9" shahrzad 11 9,359 2013/04/27, 10:53 PM
آخرین ارسال: neda.n

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست