امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز پرداخت افزایش قیمت داروی بیماران خاص از امروز
من امروز به سازمان غذا ودارو زنگ زدم متاسفانه بمن حرف درستی درمورد پرداخت مابه التفاوت افزایش قیمت دارو نگفتند.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
همین الان با 1490 تماس گرفتم خیلی سریع منو به کارشناس وصل کردند
(واقعا یک دقیقه هم پشت خط نموندم - عجیبه - جل الخالق) happy0065.gif

من : تماس گرفتم برای ثبت نام یارانه دارو
اون : یه سری سئوال و مشخصات بیمار : نوع بیماری ، اسم، فامیلی بیمار، شماره همراه، نام شهر، کد ملی و سن رو پرسیدن
من : همه رو جواب دادم و اونم ثبت کرد

اون : دارویی که بیمار استفاده میکنه چیه؟
من : اوایل بتافرون بعد که توزیع نشد اکتوفرون

اون : از 25 اردیبهشت به بعد چی استفاده کرده؟
من : همون پاسخ قبلی و اینکه دکترم برام بتافرون مینویسه توی دفترچه

اون : نوع بیمه ؟؟
من : تامین اجتماعی دارم

اون : شماره حساب و نام بانک
من : icon_biggrin (... و اینکه کی مشخص میشه)

اون: دو سه هفته دیگه
من : یعنی واقعا واریز میشه یا سر کاریم؟

اون : ما فقط مسئول ثبت نام هستیم چیزی نمیدونیم
(و من هر چی اول شخص حرف میزدم یعنی بیمار خود خودمم ... woman
اون سوم شخص سئوال میکرد icon_cry)

- : ممنون خسته نباشید خداحافظ
- : خداحافظ

آهان یه چیز مهم یادم افتاد:

بعد از سئوال و جوابها یه کد پیگیری هشت رقمی هم دادن
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
چهارشنبه 6 شهریور 1392 ساعت 14:41
حذف پرداخت مابه التفاوت دارو بیمه شدگان تامین اجتماعی

مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی استان تهران از حذف مابه التفاوت هزینه دارو برای 35 میلیون بیمه شده این سازمان خبر داد.

دکتر علی جمالیان، در حاشیه مراسم تقدیر از پزشکان و مسئولان واحدهای اداره کل درمان استان تهران در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: در چند ماه اخیر به علت تفاوت نرخ ارز که در مورد دارو اعمال شده بود، به یک باره قیمت آن تفاوت زیادی با آنچه که بیمه ها به مردم پرداخت می کردند، پیدا کرد.

وی افزود: این امر موجب شد تا بیمه شده ها ملزم به پرداخت ما به التفاوت شوند.

دکتر جمالیان تصریح کرد: با توافق هایی که در سطح کلان کشور انجام شد تقریبا می شود گفت که این ما به التفاوت در بیمه تامین اجتماعی حذف شده است و تقریبا همه این بار با حمایت دولت و وزارت بهداشت بر دوش تامین اجتماعی قرار گرفت.

وی گفت: مبلغ ما به التفاوت را خود سازمان به داروخانه ها و مراکز درمانی طرف قرار داد بستری و سرپایی پرداخت خواهد کرد.

مدیرکل درمان استان تهران سازمان تامین اجتماعی در ادامه گفت: بالغ بر 50 داروی گیاهی نیز وارد قراردادهای بیمه شده است و علاوه بر آن 54 قلم دارویی که جزء داروهای بیماریهای خاص شمرده می شد هم از طرف معاونت غذا و دارو و شورای عالی بیمه به بیمه ها اعلام شد و جزو تعهدات ما قرار گرفت.

وی افزود: در مورد بیماریهای خاص مانند هموفیلی و تالاسمی هم تقریبا 100 درصد هزینه های دارویی و در بیماری ام اس بالغ بر 90 درصد هزینه را ما پرداخت می کنیم.

دکتر جمالیان تصریح کرد: اقلامی هم از داروهای خاص هستند که برخلاف دیگر بیمه ها، به جای 70 درصد، تامین اجتماعی 90 درصد هزینه را تقبل می کند.

وی زمان شروع حذف ما به التفاوت را از ابتدای شهریور ماه اعلام کرد و گفت: در سطح تهران 300 تا 400 داروخانه بزرگ و همچنین 500 مرکز درمانی طرف قرار داد تامین اجتماعی برای ارائه خدمات به بیمه شدگان وجود دارد.

http://www.iribnews.ir/NewsBody.aspx?ID=35610
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : عمومهربان

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ماجرای اختلاف قیمت داروهای ام اس در بازار nahid 2 1,829 2019/09/10, 07:49 PM
آخرین ارسال: nahid
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,928 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,109 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,363 2018/11/12, 06:15 PM
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,296 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 57,979 2018/09/17, 08:07 PM
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,790 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,913 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,956 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,958 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست