امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
همون موقع هم گفتم ادامه بحث فقط نا راحتی دوستامون رو باعث میشه.گفتم بیهوده هستconfused2
اول از همه قبول کنید ام اس دارین-حالا ام اس یا دویک فرقی نداره-من و شمای نوعی احتمال هر رخدادی برامون هست بیشتر از یک آدم عادی ولی این به معنای اون نیست که نخوام زندگی عادیم رو کنم-
من دختر عموم ام اس داشت بیماریشم خیلی حاد بود-هم دختر عموم بود هم دختر خالم-اونقدر بیماریش حاد شد که نمیتونه حتی درست حرف بزنه راه رفتن و غیره پیشکش.
همه هم دوستش داریم از جون عزیزتره-داداشش اونقدر دوستش داشت که تخصص نورولوژی خوند-یه دوره حاد افسردگی هم گذروند-که هنوز در گیره
خوب من باید چه کار میکردم؟مثلاً اگر اینجوره دیگه خونه این بنده خدا نباید میرفتم-که دختر عموم رو نبینم-یه وقت افسرده بشم
از مرضیه خانم خیلی ممنونم چون به درستی و با بیان عالی رسوندن که اعتراض تا حدی معقولانه نسبت فقط به عملکرد صدا سیما بوده-که همیشه در پی کسب دلسوزی مردم هست-در صورتی که همه موفق هستیم-و طبعاًدوست عزیزمون خانم جعفری نیاز به دلسوزی هیچ کس ندارن-فقط هدفشون بیان مشکلات ما بود که به نحو احسنت انجام شد
فکر نکنم نحوه بیان اعتراض سایر دوستان و یا حمایت و جبهه گیری بی دلیل الباقی وجهه خوبی داشته باشه.
از مهدی هم ممنونم که خیلی خوب توجیه کردن
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : asall , paeazan , minoshka , afsaneh , paeeze , fireboud , hamdam , نازی ی , leili , زهرا59 , naarin.p , matinfard , omid , yummy , movahedi , zenith , نازلی , hamid , arezooo82 , simin , Nooranta , arezoo_azizi

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط sooorooosh - 2013/07/11, 09:53 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,769 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست