•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار !!؟
سلام دوستان
من متوجه این سرفصل( تاپیک) نشده بودم وگرنه از اینجا تکون نمیخوردم
حمیدجان مثل اینکه پیرو حرف من شما دارید وقت معین می کنید.......ها! مگه نه ؟من گفتم� با هم رایزنی کنید جاش که مشخص شد شیریننیش با من.
اگه من کم سربه سایت میزنم علتش اینه که فرصت نمی کنم از دست صدور دفترچه بیمه و صحافی و تحویل اونا به مردم سر بخارونم،کسی هم نیست بیاد کمک ! کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
تا فرصتی دیگه از دست دفترچه ها!!!بای ی ی ی ی بای بای Wink
امیدوارم بهتون خوش بگذره
کاش موقعی بود که من هم می تونستم بیام بابا تابستون می دونین سر من شلوغه!!!!!!!!!!!!!!!! :'(
<br />زندگی رنگ است...
نه كاجي جون ما ديگه بيخيال شيريني شديم
خودت رو ببينيم برامون كافيه

نظر اكثريت تهران هست . پس جاش معلوم شد تهران
فقط ميمونه زمانش
4-5 نفر با 29 مرداد موافقت كردن . بقيه هم بيان اعلام كنن . منتظريم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام� Wink
منم بازی ... من با روزش مشکلی ندارم به نظرم تهران هم بهترین جا هست چون کلی از بچه ها هم اونجا هستن که دوست دارم با همه آشنا بشین فقط خواهشا حداقل یه هفته قبلش بگین آخه من که 1ساعت راه تا تهران ندارم مثل بعضیا� 8)
MARYAM
آخي سيما جون نمي توني برنامتو جور كني يه پنجشنبه جمعه بياي؟
سلاااااااام
خیلی وقت بود منتظر یه همچین تاپیکی بودم
منم با تهران موافقم
همون جمشیدیه هم موافقم
همون 29 مرداد رو هم موافقم

فقط یه چیزی
میشه یه شرطی گذاشت که اگه کسی از خودمون نباشه نیاد؟؟؟
یعنی هیشکی دوست خودشو اگر از ما نباشه نیاره
یه لحظه فکر کنید...........
بسه دیگه گفتم یه لحظه....
هم واسه خود طرف خوب نیست ... هم واسه ما .....
حالا بازم این نظر شخصیه.....
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سلام
به به،‌یه برنامه زیبا که نشان از فهم والای مبتکرش رو داره!! بهتون تبریک میگم اما پیشنهاد من اینه که حالا که دوستان سعی درآشنایی با یکدیگر و ملاقات رودرو دارند از این آشنایی،‌ سطحش رو ببرین بالاتر و تبدیل به یه حرکت زیبای فرهنگی کنید مانند دیدار دسته جمعی دوستان انجمن ام اس سنتر از خانه سالمندان و یا معلولان!! البته من هیچکاره ام!! فقط این یه پیشنهاد بود دیگه شما دوستان در جلسه هیئت مدیره سایت مطرح کنید انشاء الله تصویب بشه!!� Smile
دومین پیشنهادم این است که حالا که دوستان یه انجمن وزینی مانند این انجمن در دنیای مجازی ایجاد کرده اید با این حضور گرمتون یه انجمن در دنیای واقعی نیز تاسیس کنید و به کارهای فرهنگی زیبایی مثل تهیه نشریه یا مجله یا هرچیزی دیگه توی این مایه ها در مورد ام اس و یا هرموضوع دیگری برای سایر دوستان ام اسی دیگر هموطنانمون و حتی مردم عادی راه اندازی کنید و به مردم نشان بدهید که با دیگران هیچ فرقی ندارند بلکه ممکن است سرزنده تر و والاتر از دیگران باشید و این حرکت نیز باعث افزایش روحیه دیگر دوستان ام اسی بشه. البته این کار فرهنگی نیاز به بررسی و فرصت و فراغت بیشتری می طلبه با همت و روحیه ای که در شما دیدم مطمئن هستم که می توانید.
البته اینم یه پیشنهاد بود کسی خورده نگیره بابا تو هم با این پیشنهادت!!!‌� Sad
منم توی اون تاریخ هستم اما با صراحت می گویم نمی آیم تا خیالتون راحت بشه و روزتون هم خراب نشه� :-X
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

سيما منم با ندا موافقم اگه امكان داره يه كاري بكن بتوني بياي

سينا اخه شايد خانوم هاي محترم سخت باشه تنها بيان . حالا ديگه اولين ديداره سخت و راحتشو تحمل ميكنيم

بعد يه نظريم راجع به ساعت بدين ؟
روز جمعه اونم جمشيديه . 10-20 تا دختر پسر يه خورده تابلو نميشيم . البته از اون لحاظ مشكلي نيست ولي خلوت تر باشه بهتره ( البته ميتونيم مردم رو بيرون كنيم� Smile )

جعفري جان اين حرف رو نزن اتفاقا برعكس خوشحالم ميشيم بيايد . اعضا سايت همه ميتونن بيان حالا چه با ام اس چه بي ام اس� Smile به هر حال رفيقيم ديگه
شمام اگه ميتوني بيا
راجع به پيشنهادتم ... اخه يه جوراييه اولين ديدار بريم خونه سالمندان ؟� ;D
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
شما سروريد ممنون از لطفتون متاسفانه من درگيرم اما اگه قسمت شد باعث افتخار بنده است .
حالا نه واقعا خانه سالمندان هرجاي ديگه!! .... هرچند باعث شادي و سرور دل مومنين ميشه كه نتيجه اش توي زندگيتون حس خواهيد كرد.
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

دوستان سلام
چون اولین دیدار به نظر من جایی باشه که اصلا"به بیماری وافراد بیمار فکر نکنیم چون هرچند سالمندان عزیز هستن و وجودشون باعث رحمت الهیه ولی اولین دیدار رو بذارید جای دیگه ضمنا"برا قطعی شدن تاریخ29مرداد هم یک هفته مهلت بزارید برا بچه ها که همه موافقتشون رو اعلام کنن ،تا اینکه اگه کسی دور از تهران باشه هم بتونه بلیط تهیه کنه،
پیشنهاد جعفری عزیز هم برای� کارهای فرهنگی خیلی خوبه،حتی من برنامه دارم که فعا لیت های انجمن رو گسترش بدیم ،و هر چند ماه دسته جمعی به انجمن یکی از استانها سر بزنیم حتی میتونیم دیدار از انجمن های امریکا و موسسه خانم کرولین کرونین رو هم تو برناممون داشته باشیم Wink

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 33,876 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 15,799 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 48,502 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,371 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 82,444 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,334 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 28,388 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست