•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواص معجزه آساسی کندر در درمان بیماری ام اس
(2011/03/13, 12:08 PM)montazer نوشته است: من موقع امتحانات از 15 روز قبلش هر روز یک کپسول که خودم درست کرده بودم استفاده میکردم.خیلی خوب بود.خیلی روی حافظه موثره. از مواد غذایی موثر در حافظه هیچ کدوم به پای کندر نمیرسه.

کندر را پودر می کردید ؟در هر کپسول چه مقدار می ریختید؟ ممنون راهنمائی کنید
(2011/03/13, 12:14 PM)نازلی نوشته است: کندر را پودر می کردید ؟در هر کپسول چه مقدار می ریختید؟ ممنون راهنمائی کنید
سلام .کاری نداره داروی شیمیایی نیست که نگران کم و زیادش باشیم.من اول با آسیاب پودرش میکنم بعد کپسولهای 500 رو تا اونجا که جا داره پرش میکنم.هیچ وسیله ای هم برای پرکردن نیاز نداره.Smile
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : نازلی , baran1390 , silent
یعنی تو پوشش کپسول های 500 می ریختین ؟ از کجا میاوردین ؟
کندر جویدنی مگه نیست ؟ تو پوشش کپسولی باشه که بلعیدنی میشه ؟ اون وقت همون خاصیتو داره ؟
باید برم عطاری بخرم ، البته با خودم کبریت هم ببرم wink2من نمیدونم چه شکلیه فقط شنیدم مثل سقزه .Smile (52)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : silent
حالا از کجا بخریم؟
تاریخ منبع این پست برای سال 2008 هست پس مطمئن باشید که اونقدرها هم نتیجه بخش نبوده برای درمان و فقط همون قضیه کمک به حافظه اش درست می باشد در ضمن برای خریدش به عطاری مراجعه کنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Matilat , somaye_602000 , baran1390 , silent
(2011/03/13, 07:36 PM)nahid نوشته است: یعنی تو پوشش کپسول های 500 می ریختین ؟ از کجا میاوردین ؟
کندر جویدنی مگه نیست ؟ تو پوشش کپسولی باشه که بلعیدنی میشه ؟ اون وقت همون خاصیتو داره ؟
باید برم عطاری بخرم ، البته با خودم کبریت هم ببرم wink2من نمیدونم چه شکلیه فقط شنیدم مثل سقزه .Smile (52)

از داروخانه میتونید کپسول خالی بخرید.دونه ای 50 تا 100 تومنه.بعضی میگن با عسل بخورید اما من دیگه اینقدر هرچی رو با عسل خوردم که ترجیح میدم اینو خالی مصرف کنم.
من یدونه از اونا رو آتیش زدم نفهمیدم داره میسوزه یا داره دود میکنه ،اصله یا نه ولی از عطاری معتبر بگیرید مطمئنتره.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : fireboud , Matilat , nahid , baran1390
خب من تقریبا یک سالی هست که هر روز کپسول ممورال میخورم و بنظرم خوبهsmiling
(2009/08/17, 11:55 AM)hammae نوشته است: آيا باعث درمان ميشود يا� از پيشرفت بيماري جلوگيري ميكند. عوارض جانبي ندارد.� � حامد

عارضه : خوب ... قابض هست وباید از غذاهای ملین بیشتری استفاده کنی!
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
آقای فریبرز معطر
با عرض خسته نباشید
شما اگر به کشف بزرگ علمیتان مطمئن هستید پی چرا نشته اید؟ icon_cry
شما اگر به این رسیده اید که می شود با کندر ام اس را درمان کرد ؟ پس چرا حرکت موثری انجام نمی دید و این کشف بزرگ پزشکی قرن را به اطلاع جهانیان نمی رسانید!؟angry3
غیر از اینکه از لحاظ مالی بی نیاز خواهید شد ،بلکه یک شبه پرفسور هم خواهید شد و هزاران دکترای افتخاری منتظر شماست agreement2
پس زود بجونبید ، تا کسی زودتر اقدام نکرده laughing3
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : havaars
کندر تقويت کننده حافظه
خبرگزاری جمهوری اسلامی - ایرنا

تهران - گياه کندر داراي خواص زيادي است که از جمله آن مي توان به تقويت حافظه ، رفع فراموشي و درمان بيماري ام اس اشاره کرد .

کندر (Olibanum) گیاهی دارویی است از راسته ناترک‌سانان (Sapindales) که از صمغ آن هم به عنوان خوشبو کننده استفاده می‌شود. صمغ کندر را معمولا با اسپنددانه می‌سوزانند.
نام علمی این گیاه Boswellia thurifera یا B. sacra و همچنین B. carterii است. طعم این عصاره بسیار تلخ است .
در استان فارس به درختی که کندر از آن به دست می‌آید" بنه "می‌گویند.
بهترین نوع کندر، کندری است که خالص ، تازه ، نرم و با ظاهري سفید باشد و خیلی زود شکسته نشود و وقتی آن را می شکنیم داخلش یک حالت چسبنده و زرد و طلايی رنگ باشد.
راهي ديگر براي شناسايي کندر خوب و خالص آن است که با استفاده از کبریت یا فندک کمی از آن را آتش بزنیم ، اگر خوب سوخت یعنی این که کندر خالصی است ولی اگر هنگام آتش زدن، به خوبی نسوخت و فقط دود کرد ، می توان گفت که کندر واقعی نیست و صمغ صنوبر است که فقط هنگام آتش زدن دود می کند و از لحاظ ساختاری و درمانی هیچ شباهتی به کندر مرغوب و خالص ندارد.
کندر ترکیبی از صمغ عربی است که هیچ گاه نمی سوزد.
*** خواص کندر
اگر کندر را با آب سرد بخورید، اسهال را بند و استفراغ را قطع می کند ، جویدنش مانند آدامس لثه را محکم می کند و بوی دهان را از بين مي برد.
روایت شده است که برای حفظ قرآن از اين گياه بخوريم زيرا تقويت کننده حافظه است . بعضی وقت ها بر روی سفیدی چشم نقطه ای سرخ و یا کبود رنگ پیدا می شود که آن را" طرفه " می گویند، اگر دود کندر را به چشم دهند آن را برطرف می کند.
مصرف کندر به خصوص براي زنان باردار و تاثیر آن بر روی حافظه نوزاد از قدیم الایام مورد تاکید بوده است.
با توجه به تحقیقات بر روی بیش از 100 نفر از مادرانی که قبل از زایمان به مدت طولانی (3 الی 4 ماه) از کندر استفاده کرده اند، معلوم شد که مصرف بیش از حد آن موجب بیش فعالی کودکان آنها شده اما مادرانی که به مدت يک ماه یا کمتر از کندر استفاده کرده اند، کودکانشان بیش فعال نشده و در عين حال باهوش شده اند .
براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که این گیاه قابلیت درمان بیماری ام اس(m.s) را دارد.
بهترین راه مصرف کندر اين است که آن را بکوبيم و هر روز صبح ناشتا یک قاشق مربا خوری از آن را در یک استکان آب حل و مصرف کنيم .
همچنین می توانیم آن را در دهان بگذاريم و به صورت آدامس از آن استفاده کنيم اما کمی تلخ است
 تشکر شده توسط : SSA , sami , maryam/54 , najva , Hasty , nosrati , silent

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه ویتامین D با بیماری مولتیپل اسکلروزیس ( MS ) مقابله می کند hamdam 44 40,462 2023/04/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: Nazaritafti20
  تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس Majid 62 39,187 2021/11/22, 06:16 PM
آخرین ارسال: M.karimlou1393
  درمان نسبی ام اس در مدت کوتاه rezza 0 2,124 2021/05/18, 05:45 AM
آخرین ارسال: rezza
  احتمال ابتلا به پنج بیماری مزمن همراه با ام اس niloofary 2 5,294 2017/12/20, 02:34 AM
آخرین ارسال: yas8866
  مصرف کافئین در پیشگیری از بیماری ام اس موثر است nafass 21 13,177 2017/11/20, 01:37 PM
آخرین ارسال: Mehrdad 31
  با وجود شیوع بالا MS هنوز بیماری خاص نیست ! nahid 16 11,446 2017/05/08, 10:16 PM
آخرین ارسال: آدرینا
  تئوری جدید در مورد علت بیماری ام اس. warrior 1 3,979 2016/11/08, 12:26 PM
آخرین ارسال: niloofary
  مشکلات درمان و هزینه های تمام شده مبتلایان به ام اس nahid 0 2,445 2016/05/25, 10:37 PM
آخرین ارسال: nahid
  فوايد قهوه در مبارزه با بیماری MS voodoo 30 21,891 2016/01/06, 10:11 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  تشخیص پادتن‌ها چند سال پیش از بروز علائم بیماری ام‌اس niloofary 0 2,370 2015/10/17, 10:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست