امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان نامه ای برای ام اس سنتر
متین جان به امید خدا موفق باشی واااااااااااقعا ممنونsad2love28
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : matinfard , spring
از تک تکنون بابت پیام های دلگرم کننده تون یک دنیا سپاسگذارم love51 Heart
mscenter
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : hilda , رنگین کمان , minoshka , spring , بی تـــا
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه متین زودتر میگفتی استاد معماری هستی منم معماری خوندم icon_biggrin
البته شما استاد ما هستی icon_question
خیلی ایده ی جالبیه میدونم که خیلی خوب از اب در میاد happy0065.gif
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : matinfard , spring
اختیار داری دوستم...
پس به کمکت حسابی نیاز داریم... love51
 تشکر شده توسط : hilda , spring
(2013/06/02, 11:12 PM)matinfard نوشته است: از هیچ تا همیشه: کانون گردهمایی مبتلایان به ام اس

خوب این اولین ترمیه که پایان نامه دارم (البته اینبار به عنوان استاد راهنما)، با 5 دانشجو...
عناوین پایان نامه ها انتخاب وپروپزال ها تائید شده بود که...
یک روز نمی دونم چی شد، چرا وچه جوری،
احساس کردم فرصتی در اختیار دارم که باید ازش استفاده کنم، یه جور وظیفه، نمی دونم...
راستش وقتی بچه ها (منظورم تک تک شماهایین) رو می بینم که چه جوری برای برنامه های مختلف، برای خودمون، برای ام اس سنترمون، برای... تلاش می کنید، خجالت می کشم که فقط تماشاگر باشم.icon_question
برای همین یه روز از یکی از بچه هام (یکی از دانشجوهام، همین مجید رئیس میرزایی) بی مقدمه پرسیدم در مورد ام اس چی می دونی؟
جوابش جالب بود، گفت دو نفر رو می شناسم که ام اس دارن، اولی مُرد، دومی هم زمین گیره... :60:
وقتی بهش گفتم که من 8 ساله ام اس دارم، حدود 10 دقیقه فقط نگام می کرد... باورش نمی شد، و من همین رو می خواستم...
بهش یه پیشنهاد دادم... اینکه پایان نامه ش رو برای ما، برای ام اس سنترمون کار کنه... طراحی یه جایی که مال ماست، مال خود خودمون... جایی که ام اس سنتر دیگه واقعی بشه... البته حرفامون خیلی بیشتر وبهتر وهدف دارتر بود...
براتون میگم Smile
این فعلاً برای شروع... wink2

عنوان پروژه: از هیچ تا همیشه: کانون گردهمایی مبتلایان به ام اس
رشته تحصیلی: معماری
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
نام و نام خانوادگی دانشجو: مجید رئیس میرزایی
استاد راهنما ی پروژه: متین باستان فرد

خانوم مهندس موضوع پایان نامه منم کانون ام اسه Smile دارم حسابی کار میکنم روش..دارم رو رسالم کار میکنم Smile مقالم رو هم با عنوان نقش گیاه رو بهبود علائم ام اس ، (روانشناسی محیط) دارم جمع بندی میکنم تا اگه خدا بخواد تو مجلات ISI چاپ بشه.

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : saeid , hessam , matinfard , anaram , spring , leili
تو این عنوان پایان نامه بیمار ام اس چه نقشی می تواتند داشته باشهicon_cry
خیلی دوست دارم از کلیات ..........تا بحث و نتیجه گیریش را بخوانم confused0006.gif
و از شما کمال تشکر را دارم agreement2

و آرزوی موفقیت برای شما دارم Smile

منم درگیر شورای پژوهشی Smile (52)و اشکال تراشی های آنها سر تصویب شون بودم angry2
و بعد از کلی مکافات بعد از ماه رمضان تا پایان تابستان دفاع دارم

لطفا برام دعا کنیدinnocent0001.gif
همه چیز درست پیش بره Undecided

گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : arezooo82 , fireboud , saeid , matinfard , minoshka , anaram , edarzi , DavidBili , spring , leili
(2013/06/04, 11:08 AM)hessam نوشته است: تو این عنوان پایان نامه بیمار ام اس چه نقشی می تواتند داشته باشهicon_cry
خیلی دوست دارم از کلیات ..........تا بحث و نتیجه گیریش را بخوانم confused0006.gif
و از شما کمال تشکر را دارم agreement2
و آرزوی موفقیت برای شما دارم Smile
منم درگیر شورای پژوهشی Smile (52)و اشکال تراشی های آنها سر تصویب شون بودم angry2
و بعد از کلی مکافات بعد از ماه رمضان تا پایان تابستان دفاع دارم
لطفا برام دعا کنیدinnocent0001.gif
همه چیز درست پیش بره Undecided

خیلی زیاد...
سعی می کنم مرحله به حرحله در جریان بذارمتون...
واز پیامت هم بسیار ممنون
من هم امیدوارم دفاع موفقیت آمیز و خوبی داشته باشی... حتماً همینطوره agreement2

(2013/06/04, 11:04 AM)arezooo82 نوشته است: خانوم مهندس موضوع پایان نامه منم کانون ام اسه Smile دارم حسابی کار میکنم روش..دارم رو رسالم کار میکنم Smile مقالم رو هم با عنوان نقش گیاه رو بهبود علائم ام اس ، (روانشناسی محیط) دارم جمع بندی میکنم تا اگه خدا بخواد تو مجلات ISI چاپ بشه.

چقدر عالی...
برات یک دنیا آرزوی موفقیت دارمagreement2
وحتماً به تجربیاتت نیاز خواهیم داشت
 تشکر شده توسط : hessam , arezooo82 , anaram , spring
(2013/06/04, 11:55 AM)matinfard نوشته است: خیلی زیاد...
سعی می کنم مرحله به حرحله در جریان بذارمتون...
واز پیامت هم بسیار ممنون
من هم امیدوارم دفاع موفقیت آمیز و خوبی داشته باشی... حتماً همینطوره agreement2

(2013/06/04, 11:04 AM)arezooo82 نوشته است: خانوم مهندس موضوع پایان نامه منم کانون ام اسه Smile دارم حسابی کار میکنم روش..دارم رو رسالم کار میکنم Smile مقالم رو هم با عنوان نقش گیاه رو بهبود علائم ام اس ، (روانشناسی محیط) دارم جمع بندی میکنم تا اگه خدا بخواد تو مجلات ISI چاپ بشه.

چقدر عالی...
برات یک دنیا آرزوی موفقیت دارمagreement2
وحتماً به تجربیاتت نیاز خواهیم داشت

مرسی استاد Smile به کمک شما هم نیاز دارم استاد Smile به کمک همه دوستام که اینجان..چون این کانون مال ماست..مال بچه های ام اس سنتر..
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : minoshka , matinfard , spring
2

خوب در ادامه متن پروپزال این پایان نامه :

از ایران می توان به عنوان کشوری نام برد که بیماری ام اس شیوع زیادی در آن دارد، که غالباً قشر جوان جامعه را دچار کرده است و پیش بینی می شود که طی 10 سال آینده در هر خانواده ایرانی یکنفر مبتلا به ام اس خواهد بود.
فرد مبتلا شده به این بیماری در بدو امر، به دلیل عدم شناخت صحیح، با یک شوک بزرگ رو به رو شده و جهان برایش به یک نقطه هبوط یا "هیچ" مبدل می گردد. این در حالی است که آمار نشان می دهد تنها 5% از مبتلایان به این بیماری دارای وضعیت حاد بوده وسایرین به طور طبیعی به زندگی وفعالیت خود ادامه می دهند. لکن عدم دید مناسب جامعه و نااگاهی بزرگترین معضلی است که مبتلایان با آن روبه رو هستند.
متاسفانه در کشور ما مرکز یا نهادی جهت گردهمایی وفعالیت این بیماران از یک سو و بستری برای آشنایی مردم با این بیماری در جهت اصلاح دیدگاه ها وجود نداشته و غالب این فعالیت ها در دنیای مجازی شکل گرفته است.
در این راستا، فعالترین شبکه موجود، جامعه مجازی ام اس سنتر است که تعداد اعضای آن به بیش از 5000 نفر می رسد. طرح پیشنهادی در رساله حاضر، در جهت تحقق اهداف این مرکز در دنیای واقعی بوده، و هدف اصلی چنان چه از نام آن نیز بر می آید ایجاد کانونی جهت گردهمایی وهمیاری این مبتلایان است، که رویکردی فرهنگی- اجنماعی را پی می گیرد. در ذیل این طرح فضاهایی چون سالن های کنفرانس، کتابخانه، اتاق های مشاوره، سالن یوگا، آمفی تاتر، رستوران، و... شکل گرفته و کاربران اولیه آن بیماران و متخصصان بوده و در ادامه آحاد مردم را مخاطب قرار خواهد داد.
باشد که آن "هیچ" آغازین را برای اینان به "همیشه"ای سرشار از امید وانرژی مبدل سازد.

خوب دوستانم به کمک وهمدلی وراهنمایی های تک تکتون صمیمانه نیاز داریم.
از حمید عزیز (مدیر سایت) هم یک دنیا ممنون، که اولین جلسه هفته گذشته با حضور اون برگزار شد...

گزارش مختصری از جلسه رو براتون در پست بعد می نویسم ومنتظر شنیدن حرف های قشنگتون هستم..
 تشکر شده توسط : nahid , DavidBili , simin , neda.n , hessam , earth , minoshka , Saina , بی تـــا , hilda , spring , arezooo82 , leili , maryam.N
خیلی جالب بود...واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم....من که هیچوقت همچین شجاعتی ندارم که بخوام به یکی اینطوری باافتخار بگم که ام اس دارم(خودمم دلیلشو نمیدونم...لطفا نصیحتم نکنید و خرده نگیرید)
بارها سرکلاسم بحث این بیماری پیش اومده...ولی من تقریبا لالمونی گرفتم که نکنه بین حرفام سوتی بدم و بفهمن که ام اس دارم
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : minoshka , spring

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,513 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,242 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,427 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,606 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,173 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,237 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,890 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,069 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  درخواست همکاری از خانوم ها برای یک پایان نامه در مورد ام اس momeni.z 5 5,761 2014/09/17, 01:57 AM
آخرین ارسال: کیانی
  جنگل نوردی برای كنترل ام اس ( روزنامه ایران ) hamid 24 15,876 2014/01/20, 04:49 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان