•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغبانی درمانی: درمان ذهن و جسم
راستشو بخوای کلا 8 واحد کشاورزی پاس کردم rolleye0012.gif ولی میرم از یه مهندس زراعت که کارشم خـــــــــــــایلی درسته میپرسم برات ، حالا مطمئنی همچین بچه ی رو ندیدی ، یا یه بچه ی که دیدت پا گذاشت به فرار ... ندیدی Dodgy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : eglantine
(2013/05/23, 10:53 PM)chipchip نوشته است: راستشو بخوای کلا 8 واحد کشاورزی پاس کردم rolleye0012.gif ولی میرم از یه مهندس زراعت که کارشم خـــــــــــــایلی درسته میپرسم برات ، حالا مطمئنی همچین بچه ی رو ندیدی ، یا یه بچه ی که دیدت پا گذاشت به فرار ... ندیدی Dodgy

کود و سم نمیخوام استفاده کنم.اگه میخواد اینا رو بگه اصن نپرسی بهتره rolleye0012.gif
ارگانیک 100 درصدagreement2 میخوام یکم کرم بخرم ورمی کمپوست درست کنم برای سبزی ها و گلا و توت فرنگی و تمشکامlove28....

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : chipchip , eglantine
(2013/05/23, 11:00 PM)paeeze نوشته است: کود و سم نمیخوام استفاده کنم.اگه میخواد اینا رو بگه اصن نپرسی بهتره rolleye0012.gif
ارگانیک 100 درصدagreement2 میخوام یکم کرم بخرم ورمی کمپوست درست کنم برای سبزی ها و گلا و توت فرنگی و تمشکامlove28....

jumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif منم دقیقا دارم شروع میکنم همین ورمی رو ،

دقیقا توت فرنگی رو نمیدونم ولی شاید زمان گلدهی یه بلایی سرش آوردی ، سرش جیغ نکشیدی Dodgy

الان ما داریم اسپم میدیم Dodgy

الان فربد میاد دعوامون میکنه ؟ icon_cry
 تشکر شده توسط : paeeze , simin , eglantine
(2013/05/23, 05:07 PM)earth نوشته است: شکلات این گلدونه اسمش قاشقیه. رفته بودیم باغ گل یکی بود از این گلها میفروخت. اسمشون رو عاشُقی می گفت.

مرسی سعیده جون بله اینم خیلی گلدونه زیباییه.
کالانکوا یه ذره شبیه همین عاشقیه ولی یه تفاوتهایی دارن توی برگ ها وگلبرگهاشون
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : chipchip , earth , eglantine
خانوم سارا خانوم، سوال نمودمی از برای توت فرنگیتون ، گفتند که به احتمال زیاد از برای خاکش است ، با توجه به اینکه کود شیمیایی استفاده نمی نمایید و کلا تو کار ارگانیکید توصیه فرمودن به کود آلی و به خصوص همون ورمی ، باشد که توت فرنگیهاتون هر کودوم بشود اندازه یه هولو
 تشکر شده توسط : paeazan , paeeze , SSA , زهرا59 , eglantine
چقد سطح بالا حرف میزنین شما حیاط دارا !
برای آپارتمان نشینان محترم بدبخت بی حیاط هم یه چیزای ساده یاد بدین !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , arezooo82
سرزندگی وسروری که در خاک وگل و سبزی کاری هست .جایگزین ندارد .منم در باغچهء نیم متری حیاطمون ریحان و جعفری وگشنیز گاشتم جوانه زدن agreement2. پارسال هروز سبزی خوردنی تازه چند بوته داشتیم بلند شدن عکسشو میزارم ببینینicon_question
(2013/05/25, 09:47 PM)nahid نوشته است: چقد سطح بالا حرف میزنین شما حیاط دارا !
برای آپارتمان نشینان محترم بدبخت بی حیاط هم یه چیزای ساده یاد بدین !
یکی از اقوام باوجود حیاط سبزی را در صندوقچه های بلا استفادهء میوه که از بقالی ها گرفته بود سبز کرده بود وچقده هم ترد و خوشمززززهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

تشکر شده توسط : neda.n , chipchip , nahid
خب واقعیت اینه که من همیشه یکی از رویاهام یه کلبه چوبی وسط یه ناکجا آباد با یه زندگی خیلی بدوی . ولی تا حالا که نشده . حالا تو دفتر جدیدمون واسه خودم یه بالکن شخصی داریم و تصمیم گرفتم یه کشت و کار حسابی راه بندازم . حالا هیچی ام سر در نمیارماSmile (16) ولی بالاخره سعی خودم رو می کنم . اگه همه چی خوب پیش رفت عکساش رو براتون میذارم agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : chipchip , nafass , شيدا رها
اِوآآآآآآآآآآآ ناهید خانوم ، گلدون و اختراع کردن واسه همین وقتا ، توت فرنگی بگیرین بکارین تو گلدون ، فلفلم خوبه Rolleyes
 تشکر شده توسط : neda.n , nahid
(2013/05/23, 11:05 PM)chipchip نوشته است: jumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif منم دقیقا دارم شروع میکنم همین ورمی رو ،

confusedconfusedconfused چه هیجان زده هم هست واسه ورمیSmile (16)

اینا رو کشورای دیگه تو دهه 70-80 انجام میدادن ما...angry2

فصل توت که گذشت میخوام برم تو کار خیارمحلی و فلفلsmiling از این خیارای چفتول تولید داخلی برای تابستون داشته باشیمlaughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : neda.n , chipchip

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...