امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان
سلام به همه دوستان
همون طور که در دیدار نیز اعلام شد، بعد از حدود 2 سال تدارک سفری دیده شده که امیدواریم مورد توجهتون قرار بگیره. که ابتدا به معرفی این سفر میپردازیم تا طی چند روز آینده ثبت نام این تور آغاز شود.

سفر به شهر زیبا و کوهستانی همدان، نخستین پایتخت ایران، به مدت 2 روز و یک شب در تاریخ 31 مرداد و 1 شهریور هست.
حرکت در روز پنجشنبه از تهران توسط اتوبوس آغاز میشه و در شب روز جمعه در تهران به پایان میرسه .

به دلیل رفاه حال همسفران و هماهنگی های لازم، این سفر با محدودیت 60 نفر برگزار خواهد شد.
شرکت مبتلایان به ام اس و خانواده درجه یک آنها بلامانع می باشد و سایر دوستان بعد از تایید یکی از اعضای تیم مدیریت میتونن در سفر شرکت کنن.

محل اسکان :
در یکی از بهترین هتل های شهر همدان می باشد.

وعده های غذایی :
صبحانه و ناهار و میان وعده ها بر عهده تور میباشد .
شام در یکی از رستوران های شهر برعهده مسافر .

بازدید از مناطق :
غار علیصدر ، کاخ هگمتانه ، شیرسنگی ، آرامگاه بوعلی ، آرامگاه باباطاهر ، استخر عباس آباد و ...

مناطق تفریحی برای رفاه حال دوستانی که تمایل به پیاده روی غارعلیصدر ندارند در نظر گرفته شده که میتوانند از این مناطق استفاده نمایند.

وسایل مورد نیاز :
لوازم شخصی ، لباس گرم ( آب هوای همدان با توجه به کوهستانی بودن این شهر سرد هست و همچنین غارعلیصدر در تمام فصول سال احتیاج به لباس گرم دارد ) ، کارت شناسایی ، داروهای مورد نیاز ، دفترچه بیمه ، مقداري خوراکي و مواد غذايي ، کفش راحت برای پیاده روی

قوانین :
  • حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
  • همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
  • به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
  • گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
  • در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
  • در طول سفر به صحبت های تورلیدر و سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

نحوه ثبت نام و شرایط آن طی اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد و از روز شنبه آماده ثبت نام شما عزیزان هستیم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , shahrzad , eglantine , paeeze , Maz , earth , hessam , neda.n , مـه ســـا , melody , minoshka , nahid , yummy , م.ه , Saina , یه غریبه , Hasty , sargol , نارنجی مدرسه موشها , N00shin , matinfard , paeazan , parastoo joon , بی تـــا , Pooya.N , hadisss , omid , chipchip , hilda , AVID2000 , Narges , babak1025 , مهسا24 , spring , کارون , فرناز , leili , علی دنیانورد , shokolat , حمید , seyyed reza , Mehdi Marjani , hedieh , aalieh , آنا , arezoo_azizi , kaveh_plus , roozbeh_1 , نگار زرگام , farzaneh20 , coffeedot , f_13682012 , barzegar , رنگین کمان , فاطمه جون , نازلی , مینا... , aaysan , Majeed , ostad2000 , pariya1361 , meherafarin , ساحل , Shining Star , پریا حقیقت پور
اولممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
چقد حالم خوب شد اینجا رو دیدم
حمید یه تشکر برا پستت کمه
تشکررررررررررررر
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hamid , ابراهیم , eglantine , hessam , Hasty , chipchip , spring , coffeedot , ساحل , پریا حقیقت پور
حمید جان خدا قوت
آقا دیدارها که با همون فاصله زمانی برگزار میشه؟؟؟؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : eglantine , hessam , hamid , minoshka , Hasty , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , spring , پریا حقیقت پور
خیلی خوبه agreement2
فقط اگه زمان دقیق رفت و برگشت را بگین ممنون می شه
تاریخش خوبه 31 پنچ شنبه و 1 جمعه است
ولی رفت و برگشت دقیقش چه جوریه
یعنی صبح شنبه 2 مرداد اول وقت ( 7 صبح) تهرانیم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : eglantine , Hasty , chipchip , spring , f_13682012 , پریا حقیقت پور
یا منو هم تو این سفر تحت هر شرایطی جا بدید، یا بازم منو جا بدید، ورگرنه می دم دروازه های استانمون رو بروتون ببندند دند دند دند دند دند. به اجدادم مادها سوگند نمی گذارم که بی من به این سفر بروید. من نمیدونم از آنجا که اغلب با شرایط خاص تر از خاص من آشنا هستید بنابراین منو به عنوان خارج از ظرفیت در نظر بگیرید. icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : minoshka , eglantine , Hasty , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , hilda , spring , f_13682012 , پریا حقیقت پور
چ خـــوبlove28
ایشالا بتونم میام حتـــماlove28love28love28
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : eglantine , Maz , ابراهیم , Hasty , parastoo joon , chipchip , spring , فرناز , coffeedot , ساحل , پریا حقیقت پور
بی نهایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت سپاسسسسسسسسسسسسسسسسس
هورااااااااااااااااااا مسافرتتتتتتتتتت icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrinhappy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif
 تشکر شده توسط : eglantine , Maz , Hasty , chipchip , hilda , spring , پریا حقیقت پور
آقا ابراهیم عزیز، بستگی به شرایط داره و نمیشه از الان قول داد که برنامه دیدارها با وجود سفر سرجاش باشه .

حسام عزیز، ریز جزئیات روز شنبه اعلام میشه. ولی برنامه 2 روزه هست یعنی پنجشنبه صبح حرکت از تهران و جمعه شب رسیدن به تهران

سعیده عزیز، دلیل معرفی این برنامه به همین دلیل هست که تو این یک هفته همه از برنامه مطلع بشن و خدایی نکرده کسی دیر متوجه نشه و ظرفیت تکمیل بشه . چون به دلیل ظرفیت محدود وسیله نقلیه، امکان افزودن ظرفیت نیست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : earth , yummy , eglantine , Maz , ابراهیم , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , Hasty , hessam , chipchip , hilda , spring , ساحل , پریا حقیقت پور
به افتخار دوستان هميشه پايهhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : یه غریبه , yummy , Maz , ابراهیم , eglantine , chipchip , hilda , spring , پریا حقیقت پور
فقط شوخی بود با دوستان علاقمند به سفر. من دو بار همدان رفتم همینطور غار علیصدر. از اون زمان که هنوز توش پیاده روی نبود تا الان که امکان پیاده روی داره. به من که خیلی خوش گذشت. اگه بخت یار شد و تونستم باشم که خیلی خوش می گذره در غیر اینصورت به شما هم خوش بگذره انگار که به من خوش گذشته. مهسا یادته اون اولا هر بار دیداری بود بچه ها کلی لفتش می دادند تا بیان و شرکت کنند؟ یادته یه بار به من گفتی چرا کلاس می گذارید و نمیاید زود نظر بدید؟ حالا بیا رام نمی دند. خوب شد.angry
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , eglantine , yummy , chipchip , spring , پریا حقیقت پور

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر همدان - ثبت نام آغاز شد hamid 360 45,872 2013/08/28, 12:38 PM
آخرین ارسال: tanha9964

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان