امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی
سوسن خودش منو تا حدی می شناسه. منم اونو یه کم می شناسم. خیلیها هیجان ما رو برای برنامه اون سال ماه عسل دیدند و حرفهامون رو هم خوندند. منتهی یه چیزی که هست این نیست که قرار باشه خدای نکرده سوسن رو اذیت کنیم. اگه اینجا داریم بی کلک و حقه ( آنچه که یه چیزی و یه چیزی دیگه که بهش همه جا می گن صدا و سیما بلد نیست) داریم دردهامون رو دونه دونه با هم می گیم و به هم تلنگر می زنیم. که دوست خوبم اگه این فرصت بار دیگه در اختیار تو گذاشته شد ازش در مسیر بهتری استفاده کنی و اگه دیدی جبری است که نمی شود، به نظر من بهتره که ازش سرباز بزنی. برای سوسن و آقای مقیمی از ته دل آرزوی بهروزی و پیروزی در تمامی مراحل زندگیشون رو دارم و شک ندارم دلشون می خواسته برای ما بهترین بازخورد رو رقم بزنن حال اگه نشده کسی اونا رو مقصر نمی دونه. و اینکه حالا که شما سد راهیابی به صدا و سیما رو شکستید و براتون شما باز ممکنه بهتر و راحتتر از این فرصتها پیش بیاد پس نقطه نظرهای واقعی ما رو اگه بدونید بهتره وگرنه کاری نداره تا دلت بخواد منم بلدم فقط بیام تعریف کنم. ولی تا بوده و بوده با دیدن کاستی ها و برطرف کردنشون به تکامل رسیده همه چیز.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : ماه , yummy , Aram , نازی ی , زهرا59 , eglantine

پیام های داخل این موضوع
RE: ام اسی ها دربرنامه ی تلویزیونی - توسط earth - 2013/07/11, 12:43 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 81,922 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان