•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اهل این کار هست ؟ ( اهدای اعضا )
من چند سالي هست اين كار رو كردمwink2
آخه واقعا وقتي زنده نيستي چه فرقي ميكنه بدون وجود يكي از اعضات به خاك سپرده بشيwink2
احساس خاصي هم ندارم اصلا الانUndecided آخه واقعا مربوط به الان نميشه پس كار مهمي نكردم و همچين فكر نكنيم به به و چه چه و ادعامونم نشهDodgy
آخه مال اون موقس كه مرديما يادمون نرهconfused
اگه راست ميگيم الان بجنبيم تو كارايي كه از پسش بر ميايم حالا هرچي
پس زياد .....
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran , anaram , Prime , khatoon25 , بهــار , Hasty , فرناز , arezoo_azizi , Ghost
بنظرتون با این همه دارو و کورتون و بتافرون که رفته تو اعضای ما به درد کسی میخورن؟؟؟؟؟؟؟
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
(2010/05/22, 09:54 AM)sedigheh نوشته است: بنظرتون با این همه دارو و کورتون و بتافرون که رفته تو اعضای ما به درد کسی میخورن؟؟؟؟؟؟؟

از قديم گفتن
لنگه كفش كهنه در بيابان نعمت است
آره جانم و در جايي دگر ذكر شده
هر چيزي كه خار آيد روزي به كار آيد
هر چيزي به دردي مي خوره بالاخره يه روزي يه جايي
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
منم از 85 عضو شدم agreement2 خیلی حس جالبی داره هرموقع به کارتم نگاه می کنم خیلی برام جالبه icon_biggrin
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran
منم عضو هستم
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : mojtaba2iran
مرسی از همتون . از دوستان دیگه هم می خوام اگه عضو هستند بیان و بگن و اگه عضو نیستند که فکر می کنم یکی از اخلاقی ترین کارهائیه که میشه انجامش داد . هم یه آرامش خاصی به خودتون می ده و هم انشاالله بعد از 120 سال به یه درد دیگه ای هم آدم می خوره .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : anaram
من اعضاي بدنمو نميدم ! نميخوام ! اون دنيا بدون كليه يا قلب يا ... چيكار كنم !؟
اما اگه كسي خريدار بود ميفروشيم ! 2 عدد كليه اصل سوئد . قلب اصل فرانسه . بغيشم اصله !
فقط پوست قسمتاي تزريق شده . يكم چيني شده جنسش !!!
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : yaro , mojtaba2iran , Ghost
اون موقع که جزو طرح اسقاط بشی مجبوری همه این جنسهای اصل و فابریک رو مجانی تحویل جناب عزرائیل بدی اون موقع می گی کاشکی قبلا به یه قیمت بهتری به آکشن گذاشته بودم . البته اگه عزرائیلی باشه
 تشکر شده توسط : anaram , Hasty
دوستان گرامي
بطور كلي نه اعضا و نه حتي خون يك بيمار ام اسي را به كسي نميدهند چون هنوز نميدانند ام اس از چه چيز بوجود آمده بنابراين اگر بدانند اهدا كننده مبتلا به ام اس بوده بيخيال آن ميشوند. به هر حال اگر اعضاي بدن ما بدرد كسي نمي خورد بدرد خود ما ميخورد و زحمتشان را به خوبي كشيده اند بهتر است ما هم آنها را بيشتر دوست داشته باشيم و بهتر از آنها نگهداري كنيم.
 تشکر شده توسط : yaro , zaynab , anaram , mojtaba2iran , mehdernet2 , setare
(2010/05/23, 06:52 AM)SAEEDNT125 نوشته است: دوستان گرامي
بطور كلي نه اعضا و نه حتي خون يك بيمار ام اسي را به كسي نميدهند چون هنوز نميدانند ام اس از چه چيز بوجود آمده بنابراين اگر بدانند اهدا كننده مبتلا به ام اس بوده بيخيال آن ميشوند. به هر حال اگر اعضاي بدن ما بدرد كسي نمي خورد بدرد خود ما ميخورد و زحمتشان را به خوبي كشيده اند بهتر است ما هم آنها را بيشتر دوست داشته باشيم و بهتر از آنها نگهداري كنيم.

ولی من با دکتر متخصصم صحبت کردم و این قضیه از ریشه غلطه . چون بیماری ام اس یه بیماری مختص دستگاه عصبیه و تاثیری روی اعضای بدن از لحاظ کارکرد نمی زاره . این حرف شما مثل این میمونه که بگی سیم پنکه چون قطع و وصل می شه و پنکه درست نمی چرخه پس دیگه پره های اون پنکه به درد هیچ پنکه دیگه ای نمی خوره . امیدوارم منظور رو رسونده باشم .

از همه بچه ها خواهش می کنم و باز هم خواهش می کنم یه فکری روی این قضیه بکنند . خیلیها هستند که چشم به راه هستند و اگه بشه به کسی کمک کرد که چیزی از دست نمی ره .
اون چیزی که می خواد خاک بشه و مورچه و سوسک بخوره بزار به درد یه آدم دیگه بخوره

به قول خیام :
چون باید مرد و آرزوها همه هشت * * * * چه مور به گور خورد چه گرگ به دشت
 تشکر شده توسط : anaram , Matilat , Hasty , Ghost , نازی ی

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اهدای دفترچه به هشت میلیون و یکمین نفر توسط رییس جمهور سلامت نیوز: اهدای دفترچه به hamid_147 1 2,782 2015/01/12, 10:51 PM
آخرین ارسال: helli
Star ایران بر سکوی نخست اهدای خون در مدیترانه شرقی ایستاد naazanin 1 2,720 2012/10/15, 08:28 PM
آخرین ارسال: paeazan
  درخواست کمک برای اهدای پلاکت به کودک 8 ساله شفا یافته 26 17,263 2010/07/17, 12:51 PM
آخرین ارسال: pariya

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان