امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه رفتن كلاغ
Kawa chalasana ) crow walking
نوع آسانا : نشسته پیشرفته

روش انجام آسانا
.jpg   Crow-walking-Kauva-Chalasana4.jpg (اندازه: 217.58 KB / تعداد دفعات دریافت: 58)
در وضعيت چمباتمه با پاهاي جدا از هم بنشينيد. كفل‌ها را روي پاشنه‌ها و دستها را روي زانوها قرار دهيد. يك قدم كوچك برداريد. سعي كنيد خميدگي زانوها را حفظ كنيد. قدم‌‌زدن روي انگشتان يا پاشنه‌هاي پا انجام مي‌شود. هرچند كه اين قدم‌زدن بسيار مشكل است. همچنان كه يك قدم به جلو برمي‌داريد، زانوي مخالف را به زمين نزديك كنيد. در حد امكان و توانايي قدم برداريد و آرام آرام تعداد قدم‌ها را افزايش دهيد. تنفس در طول تمرين كاملاٌ طبيعي است. آگاه باشيد از قدم‌زدن نرم و راحت. بعد از 10 قدم استراحت كنيد. در وضعيت رهايي خوابيده و به حس پاها، كفل‌ها و بويژه كف پا توجه كنيد.

فواید : اين تمرين ساق‌هاي پا را براي نشستن در زمان طولانی آماده مي‌كند و گردش خون در پاها را تنظيم مي‌كند. معمولاٌ براي درمان يبوست نيز به كار گرفته مي‌شود.

محدودیتها : افرادي كه از ناحيه زانو، مچ پا و انگشتان در رنج هستند، نبايد اين تمرين را انجام دهند.

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : spring , آرزو , Narges , chipchip , نازلی , ghaside , پریا حقیقت پور
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی فکر کنم واسه من که یکم تپلیم سخت باشه که هست ولی الان پا میشم یه حرکت میرم ببینم اصلا میشه !!!! که به سختی برسه ؟!laughing3
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
افرادي كه از ناحيه زانو، مچ پا و انگشتان در رنج هستند، نبايد اين تمرين را انجام دهند.

من هم نمی تونم این ورزش رو انجام بدم confused2 آخه جزو افراد بالا هستم حیف شد angry2angry2

خیلی وقته یوگار و گذاشتم کنار اینقدر مشکلات فکری دارم که این چیزها توش گم شده
ایکاش مشکلم ام اس بود ایکاش فکر بیماری رو میکردم ولی حیف که ام اس بیگناه اونجا نشسته و کاری به من نداره و منم کماری به اون ندارم
مشکلات من خصوصی و خانوادگیه
angry3

کنجکاوی دیگرتان فضولی رابطه بد بابام با تک دخترش بی احساسی نامهربونی و...

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , پریا حقیقت پور
خوب انجام دادن این کار ها برا من یکی سخت هست.هر چه قدر دستم نیرومند هست پام نه.البته پاهام کاملا عضلانی هستن ولی جریان الکتریکی (منظورم همون پالس عصبی است )بهشون منتقل نمی شه.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست